Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έσκασες; :P Εννοούσα ότι άλλη όρεξη δεν είχα να τρέχω πάλι στο εξωτερικό. Πόσο μάλλον με ποδήλατο!

......

 

......ε ειναι που εχεις και τα τρεχαματα εδω....ξερω και μεις αγκαρια τα κανουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

 

 

Άσε.... Αυτό το πούστικο μου έκλεψε παλιά γκόμενα......

ίσως να ήταν προβληματικό - όπως και η -firmelsan- βιντεοκάμερα στο γύρισμα τις ταινίας "ΠΛΗΓΜΑΤΟΣ ΤΟΥ ΑΒΕΡΩΦ"

είναι δύσκολο ο συντονισμός περίπλοκης αυτοάμυνας των προβλημάτων ενός οργανισμού τόσο όσο και η διάσπαση το τριγωνομετρικού αντιάξονα της υποκείμενης και όχι μεταφρασμένης αυτόβουλης συνείδησης των εν ζωή πραγμάτων.

οποτε πάρε τον κίων.

κίων και γαλή.

η γαλή η πονηρή.

σαν την κυρα αλεπου.το αλεπουδέλη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

......

 

......ε ειναι που εχεις και τα τρεχαματα εδω....ξερω και μεις αγκαρια τα κανουμε.

Με ειρωνεύεσαι βρε; Έρε σαπούνι που θα έχω να χρησιμοποιώ......

 

ίσως να ήταν προβληματικό - όπως και η -firmelsan- βιντεοκάμερα στο γύρισμα τις ταινίας "ΠΛΗΓΜΑΤΟΣ ΤΟΥ ΑΒΕΡΩΦ"

είναι δύσκολο ο συντονισμός περίπλοκης αυτοάμυνας των προβλημάτων ενός οργανισμού τόσο όσο και η διάσπαση το τριγωνομετρικού αντιάξονα της υποκείμενης και όχι μεταφρασμένης αυτόβουλης συνείδησης των εν ζωή πραγμάτων.

οποτε πάρε τον κίων.

κίων και γαλή.

η γαλή η πονηρή.

σαν την κυρα αλεπου.το αλεπουδέλη.

Πως και δεν μας βγήκες ποιητής εσύ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι λες να αρχίσεις λίγο τρεξιματάκι έτσι ώστε μετά όταν ξαναπαρουσιαστείς να μην σέρνεσαι σαν κανέναν 40χρονο καπνιστή;

απο πάντα γυμνάζομαι , δεν σταμάτησα (οχι οτι με νοιάζει να είμαι σε φόρμα για το στρατό χαχααχ , με το κινητό θα παίζω τώρα που θα παρουσιαστώ

 

εσύ τι προτείνεις απο τα απο πάνω? μην μου πεις για κανένα πόλεμο τον άστρων και σταρ τρέκ γιατι ΟΧΙ !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο πάντα γυμνάζομαι , δεν σταμάτησα (οχι οτι με νοιάζει να είμαι σε φόρμα για το στρατό χαχααχ , με το κινητό θα παίζω τώρα που θα παρουσιαστώ

 

εσύ τι προτείνεις απο τα απο πάνω? μην μου πεις για κανένα πόλεμο τον άστρων και σταρ τρέκ γιατι ΟΧΙ !

Χμμμμμ. Τότε πήγαινε για Τera.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δοξασμενες εποχες...εχεις επισκευφθει? :wub:

Ναι, έχω πάει σε εκπαιδευτική εκδρομή. Όπως επίσης και στην αεροπορική βάση της Γερμανίας λίγο πιο κάτω από το 40'.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Αυτό που χρησιμοποίησε ο luci (και του είπα κιόλας να μου πει που το είδε για να το δω κι εγώ στο greek-android.gr αλλά δεν είπε τίποτα) μάλλον έδειχνε μαλακίες. Εξακολουθώ όμως να πιστεύω ότι δεν υπάρχει κάτι τέτοιο (αλλιώς γιατί να μην μου πει πως τις βρήκε όλες αυτές τις ip; )

ειπώθηκαν 2 legit δικαιολογίες (remote desktop & proxy) και διαλέγεις αυτή? damn ρε noobά... :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειπώθηκαν 2 legit δικαιολογίες (remote desktop & proxy) και διαλέγεις αυτή? damn ρε noobά...

??? πότε ειπώθηκε κάτι τέτοιο; Και εκτός αυτού γιατί να πω ψέματα από την στιγμή που δεν χρησιμοποίησα τίποτα από αυτά τα δυο;

 

Άρχισα πάλι να "αρέσω" στον sabpaxa...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

από χθες, κάποιος ανέφερε proxy (sorry βαριέμαι να κοιτάξω) κι εγώ είπα ότι μπαίνεις με teamviewer από το pc του σπιτιού σου :P

 

ναι ενώ το ότι η ελληνική IP που βλέπει τώρα ο mod δεν ισχύει, είναι αλήθεια? :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προτιμας να λες δλδ οτι ενα προγραμμα/λογισμικο-οτι-θες-πες, λεει αυτο ψέμματα;; καταλαβαινεις ποσο χαζομαρα ειναι αυτο που λες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προτιμας να λες δλδ οτι ενα προγραμμα/λογισμικο-οτι-θες-πες, λεει αυτο ψέμματα;; καταλαβαινεις ποσο χαζομαρα ειναι αυτο που λες;

Δεν είμαι καν σίγουρος ότι χρησιμοποίησε κάποιο πρόγραμμα/λογισμικό παρά μόνο ότι έβγαλε κάτι τυχαίους αριθμούς από το κεφάλι του.

 

από χθες, κάποιος ανέφερε proxy κι εγώ είπα ότι μπαίνεις με teamviewer από το pc του σπιτιού σου :P

Οκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...