Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εξαρταται τι εχεις ντυθει....αμα εχεις βαλει, στολη ΟΥΚα, αξιωματικου του πολεμικου ναυτικου και απο πανω την ασπρη ποδια απο το CERN , μαλακια ειναι , ναι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Λοιπόν, τούβλομαν.

 

Απ' το καλοκαίρι έχει γίνει η ερώτηση, αλλά δεν ασχολήθηκα και πολύ μιας και απλώς επιβεβαίωσε αυτό που ήξερα.

Η ερώτηση που έγινε λοιπόν, ήταν αναφορικά με τα "γραφεία του σερν στην ελλάδα" στα οποία δούλευες.

Το άτομο που μας απάντησε, ήταν ο τύπος που βρήκε χρόνο ανάμεσα σε βομβαρδισμούς πυρηνών τριτίου με πρωτόνια και δεν ξέρω και γω τι, να μας κάνει ξενάγηση στο κέντρο. Όχι στις εκθεσιακές τουριστοιστορίες, μέσα στο σερν. Μια πόρτα από το τούνελ του επιταχυντή στον οποίο και δε μπήκαμε γιατί δούλευε η ακτίνα.

 

 

P1011790_zps4a71dda3.jpg


P1011791_zps8f1963ef.jpg


P1011816_zps2314c0fd.jpg


P1011822_zps252e851f.jpg


P1011839_zpsc6973d17.jpg


P1011843_zps9d33afec.jpg


P1011847_zps9de5772e.jpg


P1011786_zps0c7a8d9c.jpg


P1011794_zps1ced4e1f.jpg

 

 

Φαντάζομαι μπορείς να μαντέψεις τι μας απάντησε για τα διάσημα ελληνικά γραφεία του σερν ε.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περναει η ωρα , θα χασεις το τραπεζι.

 

 

 

 

Καραγκιοζης το λεω εγω.

Το τραπέζι είναι για τις 9. Έχουμε ώρα ακόμη!

 

Όπως και να το λες, το ίδιο είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαντάζομαι μπορείς να μαντέψεις τι μας απάντησε για τα διάσημα ελληνικά γραφεία του σερν ε.

Φανταζομαι εχεις διαβασει τοσες φορες που εχω πει οτι δεν ηταν γραφεια του σερν, ε; ΕΛΛΗΝΙΚΟ γαμημενο ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΕΥΝΩΝ!

 

Απλα για να μην τρεχω πανω Ελβετια λόγω άλλων θεμάτων εδω, έκανα ότι ηταν να κανω στο ΕΚΕ.

 

Για όσους δεν με πιστευετε εχω πει χιλιαδες φορες σε ποια φρεγατα υπηρετω και ολοι σας ξερετε που ειναι το γαμημενο λιμανι. ΠΑΡΤΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙΤΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φανταζομαι τον luci μεσα στο cern, σαν τον τρελλο στο contact (jake busey) που ανατιναζει το εγχειρημα.



Είμαι μαλάκας που κάθομαι ακόμα εδώ με εσάς. Αλλά τι να κάνω, με έχετε τυλίξει.....

Zg3db.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φανταζομαι εχεις διαβασει τοσες φορες που εχω πει οτι δεν ηταν γραφεια του σερν, ε; ΕΛΛΗΝΙΚΟ γαμημενο ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΕΥΝΩΝ!

 

Απλα για να μην τρεχω πανω Ελβετια λόγω άλλων θεμάτων εδω, έκανα ότι ηταν να κανω στο ΕΚΕ.

 

Για όσους δεν με πιστευετε εχω πει χιλιαδες φορες σε ποια φρεγατα υπηρετω και ολοι σας ξερετε που ειναι το γαμημενο λιμανι. ΠΑΡΤΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙΤΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ!

 

E σε αυτή την περίπτωση μην γράφεις ότι δουλεύεις στα γραφεία του σερν στην Ελλάδα, αμαρτία είναι (να χαρείς μην πεις ότι δεν το ισχυρίστηκες).

 

Πάντως έπρεπε να τρέξεις Ελβετία, ωραία είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Toufa, είδα έναν διακόπτη εμέρτζενσι φάση. Ρώτησα αν θα κλείσει τα πάντα, η απάντηση ήταν "ναι".

 

"ΔΗΛΑΔΗ ΜΠΟΡΩ ΕΓΩ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΤΗΝ ΑΚΤΙΝΑ;;;"

 

τούβλε, συρραφή 2 ποστ σου:

 

vlakas_zps839485b0.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...