Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Θα πεθάνουμε πριν απ' αυτόν, πρέπει να αρχίσεις να εξοικειώνεσαι με αυτή την ιδέα.

Θυμήθηκα το παρακάτω που διάβασα κάπου στο ιντερνέ πρόσφατα και ήταν κάπως έτσι:

 

«Έπεσε ο καταραμένος και τη γλίτωσε με τραυματισμό στο αριστερό ισχίο.

 Τώρα έμεινε μόνο το χέσιμο.»

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://tro-ma-ktiko.blogspot.gr/2012/02/400_13.html

 

Ασχετο αλλα λατρευω τον μαλλον Σαλονικιο που το εγραψε.. Αν την φτανουν τα 400 ευρω..το διαβασα και δις για να ειμαι σιγουρη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο τρόμπες είναι... Αν ήταν στοιχειωδώς έξυπνοι θα παίρναν την "Βίλα Αμαλία" θα την σουλούπωναν γρήγορα και θα την έδιναν πίσω επίσημα. Σε στυλ «Για ελάτε, κάντε ένα σύλλογο "Βίλα Αμαλία" και κάντε το στέκι σας. Αλλά, κάποιοι θα είναι υπεύθυνοι για τυχόν παρανομίες».

 

Ευκαιρία ήθελαν και τα γαμοκάναλα, τα ξεχάσαμε όλα και έχουμε την βίλα από το πρωί...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Πάλι τα γαμωκάναλα φταίνε;

 

Ασχολούνται, αποπροσανατολίζουν. Δεν ασχολούνται, θάβουν την είδηση. Ό,τι και να κάνουν, υπόλογα θα βρεθούν.

 

Βασικά, αν διαβάσει κανείς το μήνυμά σου, κατηγορείς τους πάντες εκτός από τα λουλούδια που μπουκάρουν με το έτσι γουστάρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάλι τα γαμωκάναλα φταίνε;

 

Ασχολούνται, αποπροσανατολίζουν. Δεν ασχολούνται, θάβουν την είδηση. Ό,τι και να κάνουν, υπόλογα θα βρεθούν.

 

Βασικά, αν διαβάσει κανείς το μήνυμά σου, κατηγορείς τους πάντες εκτός από τα λουλούδια που μπουκάρουν με το έτσι γουστάρω.

 

Γι' αυτούς που μπουκάρουν τα έχω πει πολλές φορές. Και για τα ίδια τα "στέκια" (Εσκεμμένα δεν έκανα αναφορά. Δεν θέλω να φανεί πως πάω να προκαλέσω χρήστες που φανερά είναι ταγμένοι υπέρ τέτοιον καταστάσεων. Για τον λόγο αυτόν δεν ξεκίνησα και νέο νήμα). Αυτό που με απασχολεί κυρίως είναι η αδυναμία ενός ολόκληρου κράτους να σκεφτεί απλά και να επιλύσει απλά θεματάκια. Όπως και το γεγονός που απλά θεματάκια (γιατί απλό θέμα θεωρώ την διάλυση μιας κατάληψης) ανάγονται σε μείζον θέμα που προκαλεί πολιτικές/κοινωνικές αντιδράσεις και παίζει όλη μέρα σαν πρώτο θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εκει που λεω

" τι να επαιξε περσι απο τα βιβλια του κλαδου μου"?

κλικ

κλικ

1000 νεα βιβλια...

 

 

over 2gb o folder...

 

 

α ναι

κυκλοφορει και  killer γριπη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...