Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

 

Για μοιράσου τα μυστικά σου μαζί μας, Ω μέγα μύστη της τεκνογονίας ;ρ

 

 

διακρίνω ψήγματα ειρωνείας, αλλά θα το παραβλέψω...

 

Άκου λοιπόν τι πρέπει να κάνεις, μικρέ γλυκέ ψαρόμορφε πατερούλη, για να μην γεμίσει τσουτσούνια το σπιτικό σου:

 

 

Θα πάρεις την καλή σου και θα πάτε σε ένα ωραίο μέρος εκδρομή, σε ένα καλό ακριβό ξενοδοχείο, σε μια ακριβή σουίτα. Θα καίει το τζάκι, θα έχετε φρούτα εξωτικά, σαμπάνιες, και λοιπά και λοιπά, ξέρεις. Μην περιγράφω τώρα με τις ώρες ξέρεις πώς θα πάει, θα αρχίσετε όλα αυτά που καταγουστάρουν οι γυναίκες και σκυλοβαριούνται οι άντρες, και μόλις τελειώσετε με αυτά, θα...

 

 

...θα με πάρεις τηλέφωνο και θα έρθω, θα είμαι στο λόμπι και θα περιμένω.

 

Μουχαχαχαχα, μουαααχαχαχαχα, χαρχαρχαρ, γκλουρπ, σομπ, αμαν, καλά ρε θείο μη βαράς, μια πλάκα έκανα, σμπαρακουάκ...

 

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα κοπει το ιντερνετ απ τους κεραυνους, θα κοπει το download πουχω βαλει απ τις 9 το πρωι, και θα αρχισω να βλαστημαω. μετα θα πουνε οτι ειμαι και κακος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

διακρίνω ψήγματα ειρωνείας, αλλά θα το παραβλέψω...

 

Άκου λοιπόν τι πρέπει να κάνεις, μικρέ γλυκέ ψαρόμορφε πατερούλη, για να μην γεμίσει τσουτσούνια το σπιτικό σου:

 

 

Θα πάρεις την καλή σου και θα πάτε σε ένα ωραίο μέρος εκδρομή, σε ένα καλό ακριβό ξενοδοχείο, σε μια ακριβή σουίτα. Θα καίει το τζάκι, θα έχετε φρούτα εξωτικά, σαμπάνιες, και λοιπά και λοιπά, ξέρεις. Μην περιγράφω τώρα με τις ώρες ξέρεις πώς θα πάει, θα αρχίσετε όλα αυτά που καταγουστάρουν οι γυναίκες και σκυλοβαριούνται οι άντρες, και μόλις τελειώσετε με αυτά, θα...

 

 

...θα με πάρεις τηλέφωνο και θα έρθω, θα είμαι στο λόμπι και θα περιμένω.

 

Μουχαχαχαχα, μουαααχαχαχαχα, χαρχαρχαρ, γκλουρπ, σομπ, αμαν, καλά ρε θείο μη βαράς, μια πλάκα έκανα, σμπαρακουάκ...

 

 

 

Εναλλακτικά, μία ωραία Τρίτη πας ιχθυοπωλείο και γυρνάς σπίτι αναφωνώντας: "Γυναίκα έφερα το ψάρι."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...