Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Προφανώς και μιλάω με άτομο που έμεινε στην πρώτη δημοτικού......

Προφανως και μιλαω με ατομο που δεν εχει διαβασει τιποτα σχετικα με την σεξουλικοτιτα, ομοφυλοφιλια κλπ. Και με ατομο που νομιζει οτι ολοι οι gay θελουν τον κωλο του, και τον παιζει με λεσβιες στις τσοντες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεννετικο προβλημα θα ηταν αν δεν μπορει να αναπαραχθει. Σπερμα βγαζει και παλι. Εκτος εσυ αν κανεις μονο σεξ για αναπαραγωγη τοτε πασο.

Άγνωστη λέξη μάλλον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανως και μιλαω με ατομο που δεν εχει διαβασει τιποτα σχετικα με την σεξουλικοτιτα, ομοφυλοφιλια κλπ. Και με ατομο που νομιζει οτι ολοι οι gay θελουν τον κωλο του, και τον παιζει με λεσβιες στις τσοντες.

Αν και μίλαγα για άλλο πράγμα, αυτό το ποστ σου επιβεβαιώνει ότι είπα πριν.....

 

Άγνωστη λέξη μάλλον

Μπα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άγνωστη λέξη μάλλον

 

 

Μπα...

 

translation: κανω σεξ, ειμαι πολυ αντρας. εξω οι γκει. παιδια δεν ειμαι γκει, κανω σεξ μονο με γυναικες και μου αρεσουν οι γυναικες. Αγνοηστε το avatar με τον ηρωα της πιο ομοφυλοφιλικης ταινιας που εχει παιχτει στο hollywood, ειμαι straight.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

translation: κανω σεξ, ειμαι πολυ αντρας. εξω οι γκει. παιδια δεν ειμαι γκει, κανω σεξ μονο με γυναικες και μου αρεσουν οι γυναικες. Αγνοηστε το avatar με τον ηρωα της πιο ομοφυλοφιλικης ταινιας που εχει παιχτει στο hollywood, ειμαι straight.

Μπορείς απλά να μου πεις που κολλάει το TOP GUN (ταινία με ΠΟΛΕΜΙΚΑ ΑΕΡΟΠΛΑΝΑ) με τους gay;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

breaking news: η ταινια taxi driver δεν εχει καμια σχεση με την οδηγηση ταξι. To fight club δεν εχει σχεση με το ξυλο. Το district 9 δεν μας λεει για εξωγηινους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελω να γίνω σουπερ χίροου

Μπραβο σου. Εφτιαξες τα φτερα;

 

breaking news: η ταινια taxi driver δεν εχει καμια σχεση με την οδηγηση ταξι. To fight club δεν εχει σχεση με το ξυλο. Το district 9 δεν μας λεει για εξωγηινους.

Θα σου πω εγω τι εβλεπα στο TOP GUN: [αεροπλανα πολεμουν], ο Μαβερικ την πεφτει σε καποια, [αεροπλανα πολεμουν], [αεροπλανα πολεμουν], η αλλη του καθεται, [αεροπλανα πολεμουν], [αεροπλανα πολεμουν], πεθαινει ο Γκους, [αεροπλανα πολεμουν], [αεροπλανα πολεμουν], [αεροπλανα πολεμουν]. Εαν πιστευεις οτι η συγκεκριμενη ταινια ειναι "ταινια gay" επειδη σε δυο σκηνες τους εδειξε χωρις μπλουζα, τοτε μαλλον κατι δεν εχεις καταλαβει καλα......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχικά πρέπει να είσαι στρατιωτικός (όπου για να γίνεις πρέπει να έχεις μπει σε στρατιωτική σχολή ΠΡΙΝ κλείσεις τα 21 σου χρόνια) ή στρατιώτης ΣΤΟ ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ. Ύστερα πρέπει να περάσεις συγκεκριμένες εξετάσεις και αθλήματα. Μετά να είσαι αρκετά τυχερός ώστε να σε δεχτούν και τέλος να αντέξεις! Είναι πολύ σοβαρό το τελευταίο (για να σου δώσω να καταλάβεις την πρώτη μέρα είχαμε μπει 158 δόκιμοι και αποφοιτήσαμε μετά από 6 μήνες μόνο 5 άτομα).

Εχ, νομιζα οτι επειδη απλα εχω εγκεφαλο... :X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...