Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

O σλιπκνοτ με ενέπνευσε και θα σας γραψω τις αλλαγες που θα κανω στην 3η Ελληνικη Δημοκρατια με πρωτεργάτη εμενα!

 

Αρχικα το πολιτευμα θα αλλαξει σε Άμεση Βασιλευόμενη Δημοκρατία και θα παντρεψω την κορη μου με τον υιό του Πρίγκηπα ωστε να γινω επιτελους συγγενής με τον βασιλιά Κων/νο!

 

Η Βουλη θα καταργηθεί και θα δημιουργηθεί η Γερουσια όπου θα αποτελείται από ανωτατους στρατιωτικους, μορφωμενους ανθρωπους και ατομα τα οποια θα εχουν εκλεχθεί απο τον λαο.

 

Καθε μηνα θα συγκαλείται η Εκκλησια του Δημου οπου θα ψηφιζει ο κοσμος τα νομοσχεδια και τις αποφασεις.

 

Στις 8 το πρωι θα παιζει ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ το στρατιωτικο εμβατηριο εγερτηρίου (δηλαδη τερμα οι υπναραδες τεμπεληδες νεοελληνες).

 

Επιτελους θα ενωθει η αστυνομια με τον στρατο και θα αποτελει σωμα του με την ονομασια Ελληνικη Στρατιωτικη Αστυνομια.

 

Ανοιχτα Πανεπιστήμια (δλδ χωρις πανελληνιες) ΕΚΤΟΣ απο τις στρατιωτικες σχολες οπου θα περνανε οι υποψηφιοι τεστ (γραπτα, ψυχοτεχνικά  αθληματα, υγειονομικά, iq, eq κτλ) συνολικής διάρκειας 1 μηνα.

 

ΘΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ ΟΙ ΦΑΚΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΛΑΧΑΝΙΚΑ!

 

Έρχονται και αλλα συντομα!  B)

προεδραρα μου :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

προεδραρα μου :P

Δεν θα ειμαι προεδρος. Απλα Αρχιναύαρχος και αρχηγος του Γενικου Επιτελείου Ναυτικου.​ των ενόπλων δυνάμεων γενικα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σύζυγος της Λιάνας Κανέλλης  :-D

NO WAY!!!!!!!!

 

κάντο Primarch, είναι πιο cool...

Λες, ε;

 

JP-JohnHammond.jpg

Εσενα σου ειχα πει το σχεδιο μου απο κοντα πιο παλια..... Με εχεις ηδη ξεχασει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Εσενα σου ειχα πει το σχεδιο μου απο κοντα πιο παλια..... Με εχεις ηδη ξεχασει;

 

Για να μη σε θυμάμαι, μάλλον δεν ξέχασα ποτέ τι μαλακίες μου πες.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μη σε θυμάμαι, μάλλον δεν ξέχασα ποτέ τι μαλακίες μου πες.

Για να σου θυμίσω ήμουν ο μαλακας που σε κερναγε μπυρες και ποτα.... Επισης ειμαι ο μαλακας^2 που σε πηγε σπιτι σου (ελπιζω να ηταν σπιτι σου αυτο) στον Γέρακα οταν εσυ ησουν μεθυσμένος......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον μέθυσες, τον πήγες σπίτι του.

 

Και μετά...;

Και μετά έφυγα... Αλλά δεν κέρασα μόνο αυτόν, αλλά και όλα τα υπόλοιπα παιδιά....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...