Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υποτιθεται οτι εδω και 1 μηνα διαβαζω, εχω βγάλει την ύλη και καθε κεφαλαιο που βγαζω κανω και τα επαναληπτικα τεστάκια + τις εξτρα ερωτησεις ώστε σε κανα 20ημερο που δινω να χρειαστω μονο μια μιρκοεπαναληψη και να ειμαι ενταξει. Στην πραξη εχω διαβασει 300 απο τις 900 σελίδες του βιβλιου και αυτες δεν τις ξέρω καλα ενώ και στο εργαστηριακο κομμάτι που θελει περισσότερες ώρες ενασχόληση δεν μπορώ να πω ότι τα παω καλύτερα, σημερα που ειχα ολη μερα να διαβάσω δεν έκανα ΤΙΠΟΤΑ (το σπίτι βέβαια λάμπει απο καθαριότητα). FML. Αυτα.

 

Αφού τελείωσες με το σπίτι, σειρά έχει η κοιλίτσα.

 

 

V4SVZ.gif

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

τι γατόνι είναι τούτο?!

Personal trainer.

 

Αφού τελείωσες με το σπίτι, σειρά έχει η κοιλίτσα.

 

 

V4SVZ.gif

 

Eννοειται ότι ξεκινησα gym (ετησια συνδρομη μαλιστα) και μαγειρευω καθημερινα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Eννοειται ότι ξεκινησα gym (ετησια συνδρομη μαλιστα) και μαγειρευω καθημερινα.

σχεδόν 3 μήνες κι εγώ, fucking unbelievable!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσπασα το ΓΥΑΛΙΝΟ βαζσκι με μερεντα την οποια δεν ειχα ανοιξει καν, την ωρα που το εβγαζα απο το ντουλαπι κι ετοιμαζομουν να φαω φαβλα με μερεντα. γαμω την ζωη μου γαμωωωωωω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Eννοειται ότι ξεκινησα gym (ετησια συνδρομη μαλιστα) και μαγειρευω καθημερινα.

Θα πηγαίνεις όμως;

 

Είναι ύποπτες οι μεγάλες περιόδοι γιατί μπορεί να βαρεθείς, ενώ στις μικρές υπάρχει μεγαλύτερο κίνητρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω, σκέψου αυτό: μια γάτα, ένα τέτοιο ζώο με τόσο καταπληκτικές ικανότητες (αεικίνητη, σκαρφαλώνει, πηδάει κλπ) να είναι πιο χοντρή από μένα τον σύγχρονο Δυτικό πολίτη που σκαρφίζεται όλο και περισσότερους τρόπους να κάνει τα πάντα άμεσα και άκοπα. Αυτή είναι η κατάντια και ο βιασμός της φύσης κύριοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσπασα το ΓΥΑΛΙΝΟ βαζσκι με μερεντα την οποια δεν ειχα ανοιξει καν, την ωρα που το εβγαζα απο το ντουλαπι κι ετοιμαζομουν να φαω φαβλα με μερεντα. γαμω την ζωη μου γαμωωωωωω

Θα πας να πάρεις καινούριο βαζάκι, αλλά πρόσεχε μην το σπάσεις και αυτό γιατί θα πας πάλι να πάρεις κιάλλο και θα γίνει μετά βάφλος κύκλος

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πηγαίνεις όμως;

 

Είναι ύποπτες οι μεγάλες περιόδοι γιατί μπορεί να βαρεθείς, ενώ στις μικρές υπάρχει μεγαλύτερο κίνητρο

Λογικα ναι, αλλωστε εκανε 50 ο μηνας και 180 ο χρονος.

 

εσπασα το ΓΥΑΛΙΝΟ βαζσκι με μερεντα την οποια δεν ειχα ανοιξει καν, την ωρα που το εβγαζα απο το ντουλαπι κι ετοιμαζομουν να φαω φαβλα με μερεντα. γαμω την ζωη μου γαμωωωωωω

ΤΟ σωστό ηταν να παρεις οση μερεντα μπορουσες απο πανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πας να πάρεις καινούριο βαζάκι, αλλά πρόσεχε μην το σπάσεις και αυτό γιατί θα πας πάλι να πάρεις κιάλλο και θα γίνει μετά βάφλος κύκλος

 

9μιση το βραδυ το μονο που θα παρω ειναι η ηλεκτρικη για να καθαρισω την κουζινα που εχει γεμισει γυαλια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Πω, σκέψου αυτό: μια γάτα, ένα τέτοιο ζώο με τόσο καταπληκτικές ικανότητες (αεικίνητη, σκαρφαλώνει, πηδάει κλπ) να είναι πιο χοντρή από μένα τον σύγχρονο Δυτικό πολίτη που σκαρφίζεται όλο και περισσότερους τρόπους να κάνει τα πάντα άμεσα και άκοπα. Αυτή είναι η κατάντια και ο βιασμός της φύσης κύριοι.

feed the cats, MAKE GOLIATHS!

 

http://www.youtube.com/watch?v=VkUJxyy9g1Y

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσπασα το ΓΥΑΛΙΝΟ βαζσκι με μερεντα την οποια δεν ειχα ανοιξει καν, την ωρα που το εβγαζα απο το ντουλαπι κι ετοιμαζομουν να φαω φαβλα με μερεντα. γαμω την ζωη μου γαμωωωωωω

μην λες μερεντα , ΜΗΝ λες μερέντα!!!!!!!!!

τις σιχάθηκα !!

κάθε μέρα απο τότε που μπήκα στρατό χεζόμασταν στις μερέντες (4-5 στρατού ή 4-5 κουταλιές σούπας νουτέλα για πρωινό μαζι με μαρμελάδα φράουλα απο πάνω), μετά μέσα στην μέρα κανα σοκολατοτέτοιο κ έτσα

καλά που δεν χόντρυνα με τόσο φαΐ

ευτυχώς είμαι ακόμα πανέμορφος :D

 

κομμένα αυτά , όσο έφαγα έφαγα, σε κανα χρόνο πάλι. άντε να καθαρίσω να είμαι γάματα το καλοκαίρι να τρελαίνω τσι γκόμενες πάλι!

 

feed the cats, MAKE GOLIATHS!

 

 

αυτό αν θυμάμαι καλά πέθανε απο το πάχος ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΟ σωστό ηταν να παρεις οση μερεντα μπορουσες απο πανω.

 

 

απο την πικρα μου το πεταξα με δακρυα στα ματια, ουτε που μπορεσα να το αντικρισω για πανω απο 5 δευτερολεπτα

 

να παιρνεις το πλαστικο για να μη σου ξανασπασει

 

η συγκεκριμενη βγαινει μονο σε γυαλινο βαζακι. και ειχα τοσα χρονια να την αγορασω και να την φαω. αααααααααααααααχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...