Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Πόσα κιλά είναι αυτό το θεριό ρε;

 

 

ΜΟΣΚΙΤΩ ΜΑΝΑΡΙ ΜΟΥ *σπανκ* ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΥΛΑ ΜΟΥ *σπανκ* ΠΟΥ ΄ΣΑΙ *σπανκ*

 

Εεεε κιλά δεν ξέρω. Αλλά είναι γύρω στο 1 μέτρο μήκος μαζί με την ουρά. ΟΥΗΝΚ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΟΣΚΙΤΩ ΜΑΝΑΡΙ ΜΟΥ *σπανκ* ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΥΛΑ ΜΟΥ *σπανκ* ΠΟΥ ΄ΣΑΙ *σπανκ*

 

Εεεε κιλά δεν ξέρω. Αλλά είναι γύρω στο 1 μέτρο μήκος μαζί με την ουρά. ΟΥΗΝΚ.

 

Ειδες sly; Εγω εχω αμεση προσβαση κατω απο τα σκεπασματα της Γιν!

Νταξει, θυμαμαι τον γατο σου μινιον και εχει γινει Γκοντζιλλα με φατσα "Respect my Authoritah". Υπέροχος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 χρονών με γαντάκια και ξανθιές κοτσίδες...

 

...και η μάνα του η ΧΟΝΤΡΟΚΑΡΓΙΟΛΑ να του φωνάζει και να το τραβολογά! Μου ήρθε να επέμβω! Με τσεκούρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα αστείο της κάναμε και έβαλε το γατάκι να μας κάνει κόνξες!

Μου θύμησε μία τύπισσα. Ήμουν εγώ, ο ξαδερφός μου και το σκυλί του ξαδερφού μου (όχι η κοπέλα του). Εγώ κράταγα το σκύλο για να κατουρήσει ώσου σκάει μύτη μία φίλη του ξαδερφού μου στη γειτονιά, εγώ δεν την ήξερα. Με γράφει στη ΜΟΥΝΑΡΑ της και παίρνει το σκύλο αγκαλιά. Ήθελα πολύ να τη σαπίσω στο ξύλο που δεν με χαιρέτησε αλλά συγκρατήθηκα. Μετά χέσαμε και ήρθαμε σπίτι.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον κοιταχτε να δείτε άτιμο πράγμα που ειναι τα δυο φύλα. Γραφει η Γιν στο μήνυμα 7866 ρομαντικά λογάκια για το κουνουπι. Παίρνει like και απο το κουνούπι και απο την nenya (με τους υπόλοιπους να εχουμε χώσει, στη καλύτερη, τις μούρες μας στην οθονη).

Αν λ.χ εγω ειχα απευθυνθεί με τα ιδια ερωτόλογα στον Sly, το πολυ πολυ να μας εκανε κανα like ο τοξοβόλος και να κρυβόμασταν κανα μηνα....

=P
  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα ρε ανήλικε, πώς κάνεις έτσι ρε μαναράκι μου, μικρό παιδί, δροσερό, στιβαρό, απαλόδερμο και γλυκό, θα σου ζαρώσει το όσχεο βρε πουλάκι μου. ΤΟ ΟΣΧΕΑΚΙ ΘΑ ΣΟΥ ΖΑΡΩΣΕΙ, ΓΟΥΤΟΥΝΙ ΜΟΥ ΕΣΥ, ΩΧ ΩΧΩΧ

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Λοιπον κοιταχτε να δείτε άτιμο πράγμα που ειναι τα δυο φύλα. Γραφει η Γιν στο μήνυμα 7866 ρομαντικά λογάκια για το κουνουπι. Παίρνει like και απο το κουνούπι και απο την nenya (με τους υπόλοιπους να εχουμε χώσει, στη καλύτερη, τις μούρες μας στην οθονη).

 

Αν λ.χ εγω ειχα απευθυνθεί με τα ιδια ερωτόλογα στον Sly, το πολυ πολυ να μας εκανε κανα like ο τοξοβόλος και να κρυβόμασταν κανα μηνα....

=P

 

3qps6d.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...