Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μια φορά είχα ακούσει οτι αν σφύγγεσε πολύ στην τουαλέτα μπορεί να χέσεις τα όργανα σου γιατι λέει ειναι χήμα στο σώμα και ουσιαστικά το σώμα μας εκτός ποδιών , χεριών , κεφαλιού (δηλαδή ο κορμός) ειναι μια σακούλα με άντερα και αίμα.

 

ΙΣΧΙΕΙ ?

 

ειναι τρελό λιγάκι αλλα φανταστείτε πάνω στο σφήξιμο να χέσεις κανένα συκώτι και να ψάχνεσαι

 

και έχω και μια απορία

 

αν κάποιος τρελός πάει σε ενα γιατρό και του αφαιρέσει το ένα νεφρό, το πάρει ο τρελός και πάει σπίτι του , το ψήσει και το φάει (είπαμε ειναι τρελός) τότε θα θεωρηθεί κανίβαλος? θα μπορούν να τον συλλάβουν ?

 

η απορία έχει βάση στο οτι αν κάποιος δοκιμάσει ανθρώπινο κρεας αποτι λένε οι ινδιάνοι τότε μεταμορφώνεται σε δαίμονα και αναζητά κρεας.

 

thats all.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

αν κάποιος τρελός πάει σε ενα γιατρό και του αφαιρέσει το ένα νευρό, το πάρει ο τρελός και πάει σπίτι του , το ψήσει και το φάει (είπαμε ειναι τρελός) τότε θα θεωρηθεί κανίβαλος? θα μπορούν να τον συλλάβουν ?

Αντίστοιχα όταν κοινωνάμε που το κρασί συμβολίζει το αίμα του Χριστού και το ψωμί το σώμα, δεν θεωρούμαστε κι εμείς κανίβαλοι; Ειδικά τότε που και καλά τρώμε έναν Θεό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντίστοιχα όταν κοινωνάμε που το κρασί συμβολίζει το αίμα του Χριστού και το ψωμί το σώμα, δεν θεωρούμαστε κι εμείς κανίβαλοι; Ειδικά τότε που και καλά τρώμε έναν Θεό.

δεν θεωρούνται όλοι όσοι κοινωνάνε κανίβαλοι , μόνοι εμείς οι ημίθεοι/θεοί , αλλα εμείς δεν κοινωνάμε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή δεν έχω πλέον προφιλ στο fb, μπορεί να βρει κάποιος μία φωτογραφία που λέει κάτι για gay κουραμπιέδες; PLS

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έπινε μπάφους και ούζα, μαριχουάνες στην μπλούζα

μαζί της αν ξενυχτούσα καμιά τζουρίτσα ρουφούσα

κολλούσα, σαν ρόδα κυλούσα, όπου κι αν πήγαινε ναι

μα όπου κι αν βρισκότανε το έκανε τεκέ

 

:D :D :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια φορά είχα ακούσει οτι αν σφύγγεσε πολύ στην τουαλέτα μπορεί να χέσεις τα όργανα σου γιατι λέει ειναι χήμα στο σώμα και ουσιαστικά το σώμα μας εκτός ποδιών , χεριών , κεφαλιού (δηλαδή ο κορμός) ειναι μια σακούλα με άντερα και αίμα.

 

ΙΣΧΙΕΙ ?

 

ειναι τρελό λιγάκι αλλα φανταστείτε πάνω στο σφήξιμο να χέσεις κανένα συκώτι και να ψάχνεσαι

 

και έχω και μια απορία

 

αν κάποιος τρελός πάει σε ενα γιατρό και του αφαιρέσει το ένα νεφρό, το πάρει ο τρελός και πάει σπίτι του , το ψήσει και το φάει (είπαμε ειναι τρελός) τότε θα θεωρηθεί κανίβαλος? θα μπορούν να τον συλλάβουν ?

 

η απορία έχει βάση στο οτι αν κάποιος δοκιμάσει ανθρώπινο κρεας αποτι λένε οι ινδιάνοι τότε μεταμορφώνεται σε δαίμονα και αναζητά κρεας.

 

thats all.

 

Εάν φας σκατά θα χέσεις τρόφιμα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O σλιπκνοτ με ενέπνευσε και θα σας γραψω τις αλλαγες που θα κανω στην 3η Ελληνικη Δημοκρατια με πρωτεργάτη εμενα!

 

Αρχικα το πολιτευμα θα αλλαξει σε Άμεση Βασιλευόμενη Δημοκρατία και θα παντρεψω την κορη μου με τον υιό του Πρίγκηπα ωστε να γινω επιτελους συγγενής με τον βασιλιά Κων/νο!

 

Η Βουλη θα καταργηθεί και θα δημιουργηθεί η Γερουσια όπου θα αποτελείται από ανωτατους στρατιωτικους, μορφωμενους ανθρωπους και ατομα τα οποια θα εχουν εκλεχθεί απο τον λαο.

 

Καθε μηνα θα συγκαλείται η Εκκλησια του Δημου οπου θα ψηφιζει ο κοσμος τα νομοσχεδια και τις αποφασεις.

 

Στις 8 το πρωι θα παιζει ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ το στρατιωτικο εμβατηριο εγερτηρίου (δηλαδη τερμα οι υπναραδες τεμπεληδες νεοελληνες).

 

Επιτελους θα ενωθει η αστυνομια με τον στρατο και θα αποτελει σωμα του με την ονομασια Ελληνικη Στρατιωτικη Αστυνομια.

 

Ανοιχτα Πανεπιστήμια (δλδ χωρις πανελληνιες) ΕΚΤΟΣ απο τις στρατιωτικες σχολες οπου θα περνανε οι υποψηφιοι τεστ (γραπτα, ψυχοτεχνικά  αθληματα, υγειονομικά, iq, eq κτλ) συνολικής διάρκειας 1 μηνα.

 

ΘΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ ΟΙ ΦΑΚΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΛΑΧΑΝΙΚΑ!

 

Έρχονται και αλλα συντομα!  B)

Επίσης θα αποσυρθούν όλα τα saxo και τα golf καθώς τα έχω βαρεθεί.

 

Όποιος δεν έχει δει όλα τα Star Wars και τα Star trek έστω και μια φορά θα θανατώνεται.

 

Θα επιβάλλεται τα Χριστούγεννα και την Πρωτοχρονιά να είναι στολισμένα (έστω και μόνο από έξω) όλα τα σπίτια.

 

Όποιος περνάει με κόκκινο θα χάνει το δίπλωμα οδήγησής του.

 

Τούρτα Σοκολατίνα σε όλα τα ζαχαροπλαστεία και τους φούρνους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρντόν εγώ δεν έχω πει τίποτε για τους υδατάνθρακες.

οχι εσυ εσυ, αλλα οι εδω μεσα γενικα! Αποφευγεις τα παντα ή εισαι ok με slow carbs?

Με το url της εικόνας.

For matching images, try search by image

Your search - https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4 ... - did not match any documents.

Suggestions:

    Make sure all words are spelled correctly.

    Try different keywords.

    Try more general keywords.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...