Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μαλλον εκει κανω λαθος κ πεφτω ολο σε μαλακες.... χμμμ... πρεπει να το σκεφτω αυτο το ενδεχομενο...

 

Όχι ακριβώς πέφτεις. Τους επιλέγεις.

 

Το κάστρο του Τακέσι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

εμένα ο γάμος των ονείρων μου ειναι σαν αυτόν που είχα δει στις ειδήσεις..

πάει ένα ζευγάρι σε ένα εξωτικό μέρος να ανανεώσουν τους όρκους τους και ο γάμος έγινε στη γλώσσα των ντόπιων

 

και τους έλεγε ο "πάτερ"

"ζώα, ηλίθιοι, καθυστερημένοι, θέλετε και να παντρευτείτε, τα χάλια σας δεν τα βλέπετε, που είστε σα μαλάκες..."

 

κάτι τέτοια, τους έβριζε πατόκορφα δηλαδή, όταν το μάθαν του κάναν  μήνυση...

 

εμένα αν μου τυχαινε θα χα ρίξει πολύ γέλιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για βιεννη λεμε?

Wratschko Restaurant για παραδοσιακο φαι, Hotel Sacher για torte, Plachutta Restaurant για tafelspitz

Ναι. Και στο Wratschko θα πάμε αύριο, απλά σήμερα κάποιοι φίλοι από εκεί μας είπαν να πάμε όλοι μαζί στο Korso bei der Oper. (έτσι κι αλλιώς είχαμε κλείσει για εκεί σήμερα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας πρόσεχαν.....

 

In other news υποτίθεται ότι εδώ και μία ώρα η άλλη ντύνεται.... Λέτε σε κάνα δίωρο να έχει τελειώσει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

brickoman, θυμάμαι παλιότερα σκηνικό με σένα και μια barwoman, που πήγες να την πάρεις απ' τη δουλειά με τη bmw ή το audi σου, κάτι τέτοιο. Τι απέγινε αυτή τελικά, βρήκανε το πτώμα της;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

brickoman, θυμάμαι παλιότερα σκηνικό με σένα και μια barwoman, που πήγες να την πάρεις απ' τη δουλειά με τη bmw ή το audi σου, κάτι τέτοιο. Τι απέγινε αυτή τελικά, βρήκανε το πτώμα της;

λολ αυτή πάει..... Είναι μεγάλη ιστορία και δεν νομίζω να έχεις χρόνο να στην πω......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Επισης, εφυγε το ένα κωλογατο και το βρηκα μετα απο μια ωρα με ενα πουλί στο στομα εξω απο το σπιτι.

Τς τς τς..

ετσι ειναι....τα ταϊζεις τα ακριβα αλλά μαθημενα στα άλλα ειναι....Εκτιμηση καμιά.....Αχαριστα  πλασματα...

Στο επομενο γευμα του,φερε μια μπεκατσα απο το κυνηγι.... 

 

 

...Δηλαδή είμαι ο μόνος που σκέφτηκε την εναλλακτική ο athlios να βρήκε τον γάτο του να γαμιέται με σκύλο;

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...