Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωραίος ,έχω αρχίσει με φίλους να ψάχνω φαγάδικα που να κάνουν την ίδια δουλειά !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

2 ευρώ σε φωτοτυπίες, απόδειξη δεν κόβει. Σηκώθηκα έφυγα και δεν τον χάλασε.

εγω εμαθα και την αγορανομικη διαταξη απεξω , σε λιγο θα τους λεω : νταξ αποδειξη μη φερετε , δε χρειαζεται....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι 12-4 νομίζω σήμερα.

 

Όχι, αυτο είναι για τον ΗΣΑΠ και τραμ ή λεωφορεία, δε θυμάμαι. 24ωρη το μετρό κανονικότατα.

 

Οι οποίοι μπδγ απεργούν για 6η μέρα και πληρώνονται κανονικότατα. Να δω αύριο τι διάολο θα κάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ευρώ σε φωτοτυπίες, απόδειξη δεν κόβει. Σηκώθηκα έφυγα και δεν τον χάλασε.

 

Γαμώτο εμένα δε μου τυχαίνουν τέτοια, μέχρι και σε οδοντίατρο έπαιρνα κανονικά απόδειξη ( ενώ μου κάνανε και καλύτερη τιμή κιόλας ). Σε καφετέρια μου είχε τύχει μία φορά και με το που έφερε την παραγγελία του είπα κατευθείαν να φέρει απόδειξη. Σιγά και τα πολλά έξοδα που κάνω , σουπερμαρκετ κόβουν έτσι και αλλιώς, φαγάδικα κόβουν , δε μου μένει και κάτι...

 

Να εναποθέσω τις ελπίδες μου στο κομμωτήριο ;

 

Ούτε στον ΣΔΟΕ να δούλευα !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νταξει τοτε! Δεν ειμαι μονο εγω ο κατεστραμμένος που παίρνει απο πίσω τη Βίκυ Σταυροπουλου σε όποιο Σπουπερ Μαρκετ πάει, μπας και μου πλύνει τζαμπα τα ρούχα! Υπάρχουν κι αλλοι....
:-P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σας δω σε μπουζούκια αν θα το κάνατε...( υποθετικά μιλώντας , έχω χρόνια να πατήσω και νομίζω να με πλήρωναν πάλι δε θα πατούσα πια...)

 

Τώρα που έχω κόψει και τα φαγάδικα λόγω δίαιτας τι να κάνω , supermarket κόβουν απόδειξη. Γιατρούς δεν πάω πια ( έχω το νοσοκομειακό με επισκέψεις μέσα και διαγνωστικές ), μου κόβαν βέβαια και αυτοί.

 

Στο περίπτερο μέχρι και αποδείξεις που άφηναν οι πελάτες ( large τύποι ρε παιδί μου ) μου δίνανε.

 

Τι άλλο να κάνω πια η γυναίκα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Με βάση τα όσα έχουν γίνει γνωστά:

 

  • Την Τετάρτη 23 Ιανουαρίου θα γίνει στάση εργασίας σε ΗΣΑΠ και Τραμ (η ώρα δεν έχει ακόμα γνωστή), ενώ τα λεωφορεία θα κυκλοφορήσουν κανονικά.
  • Την Πέμπτη 24 Ιανουαρίου θα πραγματοποιηθεί στάση εργασίας στα λεωφορεία 11:00-16:00.
  • Την Τρίτη 29 Ιανουαρίου στάση εργασίας σε όλα τα Μέσα.
  • Την Πέμπτη, 31 Ιανουαρίου απεργία σε όλα τα Μέσα. 

 

Το ****** της μάνας τους. Με το συμπάθιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...