Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

αυτους που πανε σε σκυλλαδικα επειδη πανε οι γκομενες ενω δεν γουσταρουν μια την μουσικη.

 

 Για τις γκομενες πανε όχι για τη μουσικη, ποιο το κακο; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γαμω το a.d.d. μου! Μου αρεσει που θελω να αρχισω και να γραφω κανονικα, εδω σε μια προταση δεν μπορω να εξηγησω τι θελω να πω!

 

Αν θελουν να πανε για τις κοπελες, θα τους πουν να πανε καπου αλλου που να αρεσει και στους 2.

Λεω για αυτους που πανε ενω δεν γουσταρουν μια το μερος, και το παιζουν οτι τους αρεσει και απο πανω. Δεν λεω, οι συμβιβασμοι ειναι νορμαλ σε μια οποιαδηποτε σχεση σε ολα τα φυλα, αλλα οχι οταν δεν ξερεις καν τον αλλο, γιατι αν σε ηξερε η αλλη δεν θα σου ελεγε να πας μπουζουκια ενω δεν εχει καμια επαφη με αυτο.

 

Γενικα τα πραγματα που τα κανουμε ενω δεν μας αρεσουν με ενοχλουν. Ειναι στην ιδια κλιμακα αηδιας με τα ατομα που αλλαζουν συμπεριφορα αναλογως ποιος ειναι μπροστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με ενοχλουν οι δηθεν ρε τρομπα.

απο τις guuuuurrrl gamers που δεν εχουν πιασει στο χερι τους controller 3 γενιες πισω μεχρι αυτους που πανε σε σκυλλαδικα επειδη πανε οι γκομενες ενω δεν γουσταρουν μια την μουσικη.

 

ΑΠΟΚΡΙΕΣ ΜΩΡΗ ΕΜΜΗΝΟΠΑΥΣΗ

 

YOU DIG IT??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλάκες, ξεκινούν οι αποκριές εδώ. krewe du vieux ρε μουνάκια... κάνω και πάρτυ και η κουζίνα μου είναι σαν του λεφτερμανν... Την αγάπη σας ρε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...