Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τς τς τς...Σα δε ντρεπεσαι σαρδαναπαλε να αποκαλυπτεις τετοιες ΚΑΥΤΕΣ λεπτομερειες! Star channel θα γινουμε ωρε;;;;;;

 

Btw, κατι κανατε στη βασιλοπιτα και γω χθες με 1(ουτε δλδ) ποτηρακι κρασι και μια ζαλουρα την ειχα μετα....

μαλλον δε διαβασες τι γινονταν στο oot καμια 10αρια σελιδες πισω. Παμε πάλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Τα original κλασσικά συναισθήματα. Εκφράστε τα, μην τα κρατάτε μέσα σας.

Το τι αισθάνομαι το δείχνω με τις πράξεις μου και όχι με τα λόγια. Αλλά τα αισθήματά μου για την γυναίκα μου μένουν μόνο ανάμεσα σε εμένα και την γυναίκα μου, δεν τα βγάζω παραέξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τι αισθάνομαι το δείχνω με τις πράξεις μου και όχι με τα λόγια. Αλλά τα αισθήματά μου για την γυναίκα μου μένουν μόνο ανάμεσα σε εμένα και την γυναίκα μου, δεν τα βγάζω παραέξω.

 

Και πράξεις και λόγια. Γιατί δηλαδή; Κακό είναι ο άλλος να λέει το σ'αγαπώ και να το δείχνει κιόλας;

Ε δεν είπαμε να μας κάνεις και αναλυτική λίστα τί νιώθεις για την γυναίκα σου, πάντα κάποια πράγματα μένουν ανάμεσα στο ζευγάρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και πράξεις και λόγια. Γιατί δηλαδή; Κακό είναι ο άλλος να λέει το σ'αγαπώ και να το δείχνει κιόλας;

Ε δεν είπαμε να μας κάνεις και αναλυτική λίστα τί νιώθεις για την γυναίκα σου, πάντα κάποια πράγματα μένουν ανάμεσα στο ζευγάρι.

Όχι, μόνο πράξεις. Τα λόγια είναι περιττά. Τα λόγια ποτέ δεν ξέρεις τι τον κάνει τον άλλον να τα λέει (φόβος, ανάγκη κτλ) ενώ με τις πράξεις είναι ξεκάθαρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλλον δε διαβασες τι γινονταν στο oot καμια 10αρια σελιδες πισω. Παμε πάλι.

ααααα δε φταιω γω...

μου εστειλε μνμ με το λινκ σου νομιζοντας πως σε μας αναφερονταν...

 

Εντιτ: τωρα ψιλοκαταλαβα (νομιζω :huh: )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ααα είσαι υποστηρικτής του Enjoy the Silence λοιπόν!

 

(Και επίσης, μην ξεχνάς ότι υπάρχουν και οι υποκριτικές πράξεις ;) δεν είναι τόσο απλά και ξεκάθαρα τα πράγματα...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ααα είσαι υποστηρικτής του Enjoy the Silence λοιπόν!

 

(Και επίσης, μην ξεχνάς ότι υπάρχουν και οι υποκριτικές πράξεις ;) δεν είναι τόσο απλά και ξεκάθαρα τα πράγματα...)

Μπορείς να με πεις και έτσι. :P

 

Τις υποκριτικές πράξεις που λες ο άλλος θα τις κάνει μόνο μία-δύο φορές. Εγώ λέω για αυτές που κάνουμε μια ζωή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπότε γενικά να ευχηθούμε να μην πέσουμε σε άντρες/γυναίκες υποκριτές που τους έχει γίνει μόνιμη συνήθεια να φέρονται έτσι και είναι άνιωθοι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...