Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μια απορια

το λλοΟοκανκο  τα κασερια και το φιλαδελφια γιαουρτ νταξ..τα αλλα τι ειναι;

ραντομ κοψιδια;

 

 

30 φορες εχω καταπιει

 

 

2 λουκάνικα (εντάξει τα είχα μισοκόψει)

κομμάτια καπνιστού χοιρινού

σύγλινο

μπέικον

καβουρμάς

 

Μπδγ, δεναι γιαούρτι, φιλαδέλφια ήταν. Ελλείψει μουστάρδας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

  • Moderators

Tωρα που διαβασα αυτο ^^ και σκεφτομαι πως ευχαριστως θα ετρωγα μπεικοτετοια πρωι πρωι αντι για κατι πιο πρωινο στυλ,  εχω θεμα?

Καλημερα :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tωρα που διαβασα αυτο ^^ και σκεφτομαι πως ευχαριστως θα ετρωγα μπεικοτετοια πρωι πρωι αντι για κατι πιο πρωινο στυλ,  εχω θεμα?

Καλημερα :lol:

 

Όχι. Το στάνταρ πρωινό μου είναι ομελετα. Με κάτι από κρέας και τυρί συνήθως. Και κανα σπανάκι για ξεκάρφωμα =ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Θα το υιοθετουσα, αλλα το κακο με τις ομελετες κλπ ειναι πως πρεπει να τις φτιαξεις. Γενικα αποφευγω ο,τι χρειαζεται πανω απο 5' για να ετοιμαστει το πρωι, οποτε περιοριζομαι σε καφε, τσιγαρο και κανα τσουρεκοειδες αν υπαρχει διαθεσιμο.

Και μολις συνειδητοποιησα πως δεν τρωω σωστο πρωινο :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα το υιοθετουσα, αλλα το κακο με τις ομελετες κλπ ειναι πως πρεπει να τις φτιαξεις. Γενικα αποφευγω ο,τι χρειαζεται πανω απο 5' για να ετοιμαστει το πρωι, οποτε περιοριζομαι σε καφε, τσιγαρο και κανα τσουρεκοειδες αν υπαρχει διαθεσιμο.

Και μολις συνειδητοποιησα πως δεν τρωω σωστο πρωινο :(

 

Έλα σιγά, η ομελέτα θέλει 10'. Κάνε μια θυσία, καπνίζεις φτιάχνοντάς την στην τελική =ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Έλα σιγά, η ομελέτα θέλει 10'. Κάνε μια θυσία, καπνίζεις φτιάχνοντάς την στην τελική =ρ

Τρου ντατ.

Βεβαια η εικονα καπνισματος και ταυτοχρονου μαγειρεματος μου ξυπνησε μνημες απο στρατο με το λιγδα το μαγειρα να εχει το τσιγαρο με τη σταχτη ετοιμη να πεσει (και τελικα να πεφτει) στο στομα (που βρισκοταν κατω απο ενα κιτρινισμενο και βρωμερο μουστακι) και να ανακατευει το εβαπορε γαλα για το παστιτσιο   :lol:

 

Πλακα πλακα οντως παιζει να το δοκιμασω. Το να φτιαχνω ομελετα. Οχι το να αναπαραστησω τον βδελυρο μαγειρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Tωρα που διαβασα αυτο ^^ και σκεφτομαι πως ευχαριστως θα ετρωγα μπεικοτετοια πρωι πρωι αντι για κατι πιο πρωινο στυλ,  εχω θεμα?

Καλημερα :lol:

 

Όχι. Το στάνταρ πρωινό μου είναι ομελετα. Με κάτι από κρέας και τυρί συνήθως. Και κανα σπανάκι για ξεκάρφωμα =ρ

Πρωί η ομελετα δεν ειναι Λίγο Θάνατος; Ειδικά Οταν είσαι απο κρεπαληΑποστολή από το GT-S5830 με τη χρήση Insomnia App
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθόλου θάνατος, ειδικά όταν έχω μεγάλη μέρα με κρατάει και χωρίς μεσημεριανό. Ντάξει, αν έχεις φάει το γκώλο σου το προηγούμενο βράδυ μπορείς να την κάνεις τουλάχιστον λίγο ελαφριά κ να μη βάλεις πολλά ψιψιψόνια μέσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Πρωί η ομελετα δεν ειναι Λίγο Θάνατος; Ειδικά Οταν είσαι απο κρεπαληΑποστολή από το GT-S5830 με τη χρήση Insomnia App

Εξαρταται ποσο πεινας :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Πρωί η ομελετα δεν ειναι Λίγο Θάνατος; Ειδικά Οταν είσαι απο κρεπαληΑποστολή από το GT-S5830 με τη χρήση Insomnia App

Εξαρταται ποσο πεινας :lol:
Λατρευω ομελετα, αλλα το πρωί μου βγάζει ξυνιλες, αυγά μάτια καλύτερα, με ενα κομμάτι φετα ξέρω γω.Αποστολή από το GT-S5830 με τη χρήση Insomnia App
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Πάντως εγώ συνήθως το πρωί πεινάω σαν λύκος. Το πρωινό είναι το μόνο γεύμα της ημέρας που δεν μπορώ να παρακάμψω.</p>

 

Στην αντιπερα ο όχθη, έχω φουρνο δίπλα απο το σπίτι μου και κάνει ωραία μπουγατσα. ;ρ

 

Αποστολή από το GT-S5830 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Κρητικός να σου πετύχει. Ούτε καν σφακιανόπιτα. Μπουγάτσα!</p>

<p> </p>

<p>Καλή η μπουγάτσα αλλά έκοψα τους υδατάνθρακες :Ρ</p>

 

Εγώ Ηράκλειο, οχι σφατσα, εντάξει; ;ρ

 

Μπουγατσα φουτουου!

 

Αποστολή από το GT-S5830 με τη χρήση Insomnia App

 

Wipeout πρωί πρωί, σιχτιρια ;ρ

 

Αποστολή από το GT-S5830 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...