Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με εχει πιασει μια ανυπερβλητη μαλακία, εχω στείλει μήνυμα/παρει τηλεφωνο σε οποιον μαλακα βρηκα στις επαφες μεχρι το γραμμα Θ.

 

Τουβλομαν εσύ;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Ναι, το τοπ ειναι 4κατι λεπτα με μια γκομενα που καναμε πολυ παρεα στο πρωτο έτος. Αυριο θα παρω μεχρι το π.

 

 

Τουβλομαν εσύ;;;

Ωπα κολλλητε, δε σεβρισα εγω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, το τοπ ειναι 4κατι λεπτα με μια γκομενα που καναμε πολυ παρεα στο πρωτο έτος. Αυριο θα παρω μεχρι το π.

Θα ξεκινησεις απο το Α ή απο εκει που σταματησες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, σοβαροφανής δεν είμαι και τις αμαρτίες μου τις παραδέχομαι, αλλά σα να παρατράβηξε το bullying δε νομίζετε; Ο brickoman δεν trollάρει, πρακτικά την αλήθεια λέει με δόσεις χιούμορ, ίσως γι' αυτό να τσιμπάτε μερικοί. Δικηγόρος του δεν είμαι, ούτε του χρωστάω κάτι αλλά πάρτε μια photo του να δείτε. Αν θεωρηθεί πως παραβιάζω κάποιον όρο λειτουργίας επειδή δημοσιεύω προσωπικές πληροφορίες τρίτου σβήστε το, απλά κρατήστε το έστω λίγο μέχρι να το δουν αυτοί οι 5-10 νταήδες.


QGB9z.jpg

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, σοβαροφανής δεν είμαι και τις αμαρτίες μου τις παραδέχομαι, αλλά σα να παρατράβηξε το bullying δε νομίζετε; Ο brickoman δεν trollάρει, πρακτικά την αλήθεια λέει με δόσεις χιούμορ, ίσως γι' αυτό να τσιμπάτε μερικοί. Δικηγόρος του δεν είμαι, ούτε του χρωστάω κάτι αλλά πάρτε μια photo του να δείτε. Αν θεωρηθεί πως παραβιάζω κάποιον όρο λειτουργίας επειδή δημοσιεύω προσωπικές πληροφορίες τρίτου σβήστε το, απλά κρατήστε το έστω λίγο μέχρι να το δουν αυτοί οι 5-10 νταήδες.

 

 

 

QGB9z.jpg

 

 

εχω μια της γυναικαςτου(ενα μερος τελοςπαντων)..μου τν εστειλε για προοφ ορ ντιντιχαπαν

 

64439i.jpg

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υποτιθεται οτι εδω και 1 μηνα διαβαζω, εχω βγάλει την ύλη και καθε κεφαλαιο που βγαζω κανω και τα επαναληπτικα τεστάκια + τις εξτρα ερωτησεις ώστε σε κανα 20ημερο που δινω να χρειαστω μονο μια μιρκοεπαναληψη και να ειμαι ενταξει. Στην πραξη εχω διαβασει 300 απο τις 900 σελίδες του βιβλιου και αυτες δεν τις ξέρω καλα ενώ και στο εργαστηριακο κομμάτι που θελει περισσότερες ώρες ενασχόληση δεν μπορώ να πω ότι τα παω καλύτερα, σημερα που ειχα ολη μερα να διαβάσω δεν έκανα ΤΙΠΟΤΑ (το σπίτι βέβαια λάμπει απο καθαριότητα). FML. Αυτα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα γιατι να καθαρισεις το σπιτι και να μην αραξεις να πιεις "εκεινες τις μπυρες που ειχες αγορασει προσφορα και ληγουν σε λιγο και ποιος θα τις πιει και τσαμπα θα πανε και κριμα ειναι"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω μια της γυναικαςτου(ενα μερος τελοςπαντων)..μου τν εστειλε για προοφ ορ ντιντιχαπαν

 

64439i.jpg

 

 

Είναι όντως αλλοδαπής προέλευσης. Αυτή ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...