Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάνει κακό στην αντίληψη της ειρωνείας το πολύ ψάρι.



<ιμπλαΪνγκ οτι εγω εκανα την συγκριση

έλα σε παρακαλώ πολύ κάνε μας τη χάρη, έλα σε παρακαλώ κάτσε καλά

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Η αλήθεια είναι ότι ψάρι με φέτα δεν έχει τύχει να φάω επειδή δεν μαρέσει με συγκεκριμμένα ψάρια το τυρί! Παρόλα αυτά όπως έγραψε ο Τούφας έχω φάει τυρί με τόνο και εννοείτε σαγανάκι με γαρίδες και τυρί και ήταν πεντανόστιμα τα ατιμα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έλα τράβα βράσε 2 γαλέτες τώρα 3 μέρες να ταΐσεις κάνα σπουργίτι που θα μιλήσεις για το κοκορέτσι, σουρλουλού, αγγλόφιλε της ινφλουένζας να πούμε άντε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο μπρικαν ηταν στο no life ,αλλο , καλυτερο.

 

παντως παντως το να τηγανιζεις και τα σκατα σου για να παρουν γευση δεν ειναι λυση...

 

 

edit : νταμμιτ αποπανε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο μπρικαν ηταν στο no life ,αλλο , καλυτερο.

 

παντως παντως το να τηγανιζεις και τα σκατα σου για να παρουν γευση δεν ειναι λυση...

 

 

edit : νταμμιτ αποπανε.

 

Ναι αλλα ακομα προσκυναμε τον πρωτο που τηγανισε γεωμηλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@toufas no offense dude

Ναι μου έχει φτιάξει στην νυρεμβέργη μια φίλη που είχε εστιατόριο εκεί (επειδή την είχα πρήξει για το κοκορέτσι) δεν ξέρω αν αυτό που έκανε ήταν όπως έπρεπε να είναι άλλα είχε πολύ μπαχάρι (πικάντικο) και ήταν απο φούρνο (μα την παναγία δεν ξέρω πως γίνεται..είμαι από κινητό και δεν μπορώ να δω το βίντεο που παράθεσες..)

Άλλα φίλε το κοκορέτσι είναι πιο νόστιμο(πόσο καιρό έχεις να φας;) παραδεξου το..)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kalimera my name is Nick Papas

I’m a 31 year old American philhellene (friendly to greeks for you malakas). Ι draw cycladic art on my tablet and spend my days perfecting my art and playing superior greek games. (krifto, perna perna i mellisa)

I train with my xiphos every day, this superior weapon has a double edged blade, and is vastly superior to any other weapon on earth. I earned my sword license two years ago, and I have been getting better every day.

I speak Greek fluently, both modern and the ancient greek dialect, and I write fluently as well. I know everything about greek history and their filotimo, which I follow 100%

When I get my greek visa, I am moving to athens to attend a prestigious 'Geniko Lykeio to learn more about their magnificent culture and get my apolytirion. I hope I can become a shadow puppeteer or a sculptor!

I own several togas and foustaneles, which I wear around town. I want to get used to wearing them before I move to Athens, so I can fit in easier. I shake the hand of my elders and seniors and speak Greek as often as I can, but rarely does anyone manage to respond.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...