Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε μλκ μπρικμαν, μας λες οτι εισαι και admin σε forum και δεν ξερεις τι ειναι αυτα?

Super moderator είμαι, όχι admin και σε περίπτωση που αμφισβητείτε κι αυτό σας έδωσα και λινκ. Την ip πάνω δεξιά την ξέρω κι εγώ και όπως είχα πει είναι του register. Την λίστα από το ip.board θέλω να βρω και ο Λουσι ακόμα να μου πει που την βρίσκω. (ΕΑΝ υπάρχει) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

brickman, δουλεύω στη Δίωξη Ηλεκτρονικού Εγκλήματος. Εκπαιδεύω ΕΚΑΜίτες σε τεχνικές κυβερνοπολέμου σε συνεργασία με πρωτόκολλα του DSFG της NSA. Εσύ και η πλέμπα σου θα το ξέρεις ως Echelon.

 

Πάω τώρα γιατί με περιμένει το G6 μου, θα ξαναποστάρω από την Λαπωνία.

 

Και η IP είναι η τωρινή σου.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα ο ανθρωπος απλα γραφει για να γράφει, δεν τον νοιάζει ποσο ρομπα γινεται. Σταματηστε να ασχολειστε μαζι του και θα βρει αλλο χομπι, χρονο παντως εχει ΕΠΟΠ κωλοβαρεμα για μια ζωη. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

brickman, δουλεύω στη Δίωξη Ηλεκτρονικού Εγκλήματος. Εκπαιδεύω ΕΚΑΜίτες σε τεχνικές κυβερνοπολέμου σε συνεργασία με πρωτόκολλα του DSFG της NSA. Εσύ και η πλέμπα σου θα το ξέρεις ως Echelon.

 

Πάω τώρα γιατί με περιμένει το G6 μου, θα ξαναποστάρω από την Λαπωνία.

 

Και η IP είναι η τωρινή σου.

Μα σου λέω αυτή την ip την βλέπω εδώ και κανα χρόνο κάθε μέρα σε όποιο δίκτυο κι εαν εχω συνδεθεί! Την λίστα ακόμα να μου πεις που την βρίσκω.......

 

Βασικα ο ανθρωπος απλα γραφει για να γράφει, δεν τον νοιάζει ποσο ρομπα γινεται. Σταματηστε να ασχολειστε μαζι του και θα βρει αλλο χομπι, χρονο παντως εχει ΕΠΟΠ κωλοβαρεμα για μια ζωη. 

Ναι, επιτέλους παρατήστε με ήσυχο. 

 

Δεν ειναι του register, ειναι η ip που ειχες οταν ποσταρες

[ότι είπα και στον λουσι]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Μα σου λέω αυτή την ip την βλέπω εδώ και κανα χρόνο κάθε μέρα σε όποιο δίκτυο κι εαν εχω συνδεθεί! Την λίστα ακόμα να μου πεις που την βρίσκω.......

ένα πείραμα με ban ip αντί για account θα σε πείσει? :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγά ρε θρες, του ρέτζιστερ είναι.

 

 

troll-troll-crazy-insane.svg

 

Ακόμα περιμένω να μου πεις που βρίσκω αυτή την λίστα.

 

ένα πείραμα με ban ip αντί για account θα σε πείσει? :P

Ναι. Όταν όμως επιστρέψω σπίτι να λειτουργεί η άλλη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Σιγά ρε θρες, του ρέτζιστερ είναι.

 

 

troll-troll-crazy-insane.svg

 

ίδια IP από το 2003 κι έχω αλλάξει 3 ISPs (χώρια τις αμέτρητες αλλαγές από router DC ή restart), DAMN...
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

brcikoman, μαζί θα βγάλουμε λεφτά. Έχω ιδέες.

 

Τα 3 Μικρά Brickomanάκια

 


Είναι 3 μικρά brickomanάκια με διαφορετικά accounts στο insomnia. Ο κακός Λύκοσfer προσπαθεί να τα κάνει ban, καταφέρνει να φάει τα πρώτα δύο, αλλά το τρίτο είναι άτρωτο γιατί κρύβει καλά τα ίχνη του. Στο τέλος βάζουν στην άκρη τις όποιες διαφορές τους, συμφιλιώνονται και η τελευταία σκηνή τους βρίσκει να αγκαλιάζονται αδερφικά με φόντο ένα σύννεφο-μανιτάρι από έκρηξη ατομικής βόμβας, κάπου στον ορίζοντα.

 


Ο Brcikoμαλλούσος και οι 3 Moderators

 

 

Ένα συγκινητικό παραμύθι που "μιλάει" στις καρδιές μικρών και μεγάλων. Ο Brcikoμαλλούσος είναι ένας καλόκαρδος ροκαμπιλάς που έχει τα πιο ωραία, λαμπερά και περιποιημένα μαλλιά που έχει δει ποτέ κανένας. Μια μέρα καθώς περιπλανιόταν στο διαδίκτυο, βρίσκει ένα forum. Στην αρχή δε μπορεί να βολευτεί, στο τέλος όμως τα καταφέρνει. Τι θα γίνει όταν γυρίσουν οι 3 moderators και τον βρουν; Μια ιστορία με πολλά διδάγματα, οι mods είναι κι αυτοί αρκούδες άνθρωποι.

 

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα σου λέω αυτή την ip την βλέπω εδώ και κανα χρόνο κάθε μέρα σε όποιο δίκτυο κι εαν εχω συνδεθεί!

 

Τις προάλλες περίμενα το Α5 γιατί είχα αφήσει την Μπιούικ μου σε μια γνωστή μου, την Megan, μήπως και σταματήσει να με παίρνει τηλ. Και όπως ήμουν στη στάση, έρχεται ένας τύπος, μου λέει "συγγνώμη, εσείς δεν είστε ο 178.128.209.ΧΧΧ;;" Του λέω, "όχι, μάλλον με μπερδεύετε με τον μπρίκομαν, απορώ μάλιστα πως γίνεται να μπερδεύεστε με κάτι τόσο πασίγνωστο εδώ και κάνα χρόνο".

 

Φυσικά απολογήθηκε ο άνθρωπος και πήγε στην ευχή του θεού.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

brcikoman, μαζί θα βγάλουμε λεφτά. Έχω ιδέες.

 

Τα 3 Μικρά Brickomanάκια

 

 

Είναι 3 μικρά brickomanάκια με διαφορετικά accounts στο insomnia. Ο κακός Λύκοσfer προσπαθεί να τα κάνει ban, καταφέρνει να φάει τα πρώτα δύο, αλλά το τρίτο είναι άτρωτο γιατί κρύβει καλά τα ίχνη του. Στο τέλος βάζουν στην άκρη τις όποιες διαφορές τους, συμφιλιώνονται και η τελευταία σκηνή τους βρίσκει να αγκαλιάζονται αδερφικά με φόντο ένα σύννεφο-μανιτάρι από έκρηξη ατομικής βόμβας, κάπου στον ορίζοντα.

 

 

 

Ο Brcikoμαλλούσος και οι 3 Moderators

 

 

Ένα συγκινητικό παραμύθι που "μιλάει" στις καρδιές μικρών και μεγάλων. Ο Brcikoμαλλούσος είναι ένας καλόκαρδος ροκαμπιλάς που έχει τα πιο ωραία, λαμπερά και περιποιημένα μαλλιά που έχει δει ποτέ κανένας. Μια μέρα καθώς περιπλανιόταν στο διαδίκτυο, βρίσκει ένα forum. Στην αρχή δε μπορεί να βολευτεί, στο τέλος όμως τα καταφέρνει. Τι θα γίνει όταν γυρίσουν οι 3 moderators και τον βρουν; Μια ιστορία με πολλά διδάγματα, οι mods είναι κι αυτοί αρκούδες άνθρωποι.

 

 

Πάνε άνετα για best-seller!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...