Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

και εγώ θέλω κανένα καλό παιχνίδι να παίζω αλλα mmo γιατι οτιδήποτε singleplayer το βαριέμαι

ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΡΗΣΚΩ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλα δεν με τραβάει η θεματολογία του

Ξέρεις ότι μιλάμε για το Star Wars; Για το πιο γαμάτο πράγμα που έχει βγει ποτέ; (Μαζί με το Star Trek)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Mafia είναι classic game, ειδικά αν δεν έχεις κόλλημα με "παλιά" γραφικά θα γουστάρεις. Μην ακούς τον βριλμαν που ναι μεν εκθειάζει το πρώτο, αλλά προτείνει το 2 σαν καλύτερη επιλογή. Είναι απαράδεκτος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Mafia είναι classic game, ειδικά αν δεν έχεις κόλλημα με "παλιά" γραφικά θα γουστάρεις. Μην ακούς τον βριλμαν που ναι μεν εκθειάζει το πρώτο, αλλά προτείνει το 2 σαν καλύτερη επιλογή. Είναι απαράδεκτος.

Γαματο το πρωτο αλλα το δευτερο εχει 2ο ΠΠ, καλυτερα αυτοκινητα, καλυτερα γραφικα και πιο ωραια ατμοσφαιρα οποτε κερδιζει ποντους! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρεις ότι μιλάμε για το Star Wars; Για το πιο γαμάτο πράγμα που έχει βγει ποτέ; (Μαζί με το Star Trek)

star wars δεν έχω δει καν τις ταινίες

είχα δει παλιά λίγο στην tv αλλα με πήρε ο ύπνος

 

star Trek είχα δει λίγο μικρός , θυμάμαι εναν απο το πλήρωμα που είχε ενα κεφάλι σαν καλαμάρι

 

δεν μου αρέσει και τόσο η θεματολογία .

κάτι άλλο να προτείνεις ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

star wars δεν έχω δει καν τις ταινίες

είχα δει παλιά λίγο στην tv αλλα με πήρε ο ύπνος

 

star Trek είχα δει λίγο μικρός , θυμάμαι εναν απο το πλήρωμα που είχε ενα κεφάλι σαν καλαμάρι

 

δεν μου αρέσει και τόσο η θεματολογία .

κάτι άλλο να προτείνεις ?

Κανονικα δεν πρεπει να σου μιλαω μετα απο αυτα που ειπες.

 

Καλαμαρι λες τον Worf τον Klingon; ΝΤΡΟΠΗ!

 

Δοκιμασε και το Star Trek Online.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γαματο το πρωτο αλλα το δευτερο εχει 2ο ΠΠ, καλυτερα αυτοκινητα, καλυτερα γραφικα και πιο ωραια ατμοσφαιρα οποτε κερδιζει ποντους! :P

 

Άμα σου αρέσει ο Β' ΠΠ σαν θεματολογία υπάρχουν πιο σχετικά games από το Mafia όμως. Τα αυτοκίνητα στο πρώτο είναι και παλιότερων δεκαετιών, ξέρεις τι σημαίνει να τρέχεις με 20-30 χμ/ώρα και να φωνάζεις "Fuck the police"; Γραφικά όντως έχει καλύτερα, αλλά δε μου λέει κάτι αυτό. Κάθε game πρέπει να το βιώνεις με γνώμονα την εποχή που βγήκε, όχι το bling-bling. Η ατμόσφαιρα είναι κάτι το υποκειμενικό, δεν έχω να πω κάτι.

 

Τέλος, είσαι σίγουρος ότι το τίτλος αναφέρεται στον παραγωγό Χάμοντ κι όχι στο γιό του που τραγουδά blues;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα σου αρέσει ο Β' ΠΠ σαν θεματολογία υπάρχουν πιο σχετικά games από το Mafia όμως. Τα αυτοκίνητα στο πρώτο είναι και παλιότερων δεκαετιών, ξέρεις τι σημαίνει να τρέχεις με 20-30 χμ/ώρα και να φωνάζεις "Fuck the police"; Γραφικά όντως έχει καλύτερα, αλλά δε μου λέει κάτι αυτό. Κάθε game πρέπει να το βιώνεις με γνώμονα την εποχή που βγήκε, όχι το bling-bling. Η ατμόσφαιρα είναι κάτι το υποκειμενικό, δεν έχω να πω κάτι.

 

Τέλος, είσαι σίγουρος ότι το τίτλος αναφέρεται στον παραγωγό Χάμοντ κι όχι στο γιό του που τραγουδά blues;

Διατύπωσα λάθος. Εννοω μου αρεσει η εποχη του 2ου ΠΠ, το 40' και το 50'. Επισης τα αυτοκινητα του 50' ηταν πιο γαματα ότι και να λες. Γενικα για μενα το ιδανικο θα ηταν ενα παιχνιδι στυλ The Winds of War (την θυμασαι αυτην την σειρα; )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...