Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εναλλακτικά, μία ωραία Τρίτη πας ιχθυοπωλείο και γυρνάς σπίτι αναφωνώντας: "Γυναίκα έφερα το ψάρι."

 

καταρχήν δεν είναι τόσο απλό, πρέπει επιπλέον να το καθαρίσεις, να το ψήσεις/τηγανίσεις, να φκιάσεις και καναδυοτριατέσσερα μεζεκλίκια από δίπλα, να έχεις καβάτζα ρακή κρητικιά στον καταψύκτη, κλπ.

 

Μετά, η μέθοδος αυτή εγγυάται την τεκνοποίηση, αλλά όχι το είδος των υδραυλικών που θα φέρει το τέκνο.

 

 

 

 

 

Ωπ ωπ. Εκτός αν εννοάς, αντί για σουίτες και τζάκια και φρούτα, να πάρει το ψάρι, και μόλις το ψήσει και ετοιμάσει τα μεζεδάκια κλπ, να... Ναι, ναι, σωστά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

ατηλιε οι φιλοι μου σε μισουν, Τους εχω πρηξει τα παπαρια με τον κυριο ραπτοπουλο, κυριο μπουγατσα και σια

 

εισαι αναγωγος.

 

Ok τωρα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το σαββατο εχει καποια απεργια στα ΜΜΜ?

Μετρό μάλλον από όσο γνωρίζω.

 

Μπράβο ρε μπρίκομαν.

success.jpg

 

Θενξ αλλά έχουμε ακόμα καιρό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εναλλακτικά, μία ωραία Τρίτη πας ιχθυοπωλείο και γυρνάς σπίτι αναφωνώντας: "Γυναίκα έφερα το ψάρι."

Η πιό σωστή συμβουλή στο ερώτημα του στάτου:

 

Εξήγηση:

 

Σύμφωνα με αρχαίες δοξασίες,άμα βάλεις παγάκια στ΄αρχίδια σου λίγο πριν γαμήσεις,θα κάνει κορίτσι,έτσι λένε.

 

Σύμφωνα με τη γνωστή παροιμία "αν δεν βρέξεις κώλο δεν πιάνεις ψάρια"

 

Σύμφωνα με το καιρό αυτές τις μέρες (πουτσόκρυο του κερατά),για να "βρέξει κώλο" σίγουρα θάχει βρέξει και τα παπάρια του,οπότε για να παρουσιάσει το ψάρι στη "μέλλουσα κυοφορούσα του σπέρματός του",έχει σίγουρα την επιλογή:κουρίτς.

 

Αντίο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σύμφωνα με τη σχετικά νέα επιστήμη της μοριακής βιολογίας και γενετικής βέβαια, δεν πα να βάλεις τα αρχίδια σου και στη γάστρα, 50/50 είναι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπερπληθυσμό έχουμε!

 

Αν δεν έχετε κανένα καλό σχέδιο για να την κάνουμε για Άρη, τα πουλιά στα παντελόνια σας until further notice.

Βασικά εγώ ήδη σχεδιάζω μαζί με τον σλιπκνοτ τον 3ο ΠΠ οπότε θα μειωθεί ξανά ο πληθυσμός, do not worry!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σύμφωνα με τη σχετικά νέα επιστήμη της μοριακής βιολογίας και γενετικής βέβαια, δεν πα να βάλεις τα αρχίδια σου και στη γάστρα, 50/50 είναι.

Σάλτα και γαμήσου μωρή Λουγκρητία Μπόρτζια,πας να μου χαλάσεις το επιστημονικοφανές μου post...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...