Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

  • Moderators

Noμιζω ενεργοποιειται μοναχα αν το post περιεχει media ή links. Γενικα δε βλεπω κανενα share σε κανενος τα status.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>σε φιλους μου βλεπω το share, παλια το ειχα δει και στα δικα μου, αλλα δεν το βρισκω τωρα! :(</p>

 

Άσχετο, θα κάνω video response στον mikeius ;ρ

 

Αποστολή από το GT-S5830 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Άσχετο, θα κάνω video response στον mikeius ;ρ

 

Αποστολή από το GT-S5830 με τη χρήση Insomnia App

Link or it won't happen!

 

@Toufas το ψαξα λιγο, αλλα δεν εβγαλα ακρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Άσχετο, θα κάνω video response στον mikeius ;ρ

 

Αποστολή από το GT-S5830 με τη χρήση Insomnia App

Link or it won't happen!

 

@Toufas το ψαξα λιγο, αλλα δεν εβγαλα ακρη.

Κατς να το φτιαξω πρώτα, θα βάλω και κρεντιτ τον τουφα σαν Μεγάλο θαυμαστή Του μικειους και του 9gag.Αποστολή από το GT-S5830 με τη χρήση Insomnia App
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω μιάμιση ολόκληρη ώρα στην διάθεσή μου, να πιω γκαϊφέ, να μαλακιστώ στα φόρα και στον ιντερνέ, να κάνω ότι θέλω! Αμέ! Γλέντια!

 

Καλημέρα σας.

 

 

 

Επίσης, ο μαλάκας που σχεδίασε τα εσώψυχα του Φίατ Στίλο τον παίρνει. Θέλεις μια ώρα δουλειά για να αλλάξεις δυο λάμπες μπροστά. Από την μια μεριά πρέπει να ξηλώσεις το παγούρι με το νερό για τα τζάμια, και από την άλλη πρέπει να κατεβάσεις την μπαταρία και την ασφαλειοθήκη ολόκληρη. Έλεος.

 

 

Επίσης, γιατί για να πάρεις 2x2gb sodimm ddr2 θες 60 ευρώ, ενώ για τις αντίστοιχες ddr3 θες 25; Α;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σας.

 

 

 

Επίσης, ο μαλάκας που σχεδίασε τα εσώψυχα του Φίατ Στίλο τον παίρνει. Θέλεις μια ώρα δουλειά για να αλλάξεις δυο λάμπες μπροστά. Από την μια μεριά πρέπει να ξηλώσεις το παγούρι με το νερό για τα τζάμια, και από την άλλη πρέπει να κατεβάσεις την μπαταρία και την ασφαλειοθήκη ολόκληρη. Έλεος.

 

Μάλλον ο ίδιος μαλακας σχεδίασε το xcara που για να αλλάξεις τις λάμπες για τα φώτα θέσης πρεπει να βγάλεις το φανάρι...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επίτηδες το κάνουν οι καριόλιδοι. Τρολλάρουν τους φτωχούς που δεν έχουν να πάνε σε αντιπροσωπείες να πληρώσουν. Στο δικό μου το C4 πάντως οι λάμπες αλλάζουν σε 3 δεύτερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λιεφτέρ, εσύ δε θα έρθεις το κοπή τη πίτα; :mellow:

 

 

btw, τις προάλλες που σε πέτυχα με τον απόγονο μπροστά απ' το ζαχαροπλαστείο στα γραφεία του Αγρ. Αστέρα, κόρναρα, φώναζα, χαμπάρ' κι είχες... :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...