Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τις προάλλες περίμενα το Α5 γιατί είχα αφήσει την Μπιούικ μου σε μια γνωστή μου, την Megan, μήπως και σταματήσει να με παίρνει τηλ. Και όπως ήμουν στη στάση, έρχεται ένας τύπος, μου λέει "συγγνώμη, εσείς δεν είστε ο 178.128.209.ΧΧΧ;;" Του λέω, "όχι, μάλλον με μπερδεύετε με τον μπρίκομαν, απορώ μάλιστα πως γίνεται να μπερδεύεστε με κάτι τόσο πασίγνωστο εδώ και κάνα χρόνο".

 

Φυσικά απολογήθηκε ο άνθρωπος και πήγε στην ευχή του θεού.

Μπράβο σου, αυτήν την γαμημένη λίστα με τις ip που έχω χρησιμοποιήσει θέλω όμως εγώ. Απλά πες μου που την βρίσκω στο ip.board.

 

τρέμε Twilight...

Πφφφφ, ρε τι κλάνει το twilight μπροστά σ'αυτά;!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Απλώς να πω και γω τη μαλακία μου και να φύγω.
Μπρικ στα 6 χρονια που ειμαι στο φορουμ εχουν περάσει πολλοι και πολλές σαν και του λογου σου. Ηταν ολοι γαμάτοι κουκλοι/ες. 
Ξες κατι, ισως επειδή η πλειοψηφία του φορουμ ειμαστε για το πεος καβαλα που δεν εχουν στον ηλιο μοίρα  τους ζηλεύουμε και τους αποπαίρνουμε.
Μαντεψε, ακομα και για αστείο να το κανει κάποιος  θα περάσει παααααρα πολυς καιρός να τον ξαναπάρουμε στα σοβαρά και συνήθως καταλήγουν με δευτερα και τριτα ακαουντ!

Φιλικα. Παω να φτυαρίσω σκατά μιας και γω για να δω γαματοσυνη πρεπει να ανεβώ σε σκάλα και κει παλι στις μύτες μου ειμαι.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλώς να πω και γω τη μαλακία μου και να φύγω.

Μπρικ στα 6 χρονια που ειμαι στο φορουμ εχουν περάσει πολλοι και πολλές σαν και του λογου σου. Ηταν ολοι γαμάτοι κουκλοι/ες. 

Ξες κατι, ισως επειδή η πλειοψηφία του φορουμ ειμαστε για το πεος καβαλα που δεν εχουν στον ηλιο μοίρα  τους ζηλεύουμε και τους αποπαίρνουμε.

Μαντεψε, ακομα και για αστείο να το κανει κάποιος  θα περάσει παααααρα πολυς καιρός να τον ξαναπάρουμε στα σοβαρά και συνήθως καταλήγουν με δευτερα και τριτα ακαουντ!

 

Φιλικα. Παω να φτυαρίσω σκατά μιας και γω για να δω γαματοσυνη πρεπει να ανεβώ σε σκάλα και κει παλι στις μύτες μου ειμαι.

Δεν αντιλέγω, απλά θεωρώ διόλου απίθανο να υπάρχει και κάποιος που πραγματικά είναι ότι λέει.

 

Υ.Γ. Ο Λούσι ακόμα να μου απαντήσει. Μπας και όλες αυτές οι ip ήταν προϊόν μυθοπλασίας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θαρρώ πως ο brickoς μαλακίζεται αχαλίνωτα σαφώς (forumικά μιλώντας), αλλά μάλλον έχει καρδιά - χρυσάφι και μας αγαπάει όλους στην πραγματικότητα. Θυμάμαι τη vintage. Η ΟΠΟΙΑ ΠΑΡΕΜΠΙΠΤΟΝΤΩΣ ΕΙΧΕ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕΙ ΚΙ ΑΥΤΗ ΣΑΛΟ ΜΕ TOPIC ΓΙΑ ΦΟΡΕΜΑ. We could have saved her.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μενού "Μembers" υπομενού "Member management tools".

 

Να φανταστώ σταμάτησε η χρηματοδότηση του CERN στα γραφεία σας ε.

Εννοείς κάτω εκεί που έχει να βάλεις το όνομα του χρήστη;

post-254966-0-93887200-1358524100_thumb.jpg

 

Εγώ θαρρώ πως ο brickoς έχει καρδιά - χρυσάφι και μας αγαπάει όλους στην πραγματικότητα. Θυμάμαι τη vintage. Η ΟΠΟΙΑ ΠΑΡΕΜΠΙΠΤΟΝΤΩΣ ΕΙΧΕ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕΙ ΚΙ ΑΥΤΗ ΣΑΛΟ ΜΕ TOPIC ΓΙΑ ΦΟΡΕΜΑ. We could have saved her.

Φιξντ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοείς κάτω εκεί που έχει να βάλεις το όνομα του χρήστη;

 

Όχι. Για κάποιο λόγο που αδυνατώ να φανταστώ, κάτι παίζει με τα permissions σου.

 

pwww_zpse59c051e.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι. Για κάποιο λόγο που αδυνατώ να φανταστώ, κάτι παίζει με τα permissions σου.

 

pwww_zpse59c051e.png

Θα πω στον Admin να το τσεκάρει. Το μόνο πάντως που βλέπω για τα μέλη είναι κάτω στο admincp για να τους βάλω moderator σε κάποια κατηγορία και στο moderatorcp απλά για ban/αναφορές/κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

F2UVd.jpg

 

 

 

Όχι μόνο χρησιμοποιείς chrome, αλλά έχεις κι όλους τους άλλους browsers pinned στη taskbar, μέχρι και τον IE. Αυτό δε μπορώ να το συγχωρήσω, χάσου από τα μάτια μου!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι μόνο χρησιμοποιείς chrome, αλλά έχεις κι όλους τους άλλους browsers pinned στη taskbar, μέχρι και τον IE. Αυτό δε μπορώ να το συγχωρήσω, χάσου από τα μάτια μου!

:P τον IE τον είχα ανοίξει μόνο μια φορά για να κατεβάσω τον Chrome!  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...