Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ναι έτσι λένε. Αλλά όλα αυτά... βαρέθηκα να τα συζητώ, να τα σκέφτομαι, να προσπαθώ να τα κάνω πράξη.

"πρέπει να είσαι αισιόδοξος.... δεν πρέπει να τα παρατάς πότε, να ακολουθείς το ενστικτό σου, να κυνηγάς τα όνειρά σου, να συμπεριφέρεσαι και να σέβεσαι τους άλλους, πάνω απόλα πρέπει να σέβεσαι τον εαυτό σου, να δίνεις αγάπη για να πάρεις αγάπη, να είσαι ευγνόμων, αν δεν προχωρήσεις θα είσαι πάντα στο ίδιο σημείο, μορφωμένος άνθρωπος είναι αυτός που αντιμετωπίζει γεγονότα και ανθρώπους αντιπαθεις καλοπροαίρετα"

 

ε; τί θες απ'τη ζωή μου;

Χαλαρωσε κουκλα μου... κανε οτι γουσταρεις κ μη σε νοιαζει τι λεει ο ενας κ ο αλλος!! να'σαι εσυ καλα με τον εαυτο σου... να τον γουσταρεις οπως ειναι γιατι στην τελικη μονο αυτον εχεις να σε νοιαζεται! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

πρωτοτυπείς πάλι, ε?

οπως παντα!!! :) καποιες συνηθειες δεν αλλαζουν... παραμενουν σταθερες αξιες!!! :) :)

Βασικα την μερα που θα μπω εδω μεσα κ θα πω πως δεν βαριεμαι να ξερετε θα ερχεται η συντελεια! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

..... και υπάρχει κι ένα γκομένακι που πρέπει να πάιζει πρέφα σε καφενεία τα τελευταία 123 χρόνια.

 

 

 

Με διαφεύγει κάτι;

 

 Ορίστε να συμβάλω και γω στο ΟΟΤ

 

 http://www.youtube.com/watch?v=1k3Fnb2wR0c

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Α, μαλιστα.

 

 Κανεις δεν σχολιασε την επίπεδη γη, θα φέρω στην επικαιρότητα την κοιλη γη και αν δεν τσιμπήσει κανεις τη Μεση-Γη, εκει τουλαχιστον εχω στανταρακι τον Θρες.

 

 Επίσης, αυριο αναμένω τροφοδοτικό που παράγγειλα στις 21/12.. Ναις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ρόλο συντονίστριας η pavlinara

ελα νταξει μη το γαματε. με εχει πιασει νευρικο.

 

κατατά, έχουμε βαλει ενα κωλογατο στο σπιτι ρσενικο, που εχει γαμηθει να νιαουριζει σε ακυρες ωρες. Η γατα που ειχαμε απο παλια στην αρχη δε του εδινε σημασια, σε φαση κοιμοταν ολη την ωρα σε αλλο οροφο ωστε να μη τον βλεπει/ακουει. Πλεον τον ακολουθαει οπου κι αν πάει και που και που του ριχνει καμια σφαλιάρα ή τον καβαλάει[sic]. Ειμαι πολυ περιεργος να δω που θα καταληξει αυτη η γνωριμια ε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Eιναι καπως αργα για να ειναι καποιος στο ΑΠΘ, τι μας περασες;

 

 

Νομιζω ο Σελερζ.

 

 

 

Ας το πω αλλιώς, ποιο καλό παιδί και άξιο παλικάρι σπουδάζει στο ΑΠΘου; ;ρ

 

Παω να τον παρενοχλήσω σεξουαλικός.;ρ

 

Θα έκανα donate για να γίνει τέτοια εκπομπή στο OOTR.

 

 

Είμαι όλος αφτιά.;ρ

 

η ζωή φεύγει πολύ γρήγορα

 

ή βασανιστηκά αργά;

 

Αναλόγως από ποια μεριά της τουαλέτας είσαι και πόσο πολύ κόπτεσαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...