Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

ποιος κλείδωσε το θέμα με την μουσική και τα βυζιά ? δεν πρόλαβα να γράψω την άποψη μου

 

ΑΝΟΙΧΤΕ ΤΟ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΩ ΤΗΝ ΑΝΑΠΝΩΗ ΜΟΥ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΛΙΠΟΘΙΜΙΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΟΥΡΙΘΩ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΜΕΡΟΣ ΑΛΛΑ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΤΟΣΗ ΩΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΡΑΤΕΙΝΩ ΛΙΓΑΚΙ ΚΑΙ ΑΝ ΛΙΠΟΘΙΜΙΣΩ ΘΑ ΞΥΠΝΙΣΩ ΣΟΥΠΑ!

 

ΛΟΙΠΟΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποιος κλείδωσε το θέμα με την μουσική και τα βυζιά ? δεν πρόλαβα να γράψω την άποψη μου<br><br>ΑΝΟΙΧΤΕ ΤΟ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΩ ΤΗΝ ΑΝΑΠΝΩΗ ΜΟΥ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΛΙΠΟΘΙΜΙΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΟΥΡΙΘΩ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΜΕΡΟΣ ΑΛΛΑ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΤΟΣΗ ΩΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΡΑΤΕΙΝΩ ΛΙΓΑΚΙ ΚΑΙ ΑΝ ΛΙΠΟΘΙΜΙΣΩ ΘΑ ΞΥΠΝΙΣΩ ΣΟΥΠΑ!<br><br>ΛΟΙΠΟΝ

Δειξε μας τα βυζια σου και βλέπουμε...;ρ

 

Αποστολή από το GT-S5830 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποιος κλείδωσε το θέμα με την μουσική και τα βυζιά ? δεν πρόλαβα να γράψω την άποψη μου

 

ΑΝΟΙΧΤΕ ΤΟ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΩ ΤΗΝ ΑΝΑΠΝΩΗ ΜΟΥ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΛΙΠΟΘΙΜΙΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΟΥΡΙΘΩ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΜΕΡΟΣ ΑΛΛΑ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΤΟΣΗ ΩΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΡΑΤΕΙΝΩ ΛΙΓΑΚΙ ΚΑΙ ΑΝ ΛΙΠΟΘΙΜΙΣΩ ΘΑ ΞΥΠΝΙΣΩ ΣΟΥΠΑ!

 

ΛΟΙΠΟΝ

αραξε σε ενα μηνα , παλι προβλημα θα εχει....''ειμαι στα 5000 ποδια και ετοιμαζομαι να πηδησω με το mini cooper μου , αλλα ο πιλοτος ειχε παθει χανγκοβερ και δεν ανοιγε την πορτα. α , lol , wtf , ffs''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...