Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τουλαχιστον δεν έχει ψόφο αυτες τις μέρες..

 

αναρωτιέμαι γιατί κάνω τον κόπο να κλείνω τα ρουχα μου σε ντουλάπα...όπου και να είναι, οι γατότριχες με υπομονή και επιμονή θα τα ψάξουν και θα τα βρουν....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

τουλαχιστον δεν έχει ψόφο αυτες τις μέρες..

 

αναρωτιέμαι γιατί κάνω τον κόπο να κλείνω τα ρουχα μου σε ντουλάπα...όπου και να είναι, οι γατότριχες με υπομονή και επιμονή θα τα ψάξουν και θα τα βρουν....

 

I feel you sistah

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήρθε, ήρθε :)))))<br><br>

Αποστολή από το GT-S5830 με τη χρήση Insomnia App

 

Παίδες, ο Ερμής!

 

 

Ωπ, αυτό τώρα το είδα! Να σου ζήσει στάτε!! Είθε ο πρώτος του υπολογιστής να είναι μακ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι για να μαθω να παιρνω μαλακιες...

 

 

Πηγα στον μιραν πριν καμια βδομαδα που ημουν κατω, και πηρα ενα τελειο σαλαμι τρικαλων (αερος) και μια τελεια πανσετα κερκυρας. Απο τις πιο νοστιμες που εχω δοκιμασει ποτε μου. Ευτυχως ξυπνησαν οι παραγωγοι και κανουν κατι καλο.

 

Μια γειτονισα κρητικια μου εδωσε κατι γαματα παξιμαδια που εφερε, και μια αλλη μου εδωσε κατι ελιες που ειχε φτιαξει η ιδια. Η συγκατοικος (η καλη οχι ο στοκος) εχει μια μουρλα με οτι εχει σχεση με σαλατοκατασταση αρα το μονο λογικο ηταν να παρω φετα. Τελικα πηρα απο το αεροδρομιο που εχει ενα μαγαζι, και ειδα ενα σαλαμι αερος. Λεω οκ ποσο πιο σκατα να ειναι απο το αλλο ελληνικο ειναι και αυτο. Τελικα ηταν αθλιο. Μεσα σε υγρη συσκευασια, αλλα το χειροτερο ηταν στα ψιλα γραμματα. 0% ελληνικο κρεας και 100% απο ΕΕ. Καλα να παθω που δεν τα διαβαζω οταν πρεπει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...