Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

 

Και μετά έφυγα... Αλλά δεν κέρασα μόνο αυτόν, αλλά και όλα τα υπόλοιπα παιδιά....

QLctw.gif

 

Σου θυμίζει κάποιον αυτός ο μαλάκας στο βίντεο που σου έβαλα; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Rohypnol και όποιος/όποια σου κάτσει ε;

Όχι ρε! Δεν είμαι τέτοιου είδους καθίκι εγώ..! :P

 

In before the ban

Κοίτα την υπογραφή μου..... ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κιτσι κιτσι για για ΝΤΑ ΝΤΑΑΑΑ!!!

 

το λοιπόν !

 

θέλω να βρω επιτέλους ενα αληθινό βίντεο με άλιεν!

 

υπάρχει ? θέλω να πιστέψω!

 

στην Λήμνο τα βράδια βλέπαμε περίεργα πράγματα στον ουρανό (εγω πχ έβλεπα πράσινες αστραπές και εκρήξεις )

 

ΤΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ? ΑΑΑ???????????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να σου θυμίσω ήμουν ο μαλακας που σε κερναγε μπυρες και ποτα.... Επισης ειμαι ο μαλακας^2 που σε πηγε σπιτι σου (ελπιζω να ηταν σπιτι σου αυτο) στον Γέρακα οταν εσυ ησουν μεθυσμένος......

 

Δε με έχει κεράσει ποτέ άνδρας ποτό. Και έχω μεθύσει μόνο μια φορά σε σημείο που χρειαζόμουν βοήθεια για να φτάσω σπίτι. Αν μιλάμε για αυτή την περίπτωση, είσαι η Πέννυ και θέλω να μου επιστρέψεις το DVD των Dresden Dolls.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κιτσι κιτσι για για ΝΤΑ ΝΤΑΑΑΑ!!!

 

το λοιπόν !

 

θέλω να βρω επιτέλους ενα αληθινό βίντεο με άλιεν!

 

υπάρχει ? θέλω να πιστέψω!

 

στην Λήμνο τα βράδια βλέπαμε περίεργα πράγματα στον ουρανό (εγω πχ έβλεπα πράσινες αστραπές και εκρήξεις )

 

ΤΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ? ΑΑΑ???????????

Μην καπνίζεις άλλο πια ότι χόρτο βρεις μπροστά σου.....

 

 

Δε με έχει κεράσει ποτέ άνδρας ποτό. Και έχω μεθύσει μόνο μια φορά σε σημείο που χρειαζόμουν βοήθεια για να φτάσω σπίτι. Αν μιλάμε για αυτή την περίπτωση, είσαι η Πέννυ και θέλω να μου επιστρέψεις το DVD των Dresden Dolls.

 

 

WTF? Ηταν συναντηση με κατι ινσομνιακς πριν κατι χρονια και σας ειχα κερασει τοτε επειδη ειχα αρραβωνιαστεί...  Για να σου θυμίσω ειχα σταματησει σε ενα παρκινγκ για να σε ρωτησω που να στρίψω για το σπιτι σου και εσυ μου ελεγες "Καλά πας....!". (για στιγμή νόμιζα ότι ήσουν μαστουρωμένος....)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην καπνίζεις άλλο πια ότι χόρτο βρεις μπροστά σου.....

 

 

WTF? Ηταν συναντηση με κατι ινσομνιακς πριν κατι χρονια και σας ειχα κερασει τοτε επειδη ειχα αρραβωνιαστεί...  Για να σου θυμίσω ειχα σταματησει σε ενα παρκινγκ για να σε ρωτησω που να στρίψω για το σπιτι σου και εσυ μου ελεγες "Καλά πας....!".

που κολλάει αυτό ? δεν προκαλεί παραισθήσεις (σπάνια προκαλεί και όχι τέτοιου μεγέθους)

οι πράσινες αστραπές και εκρήξεις τι ήταν ? ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ????????

πιστευω πως κάτι κρύβεται πίσω απο αυτές , πρέπει να ήταν κάτι περαστικό όμως γιατι δεν συνέχισαν για πολύ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

που κολλάει αυτό ? δεν προκαλεί παραισθήσεις (σπάνια προκαλεί και όχι τέτοιου μεγέθους)

οι πράσινες αστραπές και εκρήξεις τι ήταν ? ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ????????

πιστευω πως κάτι κρύβεται πίσω απο αυτές , πρέπει να ήταν κάτι περαστικό όμως γιατι δεν συνέχισαν για πολύ!

Ε, τότε έπαιζε ο Θεός με φωτόσπαθα, τι να σου πω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

WTF? Ηταν συναντηση με κατι ινσομνιακς πριν κατι χρονια και σας ειχα κερασει τοτε επειδη ειχα αρραβωνιαστεί...  Για να σου θυμίσω ειχα σταματησει σε ενα παρκινγκ για να σε ρωτησω που να στρίψω για το σπιτι σου και εσυ μου ελεγες "Καλά πας....!". (για στιγμή νόμιζα ότι ήσουν μαστουρωμένος....)

 

Δεν έχω πάει σε κανένα insomnia meeting, εκτός από 2 που είχαν γίνει στο σπίτι μου και ως εκ τούτου, ακόμα κι εσύ δε θα χρειαζόσουν οδηγίες για να βρεις ένα μέρος στο οποίο ήδη βρισκόσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...