Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Να ενημερώσω ότι στην εγκυμοσύνη επιτρέπετε το σεξ

Μέχρι και την τελευταία στιγμή της εγκυμοσύνης 9+ και επίσης προτείνετε ώστε o κόλπος να είναι ενεργός τον τελευταίο μήνα

 

Πως γίνεται να το γνωρίζω εγώ που δεν έχω κάνει παιδί και κάποιος που περιμένει όχι;

 

 

Νουμίζ'ς, 

 

 

εντιτ: ωχ με πρόλαβε ο μαιεύτηρ.;ρ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ενημερώσω ότι στην εγκυμοσύνη επιτρέπετε το σεξ

Μέχρι και την τελευταία στιγμή της εγκυμοσύνης 9+ και επίσης προτείνετε ώστε o κόλπος να είναι ενεργός τον τελευταίο μήνα

 

Πως γίνεται να το γνωρίζω εγώ που δεν έχω κάνει παιδί και κάποιος που περιμένει όχι;

Ότι είπαν τα τέκνα από πάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αληθεύει οτι στον 9ο μήνα αν το πέος είναι στον κόλπο χτυπάει το κεφάλι του βρέφους; ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΠΛΑΚΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αληθεύει οτι στον 9ο μήνα αν το πέος είναι στον κόλπο χτυπάει το κεφάλι του βρέφους; ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΠΛΑΚΑ

Δεν το γνωρίζω αλλά μου φαίνεται λογικό.

 

Fucking εγκράτεια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μμμ, ξενέρωσα, πίστευα και εγώ ότι θα έβγαινε ο brickman να πει ότι τον έχει "ακουμπήσει" στο κεφάλι της κόρης του, ενδομήτρια,  και μου πήρε την χαρά ο Λούσιφερ..

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μμμ, ξενέρωσα, πίστευα και εγώ ότι θα έβγαινε ο brickman να πει ότι τον έχει "ακουμπήσει" στο κεφάλι της κόρης του, ενδομήτρια,  και μου πήρε την χαρά ο Λούσιφερ..

Αρχικά δεν είμαστε καν στον 9ο μήνα. Και εκτός αυτού την έχω ακουμπήσει την μικρή. Δηλαδή μου κλώτσησε το χέρι αλλά κάτι είναι κι αυτό!

 

Υ.Γ. Στο υπερηχογράφημα μου έδωσε την εντύπωση ότι μου βάραγε προσοχή. Έτσι.... Έχει καταλάβει την ανωτερότητά μου. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...