Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

απο αγγελια εδω μεσα 

"Κάρτα γραφικών gtx 460 στο κουτί της δεν έχει εφευρεθεί ακόμη το παιχνίδι που δεν θα τρέχει με φουλ"

 

νταξ,αυτο ειναι μαρκετινγκ

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν πουλάδες και πουλάδοι,

 

Επέστρεψα από ένα 3ήμερο ban, αλλά το βασικό ερώτημα είναι: Ποιός κρυβόταν πίσω από το ban;

 

Η απάντηση σε αυτό το ερώτημα δόθηκε όχι πολλές ώρες πριν...... 

 

Ενώ περπατούσα προς το ξενοδοχείο, μου επιτέθηκε ένας Πακιστανικής προέλευσης δολοφόνος. Ξαφνικά άρχισε να μου επιτίθεται και διέκρινα ένα περίστροφο στο χέρι του. Χρησιμοποίησα τις κομάντο τεχνικές μου και αφού τον αφόπλισα, τον ρώτησα: "Ποιός σε έστειλε εδώ;". Η απάντηση κυρίες και κύριοι ήταν η εξής: "Η YiN υπέρτατε και φοβερέ Γεώργιε! Ζητώ ταπεινά συγγνώμη και σας θερμοπαρακαλώ να δείξετε έλεος!". Εκεί έκανα το λάθος και το άφησα να ζήσει. Αυτός έτρεξε πίσω στην YiN και τις είπε τι συνέβη. Όταν μετά από λίγες ώρες πήγα να κοιμηθώ στο δωμάτιό μου, άκουσα κάτι από το παράθυρο. Πάλι καλά που είχα δίπλα τον Κύριο 9mm και τράβηξα μια πιστολιά προς τον αντίπαλο. Έπεσε κάτω ύστερα από το τραύμα του στον πνεύμονα και τον ρώτησα: "Ποιός σε έστειλε εσένα εδώ;" και μου απάντησε: "Η YiN κύριε Brickoman!". Αυτή την φορά τον άφησα να ξεψυχήσει όπως ένας Klingon θα ήθελε. Η YiN φαίνεται όμως να το πήρε πρέφα.... Το πρωί καθώς ήμουν στην πτήση προς Ελλάδα, ένας τύπος άνοιξε το σακάκι του και είχε μία βόμβα στο στήθος του με την υπογραφή της YiN. Αφού έχω δει αρκετές φορές το Goldfinger άνοιξα ένα παράθυρο και αφού τον "ρούφηξε" έξω το έκλεισα κατευθείαν. Τώρα πια ήμουν σίγουρος.... η YiN δεν παίζει!

 

Έτσι κάλεσα κάποιους φίλους από την KGB και την CIA και έκανα μια ανακάλυψη που δεν θα πίστευα ποτέ μου εάν δεν μου το έλεγαν αυτά τα δύο άτομα εμπιστοσύνης! Η YiN κυρίες και κύριοι δεν είναι αυτή που νομίζετε! Η πραγματική της φωτογραφία είναι η παρακάτω:

 

 

320x240.jpg

 

 

Σωστά καταλάβατε κυρίες και κύριοι! Αυτή που εσείς γνωρίζετε ως YiN είναι η Ουχούρα από το αστρικό σκάφος Έντερπραϊζ! 

 

Όμως ποιό ήταν το κίνητρό της και ήθελε να με δολοφονήσει;

 

Την απάντηση μου έδωσε το υπέρτατο μυαλό μου (όπως πάντα).... 

Όπως όλοι σας γνωρίζετε, η Ουχούρα έχει σχέση με τον κύριο Σποκ. Εάν όμως θυμάστε καλά, πριν αρκετό καιρό είχα ως άβαταρ τον Κύριο Σποκ, η YiN (δηλαδή η Ουχούρα) δυσαρεστήθηκε όταν έμαθε (έστω και με καθυστέρηση) ότι άλλαξα το αβατάρ μου! Έτσι όλες αυτές οι απόπειρες δολοφονίας και τα απειλητικά μηνύματα ήταν από αυτήν!

 

YiN αποκαλύψου! Τώρα πια όλος ο κόσμος έχει μάθει για σένα, χάρη σε εμένα και στις έρευνές μου! Έχω έναν στρατό από Ρόμιουλαν και Κλίνγκον έτοιμο σε περίπτωση που επιχειρήσεις να μου επιτεθείς ξανά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

εγω παντως πηρα την hazro την 27αρα που εχει το ιδιο panel με την 2711 και εδωσα 250 λιρες αν θυμαμαι καλα.

το οποίο δεν μπορεί να εκμεταλευτεί κάποιος στο έπακρο επειδή δεν έχει DisplayPort :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"what an ass"

"what a face"

 

καλο το κομματι [track]

 

 

I just learned about Vicetone from a friend and i am at least excited.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...