Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

εχουμε βυζιά και λέμε

 

ΘΑ ΑΚΟΥΩ ΜΟΥΣΙΚΗ ΟΣΟ ΔΥΝΑΤΑ ΘΕΛΩ

 

ας έρθουν οι γειτόνοι να μου πουν κουβέντα να τους πω δεν έχω όρεξη για κουβέντα να σχολάσουν πριν την ώρα τους γιατι μια μέρα μου ήρθε ενας γείτονας μου μπάτσος γιατι λεει βλέπανε καπνους να βγαίνουν απο την μπαλκονόπορτα στο δωμάτιο μου και φοβηθήκανε μην έπιασε φωτιά απο κανα βραχυκύκλωμα και τους είπα οχι δεν έχει πιάσει φωτιά απο το τσιγάρο ειναι και έφυγαν αλλα δεν με κάλεσαν στον γάμο του παιδιού τους τέλος πάντων δεν ξέρω γιατι .

 

ήθελα να γράψω και άλλα αλλα πάτησα να ποστάρω στο θέμα πριν και χάθηκαν γιατι ήταν κλειδομένο τώρα δεν θυμάμαι τι είχα γράψει και οκ ξεχνάω αυτή την στιγμή αν θυμηθώ τα λέμε μετά οκ ?

 

αυτά.

 

------------------------------------------------------------------------------------

ποις κατέβασε την φωτογραφία απο το φάτσομπουκ ?

λέει

 

Προς το παρόν, αυτό το περιεχόμενο δεν είναι διαθέσιμο.

Η σελίδα που ζητήσατε δεν μπορεί να προβληθεί αυτή τη στιγμή. Ενδέχεται να μην είναι διαθέσιμη προσωρινά, να έχει λήξει ο σύνδεσμος που πατήσατε ή να μην έχετε δικαίωμα να δείτε αυτήν τη σελίδα.

 

Επιστροφή στην αρχική σελίδα

 

ΤΡΟΠΗ ΣΑΣ!.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχουμε βυζιά και λέμε

 

ΘΑ ΑΚΟΥΩ ΜΟΥΣΙΚΗ ΟΣΟ ΔΥΝΑΤΑ ΘΕΛΩ

 

ας έρθουν οι γειτόνοι να μου πουν κουβέντα να τους πω δεν έχω όρεξη για κουβέντα να σχολάσουν πριν την ώρα τους γιατι μια μέρα μου ήρθε ενας γείτονας μου μπάτσος γιατι λεει βλέπανε καπνους να βγαίνουν απο την μπαλκονόπορτα στο δωμάτιο μου και φοβηθήκανε μην έπιασε φωτιά απο κανα βραχυκύκλωμα και τους είπα οχι δεν έχει πιάσει φωτιά απο το τσιγάρο ειναι και έφυγαν αλλα δεν με κάλεσαν στον γάμο του παιδιού τους τέλος πάντων δεν ξέρω γιατι .

 

ήθελα να γράψω και άλλα αλλα πάτησα να ποστάρω στο θέμα πριν και χάθηκαν γιατι ήταν κλειδομένο τώρα δεν θυμάμαι τι είχα γράψει και οκ ξεχνάω αυτή την στιγμή αν θυμηθώ τα λέμε μετά οκ ?

 

αυτά.

Τους κερασες τιποτα στο γαμο ή μοναχοφάης καβατζας εισαι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

έφαγα τον τόπο πριν να βρω ντεπόν και τελικά δεν είχα

 

ψάξε ψάξε βρήκα κάτι ασπιρίνες που πέσανε απο την τσέπη του κολλητού μου χθες που αράζαμε στον καναπέ μου και ήπια μια και μου πέρασε το κεφάλι μου στην στιγμή , πετάω :D

 

πειράζει που δεν ήταν σε κουτί ? τις είχε χύμα στην τσέπη του

 

πρέπει να είναι γενόσιμο γιατι έχει μόνο κάτι σύμβολα επάνω δεν λέει aspirin

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<br>έφαγα τον τόπο πριν να βρω ντεπόν και τελικά δεν είχα<br><br>ψάξε ψάξε βρήκα κάτι ασπιρίνες που πέσανε απο την τσέπη του κολλητού μου χθες που αράζαμε στον καναπέ μου και ήπια μια και μου πέρασε το κεφάλι μου στην στιγμή , πετάω :D<br><br>πειράζει που δεν ήταν σε κουτί ? τις είχε χύμα στην τσέπη του<br><br>πρέπει να είναι γενόσιμο γιατι έχει μόνο κάτι σύμβολα επάνω δεν λέει aspirin

Πίνδος, καπνιζεις, ο'τι βρεις;

 

Αποστολή από το GT-S5830 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πίνδος, καπνιζεις, ο'τι βρεις;

 

Αποστολή από το GT-S5830 με τη χρήση Insomnia App

μια μέρα μου λέει ενας φίλος "πιες αυτό το χάπι αλλα δεν σου λέω τι είναι"

και το πίνω με την μία και αρχίζουν να φωνάζουν μαζι με τον άλλο που ήμασταν μαζί "ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ ΤΟ ΕΙΠΑ!" ξέρεις τι ήπιες ? του λεω οχι

 

Τελικά ήταν αμφεταμίνη αχχαχαχαχαχα

 

ακόμα θυμάμαι τις φάτσες τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τη δικια σου τη θυμασαι?

το μόνο που θυμάμαι ειναι οτι πήγα και έχεσα στο γκαζόν του γείτονα (του μπάτσου) και γέλαγα νευρικά

ήταν ωραία νύχτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...