Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

daddy tell me another story

tell me about the lows and the highs

tell me how to tell the difference between what they tell me is the truth or a lie

tell me why the ones who have so much make the ones who don't go mad

with the same skin stretched over their white bones and the same jug in their hand

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Πήγα σήμερα στο supermarket και αγόρασα 3 τσάντες ψώνια.Όλοι με κοίταζαν λες και είχα κάνει καμιά ληστεία.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε λίγο θα μας περιμένουν απέξω από την είσοδο του supermarket για να μας κλέψουν τις τσάντες και όχι μόνο.Cum and get me bitches 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα πάρει τσουρέκι με σοκολάτα για να φάω. Πάω στην κουζίνα για να χλαπακιάσω λίγο τώρα που είχα όρεξη και βλέπω την άλλην από πάνω να έχει φάει τα 2/3. Να γιατί αδυνατίζω, μου βουτάνε το φαΐ από το στόμα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα πάρει τσουρέκι με σοκολάτα για να φάω. Πάω στην κουζίνα για να χλαπακιάσω λίγο τώρα που είχα όρεξη και βλέπω την άλλην από πάνω να έχει φάει τα 2/3. Να γιατί αδυνατίζω, μου βουτάνε το φαΐ από το στόμα!

χαχαχαχαχαχαχχα!!! τι τραβας κ εσυ καημενο παιδι!!!! :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχαχαχαχαχχα!!! τι τραβας κ εσυ καημενο παιδι!!!! :P

Κι εγώ αυτό λέω, τι τραβάω ο καημένος.......

 

 

Τί ταινία να δούμε σήμερα; Λοιπόν, ετοιμάζω radio με θέμα: Top 80s

 

Ανεβάζω λινκ όταν είναι έτοιμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30κάτι. Καλή. Μου εξηγεί με στόμφο κάτι που κατέχω ήδη καλά, αλλά ok κάνω ότι προσέχω, μιας και έχει ενθουσιαστεί.

 

Δύο προβλήματα στο να κρατήσω το pokerface μου: περίεργη προφορά αγγλικών όρων & ντεκολτέ. Και κάπου εκεί που οι ρυτίδες ανάμεσα στα φρύδια μου έχουν γίνει σαν του hobbit, από το must not look the tities μου πετάει ρε παιδιά ένα "κάλτουραλ" με προφορά μετανάστη στην Αδελαΐδα  του '70, που εντάξει χωρίς καν το συνειδητοποιήσω έχω λυθεί στα γέλια με δάκρυα. Συνέρχομαι. "Τι έγινε;" μου λέει. "Άκουσα τους από δίπλα να μιλάνε με θεσσαλονικιώτικo λλλου...". She bought it!

 

Πω πω πως μπορείς να πιαστείς off-guard...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοβαρα τωρα, νομιζω πως πρεπει να ανοξεις λογαριασμο στο facebook.

 

γυναικα, δουλεια κλπ κλπ και δεν εχεις τι να κανεις; Ανοιξε κει περα ενα, να σου βαζουν τουλαχιστον κανα like.... :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοβαρα τωρα, νομιζω πως πρεπει να ανοξεις λογαριασμο στο facebook.

 

γυναικα, δουλεια κλπ κλπ και δεν εχεις τι να κανεις; Ανοιξε κει περα ενα, να σου βαζουν τουλαχιστον κανα like.... :P

Ξέρεις τις απόψεις μου για το φατσοβιβλίο. Πάντως τώρα ετοιμάζω ένα radio για να ξεδώσουμε ολοι μαζι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...