Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Το λοιπόν, χάλασε το σκάννερ οπότε θα σας βγάλω απλά φώτο την κάθε σελίδα, η ποιότητα δεν θα ειναι και ότι πιο γαμάτο αλλά θα διαβάζεται ανετα.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, επειδή το topic για την κοπή πίτας έχει κλειδώσει για τώρα και μου ζήτησε ένας συμφορουμίτης με p.m. οδηγίες για το πώς θα έρθει στο σημείο συνάντησης, ποστάρω τις οδηγίες εδώ μήπως χρειαστούν και σε κανέναν άλλον:

 

 

Ανεβαίνεις την Τσαλδάρη μέχρι να συναντήσεις το χωριό του Πινόκιο. Στην πλατεία του χωριού, στρίβεις αριστερά και όλο ευθεία. Στα x-iπ ψευτοχιλιόμετρα, θα φτάσεις σε διασταύρωση, με μεγάλη πινακίδα: Αριστερά για το CERN, ευθεία για τη γέφυρα της Φ/Γ ΚΑΝΑΡΗΣ, δεξιά για την Χώρα του Ποτέ-Ποτέ. Στρίψε δεξιά και θα το βρεις...κάποτε...δε θυμάμαι ακριβώς πότε...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, επειδή το topic για την κοπή πίτας έχει κλειδώσει για τώρα και μου ζήτησε ένας συμφορουμίτης με p.m. οδηγίες για το πώς θα έρθει στο σημείο συνάντησης, ποστάρω τις οδηγίες εδώ μήπως χρειαστούν και σε κανέναν άλλον:

 

Γαμάτο! Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Quote

Ανεβαίνεις την Τσαλδάρη μέχρι να συναντήσεις το χωριό του Πινόκιο. Στην πλατεία του χωρίου, στρίβεις αριστερά και όλο ευθεία. Στα x
-iπ
ψευτοχιλιόμετρα, θα φτάσεις σε διασταύρωση, με μεγάλη πινακίδα: Αριστερά για το CERN, ευθεία για τη γέφυρα της Φ/Γ ΚΑΝΑΡΗΣ, δεξιά για την Χώρα του Ποτέ-Ποτέ. Στρίψε δεξιά και θα το βρεις...κάποτε...δε θυμάμαι ακριβώς πότε...

 

 

 

 

Λοιπόν, επειδή το topic για την κοπή πίτας έχει κλειδώσει για τώρα και μου ζήτησε ένας συμφορουμίτης με p.m. οδηγίες για το πώς θα έρθει στο σημείο συνάντησης, ποστάρω τις οδηγίες εδώ μήπως χρειαστούν και σε κανέναν άλλον:
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, επειδή το topic για την κοπή πίτας έχει κλειδώσει για τώρα και μου ζήτησε ένας συμφορουμίτης με p.m. οδηγίες για το πώς θα έρθει στο σημείο συνάντησης, ποστάρω τις οδηγίες εδώ μήπως χρειαστούν και σε κανέναν άλλον:

 

 

Ανεβαίνεις την Τσαλδάρη μέχρι να συναντήσεις το χωριό του Πινόκιο. Στην πλατεία του χωριού, στρίβεις αριστερά και όλο ευθεία. Στα x-iπ ψευτοχιλιόμετρα, θα φτάσεις σε διασταύρωση, με μεγάλη πινακίδα: Αριστερά για το CERN, ευθεία για τη γέφυρα της Φ/Γ ΚΑΝΑΡΗΣ, δεξιά για την Χώρα του Ποτέ-Ποτέ. Στρίψε δεξιά και θα το βρεις...κάποτε...δε θυμάμαι ακριβώς πότε...

 

Στην Αυστρία όλα αυτά έτσι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έναν δρόμο ζήτησα, διαγαλαξιακή διεύθυνση μου δώσατε. Τεσπα, επειδή οι εικόνες δεν ανεβαίνουν εδώ (παραείναι μεγάλες μάλλον) τις βάζω σε ένα rar και το ανεβάζω σε Mediafire και σας δίνω λινκ. Σλιπκνοτ περιμένω την κριτική σου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

brickoman, που είναι τα παραμύθια μωρή Κάρμεν Ρουγγέρη; Ο χρόνος κυλάει...

 

 

τα γραφει τωρα.

 

χελοου πιπολ!

 

 

Ολόκληρα δεν τα θέλετε; Το πρώτο βιβλίο είναι ήδη έτοιμο. Θα το βάλω σε rar με το δεύτερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...