Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ούτε να μαστουρώσω πια δεν μπορώ, τη βγάζω με συμπληρώματα διατροφής, γυμναστική και πολύ καυτερά φαγητά, για να τη βρω.

 

Κι όπως μου είπε ένας γνωστός, όταν του είπα ότι δε μ΄ενδιαφέρουν τα one-stand, οι πρόσκαιρες απολαύσεις, και οι ανούσιες γνωριμίες, "έχεις γίνει ξενέρωτη δηλαδή"

 

"πάντα ξενέρωτη ήμουν" του απάντησα και το εννοούσα.

Η γυμναστική και τα καυτερά φαγητα ειναι μια χαρα, τα συμπληρωματα κοψε. Όση ξενερα και να κουβαλαει πανω του ενας ανθρωπος, καποτε θα ξετσουμισει........ Do not worry.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Πιστεύω ότι λείπω απο μια γωνία, να με κοιτάς.

 

Πάντως σκέψου το για γραφείο τελετών. Όλοι οι συγγενείς θα νομίζουν πως τους συμπονάς χωρίς να προσπαθείς καν.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως σκέψου το για γραφείο τελετών. Όλοι οι συγγενείς θα νομίζουν πως τους συμπονάς χωρίς να προσπαθείς καν.

 

''Εμενα παιδιά, αστείο μου φαίνεται!!! Μα κεραυνός? Γουατ αρ δε τσάνσις δηλαδή.''

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι ρε Stavi κουκλα εισαι ξενερωτη!?!? Γουσταρεις να εισαι ξενερωτη!? 

 

άλλοι είναι κομπλεξικοί, εγώ είμαι ξενέρωτη. Τί τα θες, έτσι γεννήθηκα ή ίσως πάλι φταίει η μικροαστική μου αντίληψη που κληρωνόμησα από τη μαμά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άλλοι είναι κομπλεξικοί, εγώ είμαι ξενέρωτη. Τί τα θες, έτσι γεννήθηκα ή ίσως πάλι φταίει η μικροαστική μου αντίληψη που κληρωνόμησα από τη μαμά.

Does not πειράζει..... Έχεις έρθει σε κανένα insomnia meeting;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άλλοι είναι κομπλεξικοί, εγώ είμαι ξενέρωτη. Τί τα θες, έτσι γεννήθηκα ή ίσως πάλι φταίει η μικροαστική μου αντίληψη που κληρωνόμησα από τη μαμά.

Μαμησε τα δλδ... Νταξει μωρε... δεν πειραζει!!! w/e... σε οποιον αρεσεις!! :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λούσι έτσι είναι εδώ και καιρό, από τότε που εμφανίστηκε το θέμα, "κλειδώνετε την πόρτα ασφαλείας" μας έχει πάρει η κατηφόρα. Διάβασε και το θέμα του Παναθηναϊκού που ο μίντι με τον dkni ξεκατινιάζονται 2-3 μήνες τώρα και υπάρχει κι ένα γκομένακι που πρέπει να πάιζει πρέφα σε καφενεία τα τελευταία 123 χρόνια.

Μέχρι και ο τοξοκώλος, έχει πέσει επίπεδο ενώ η επιστροφή του φρένζυ ήταν συγκρίσιμη με αυτήν του ρονάλντο στη Βραζιλία για να παίξει μπάλα...

Εχουν ξενερώσει η γιν, η μαφαλντα και η γκαρνέλε, ο Πόντιος καταστηματάρχης αγοροπωλάει κινητά και έχουμε ξεμείνει να διαβάζουμε τον ράμπο, για σομπες, μετανάστευση και τον Πακιστανό με τα πασουμάκια.

Και πάνω από όλα αυτά, κανείς δεν έχει προτείνει για ανάγνωση τη βιογραφία της βανα μπάρμπα: "το μόνο μου ταλέντο ήταν το στήθος μου".

 

Περιμένω την ερώτηση/θέμα, γιατί ανησυχούμε για την αύξηση της στάθμης της θάλασσας, αφού αυτή χύνεται απο το ν. Ημισφαίριο... Κι απάντηση: -χαχα, ρε βλάκα δεν αυξάνει η σταθμή επειδή αυξάνεται η θερμοκρασία με αποτέλεσμα να εξατμίζεται η θάλασσα.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο ειναι αυτονοητο πιστευω.... αν δεν σου αρεσεις, δεν θα αρεσεις κ σε κανεναν αλλο... :)

ναι έτσι λένε. Αλλά όλα αυτά... βαρέθηκα να τα συζητώ, να τα σκέφτομαι, να προσπαθώ να τα κάνω πράξη.

"πρέπει να είσαι αισιόδοξος.... δεν πρέπει να τα παρατάς πότε, να ακολουθείς το ενστικτό σου, να κυνηγάς τα όνειρά σου, να συμπεριφέρεσαι και να σέβεσαι τους άλλους, πάνω απόλα πρέπει να σέβεσαι τον εαυτό σου, να δίνεις αγάπη για να πάρεις αγάπη, να είσαι ευγνώμων, αν δεν προχωρήσεις θα είσαι πάντα στο ίδιο σημείο, μορφωμένος άνθρωπος είναι αυτός που αντιμετωπίζει γεγονότα και ανθρώπους αντιπαθεις καλοπροαίρετα"

 

ε; τί θες απ'τη ζωή μου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λούσι έτσι είναι εδώ και καιρό, από τότε που εμφανίστηκε το θέμα, "κλειδώνετε την πόρτα ασφαλείας" μας έχει πάρει η κατηφόρα. Διάβασε και το θέμα του Παναθηναϊκού που ο μίντι με τον dkni ξεκατινιάζονται 2-3 μήνες τώρα και υπάρχει κι ένα γκομένακι που πρέπει να πάιζει πρέφα σε καφενεία τα τελευταία 123 χρόνια.

Μέχρι και ο τοξοκώλος, έχει πέσει επίπεδο ενώ η επιστροφή του φρένζυ ήταν συγκρίσιμη με αυτήν του ρονάλντο στη Βραζιλία για να παίξει μπάλα...

Εχουν ξενερώσει η γιν, η μαφαλντα και η γκαρνέλε, ο Πόντιος καταστηματάρχης αγοροπωλάει κινητά και έχουμε ξεμείνει να διαβάζουμε τον ράμπο, για σομπες, μετανάστευση και τον Πακιστανό με τα πασουμάκια.

Και πάνω από όλα αυτά, κανείς δεν έχει προτείνει για ανάγνωση τη βιογραφία της βανα μπάρμπα: "το μόνο μου ταλέντο ήταν το στήθος μου".

 

Περιμένω την ερώτηση/θέμα, γιατί ανησυχούμε για την αύξηση της στάθμης της θάλασσας, αφού αυτή χύνεται απο το ν. Ημισφαίριο...

XD

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλάμε γι' αυτά της Θεσσαλονίκης με promoter τον Άθλιο;

Όχι, στης Αθηνας. Θεσ/κη ειχα βρεθει με 4-5 μελη μονο για εναν καφε πριν 2-3 χρονια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...