Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρίχνω γκομενάκια με αυτές τις 2.

 κθουλου, θα λείπει πάντα το σημαντικότερο συστατικό.

Αμ τώρα το 'πιασα, rohypnol στα κουλούρια βάζει :shock:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

athlie σένα θα σε φτιάξω από κοντά μάναμ.

 

κούζκο γελάω, αλλά είναι μανιταρόσουπα η άλλη.

 

κθουλου, θα λείπει πάντα το σημαντικότερο συστατικό.

Παρασκευεσιον να τα χεις ετοιμα. 5εκ διαμετρο με 10 σταγονες σοκολατα. μ;

 

Σε σε σε σε ΣΕ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρίχνω γκομενάκια με αυτές τις 2.

 

 

γιατί ο ρομαντικός σοφός ξέρει ότι ο έρωτας περνάει απ' το στομάχι.

ο ρεαλιστής γνώστης όμως ξέρει και τι έρχεται μετά το στομάχι.

@@ καπαμα ριχνεις γκομενακια με το μαγειρεμα!

 

με την μαλακω την δικηγορινα που (νομιζα) οτι εβγαινα της ειχα φτιαξει κατι γαματα γλυκα και πηρα τα @@ μου.

"ειμαστε μονο φιλοι αυτη την στιγμη".

Ε μια βδομαδα πιο μετα σε ενα παρτυ σπιτι της πηραμε κατι χαπια  ειδικα σαν τις ασπιρινες του νικοτς και μου την επεφτε κανονικα. Ο (δις) μαλακας εγω λογω του γνωστου disorder ηρεμω με αυτα αντι να ειμαι μεσα στην τρελλλλλλη χαρα, και δεν εκανα τιποτα λογω τρομερης ανασφαλειας + το οτι δεν επρεπε να εκμεταλευτω την κατασταση.

 

Την επομενη βδομαδα απο αυτο πηγαμε σε ενα squat party και παλι τα ιδια. Μετα πηγαμε σπιτι μου, και πηρα μερικες πρωτοβουλιες και αρχίσαμε τα φιλακια. Δεν το προχωρησα γιατι λεω μαλακια να νομιζει οτι εκμεταλευτηκα την κατασταση (σαν μαλακας), πεφτει κοιματε κανα 3ωρο στο κρεβατι μου και ξυπναει και αντι να φυγει ειπε να αραξουμε μαζι. Παλι φιλακια, ψιλοχαδια αλλα ηταν πιο ρομαντικα μιας και απο την κουβεντα που ειχαμε στο παρτυ σπιτι της μου ειχε πει οτι νιωθει μονη κλπ (stimulants = γλωσσα ροδανι). Εγω σκεφτηκα "περιμενω 5 μηνες να γινει κατι, δεν θα παθω τιποτα αν περιμενω μια βδομαδα παραπανω". Ειπαμε οτι να παρουμε το θεμα αργα και να δουμε που θα μας παει. Τελικα κοιμηθηκαμε, πηγε σπιτι της και απο τοτε δεν την ξαναειδα.

Στην αρχη νομιζα πως ετρεχε με δουλεια μιας και οντως δουλευε πολλες ωρες και δεν επριζα. Ε μετα απο καιρο μου ανεβαλε και μια συναντηση (που αυτη ειχε πει να βρεθουμε) και μετα απλα δεν εστελνα για να μην με πει και πριχτη. Μου ειπε να βγουμε της ειπα ναι. Μιλησαμε και στο τηλεφωνο για να της πω τι εμαθα για το ζευγαρι που ειχαμε γνωριστει στον γαμο του (χωριζανε) και εγω της ειπα "ξερεις, για την παρασκευη και να μην μπορεις λογω δουλειας, μπορω να ερθω σπιτι σου και να φιγω το πρωι (κατι που ειχαμε κανει 3 φορες πριν γινει οτι εγινε). Μου λεει "δεν νομιζω οτι θα ηταν καλη ιδεα". Αμεσως το μυαλο μου πηγε σε κρεπαλες κλπ. και λεω οτι απλα θελω να σε δω. Μου λεει οτι δεν ηταν αυτος ο λογος, απλα βγαινει με καποιον και δεν νομιζει οτι θα ηταν δικαιο απεναντι του.

έμεινα άναυδος, φανερά ενοχλημένος και είπαμε να το συζητήσουμε μετά από 3 μέρες που θα βρισκόμασταν.

Η παρασκευή ήρθε, εκείνη άφαντη. Κυριακή μου στέλνει ένα μήνυμα και

μου λέει ότι έχει όλη την βδομάδα off και να βρεθούμε όποτε θέλω.

Τις είπα τρίτη το βράδυ. Τετάρτη βράδυ μου έρχεται ένα μήνυμα για το ποσο ωραίο ήταν ένα μέρος που είχα προτείνει να πάμε... δηλαδή ότι

νάνε. Μετά από 2 μηνύματα τις είπα ότι έχω κουραστεί και τις ήρθε

ξαφνικό το ότι ενοχλούμε. Η απάντηση ήταν "Δεν είμαστε ζευγάρι, μονο

φίλοι" και την επομενη μέρα μετά από την δικια μου εξιστόρηση του τι

είχε γίνει (χωρίς κανένα προσωπικό συναίσθημα μέσα) είπε ότι το

μελόδραμα μου είναι γελοίο. Μετά μου είπε ότι το παίζω θύμα, και να

σταματήσω. Πιο μετά αφού τις είπα αυτά που έλεγε στην φίλη τις για

μένα, με είπε και υπερόπτη... δηλαδή all of my wat.

Σταματάμε να μιλάμε, και 1 βδομάδα μετά μου στέλνει: είμαι στην pub κοντά στο σπίτι σου αν

θες να "clear the air" έλα να μιλήσουμε δεν απάντησα, και μετά ξανά έστειλε. Πάλι δεν

απάντησα. Τις έστειλα αργά το βραδυ ότι δούλευα και καλά. Με ενόχλησε

το ότι δεν θυμόταν πως δεν εμενα στο σπιτι μου εκεινο τον καιρό λόγο

δουλειάς...  +το ότι φοβόμουνα το βρισίδι που θα τρόγια από όσους

είχα γύρο μου αν πήγαινα. Τελικά περάσανε μερικές μέρες και προχτές μου

rthe ένα μήνυμα στο άσχετο "friendship is over shithead"...

ALLOFMYWAT.ogg

Η φιλη της απο το ζευγαρι (που ηταν και δικια μου φιλη) μου ειπε πριν απο λιγες μερες οτι δεν την εχει παρει ουτε ενα τηλεφωνημα να ρωτησει για το τι γινεται στον γαμο της, και μετα απο αυτο που εγινε με εμενα εσβησε και το νουμερο της.

 

 

Για τι λεγαμε? Α συνταγες για cookies:

 

 

πολυ απλη:

Cc7cfPm.jpg

και

http://foodwishes.blogspot.co.uk/2010/06/welcome-to-summer-of-amena-and-her.html

 

σχετικα απλη:

 

PurRuNW.jpg

 

 

Αdvanced:

 

lWm1Hh9.jpg

VPPmU1T.jpg

 

 

σκοπολαμινη.

 

 

βλεπει καποιος τα video που βαζω  ή και εσυ vice?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νταξει απλα ειπα την αποψη μου. Επισης επρεπε να της τον σφυριξεις απτην πρωτη φορα και να μη ξανασχοληθεις.

Κοιτα. Αν δεν ειχε φερθει σαν ζωο απεναντι μου θα σου ελεγα πως οχι δεν επρεπε.

Σε ατομα που εχω πει τα παντα με λεπτομερεια (και τις δικες μου μαλακιες που με βαλανε στην friendzone) μου ειπανε οτι φερθηκα αψογα απο τοτε που την πρωτη φορα σπιτι της και μετα.

Μεχρι και πριν απο λιγο καιρο, ναι συμφωνουσα μαζι σου. Ισως οχι στο να μην ασχοληθω αλλα στο να της τον σφυριξω.

 

 

 

 

Παντως οκ ειμαι ακομα μαλακας και εγω. Γράφοντας αυτες τις 3 σειρες απο πανω, σκεφτομουνα οτι δεν θα επρεπε να της φερθω ασχημα ακομη και τωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@@ καπαμα ριχνεις γκομενακια με το μαγειρεμα!

 

με την μαλακω την δικηγορινα [iNSERT INSANE WAVE OF WORDS, WORDS, WORDS]

 

Μλκ τούφα αν ήξερα πως θα το παιρνες έτσι, δε θα τη γαμούσα μαν, σόρρυ.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι και ζάχαρη άχνη.

 

είναι 4 παρά και ακούω αλίτιζ ηπουτάναδεναντιμιλάει,δεναντιμιλάει.

νοιώθω πως έχω ντροπιάσει όλο το γενεαλογικό δέντρο μου μέχρι τις σταυροφορίες.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τουφα 2 διευκρινισεις για την συνταγή

1) Bicarbonate soda ειναι η μαγειρική σοδα;

2) Τι ζαχαρη ειναι η unrefined caster sugar; 

1) ναι.

2) Organic Unrefined Caster :Is a light, fine-grained, free-flowing sugar with a subtle buttery taste. It should be used in place of white caster sugar where its golden colour is perfect for adding a new dimension to all baking applications. Organic Unrefined Caster Sugar is the perfect sugar for all your organic baking.

Επειδη δεν σε βοηθαει αυτο: brown sugar or demerara suga. Η καφε να μην ειναι η υγρη με την μελασα ομως, και την περνας στο μιξερ για λιγο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...