Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

ρε παιδια μια συμβουλη, πως να χειριστω ενα ατομο που με κατηγορει οτι του εκλεψα κατι αλλα εγω δεν εκανα κατι τετοιο λεει οτι θυμαται να το εκανα και οτι αν δεν του το επιστρεψω δεν θα ξαναμιλησουμε

πως να επιστρεψω κατι που δεν εχω παρει? υπαρχει κανενας τροπος να δειξω οτι δεν το εχω παρει ξερω γω καμια υπνωση? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια μια συμβουλη, πως να χειριστω ενα ατομο που με κατηγορει οτι του εκλεψα κατι αλλα εγω δεν εκανα κατι τετοιο λεει οτι θυμαται να το εκανα και οτι αν δεν του το επιστρεψω δεν θα ξαναμιλησουμε

πως να επιστρεψω κατι που δεν εχω παρει? υπαρχει κανενας τροπος να δειξω οτι δεν το εχω παρει ξερω γω καμια υπνωση? :P

 

Εγώ στη θέση σου θα το επέστρεφα. Κρίμα είναι να μη ξαναμιλήσετε... Και θα σε συμβούλευα να σταματήσεις να κλέβεις !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατηγόρησε τον για το ίδιο πράγμα.

 

δεν παει ακριβως ετσι εδω προσπαθω να βρω το δικιο μου

Εγώ στη θέση σου θα το επέστρεφα. Κρίμα είναι να μη ξαναμιλήσετε... Και θα σε συμβούλευα να σταματήσεις να κλέβεις !

εχω αρχισει να πιστευω οτι με τρολλαρει και εκεινος με προθεμα οτι του πηρα κατι για να μη μου ξαναμιλησει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω αρχισει να πιστευω οτι με τρολλαρει και εκεινος με προθεμα οτι του πηρα κατι για να μη μου ξαναμιλησει

 

Κοίταξε, εφόσον του το έκλεψες, το καλύτερο είναι να το επιστρέψεις. Σκέψου ότι αν θέλει να το τραβήξει θα έχεις μπλεξίματα με την αστυνομία. Άσε που δε θα ξαναμιλήσετε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:D κοιτα νομιζω πιο σοβαρο ειναι οτι δεν θα ξαναμιλησουμε παρα αν καλεσει την αστυνομια :P

 

Ε τότε γιατί δε του επιστρέφεις αυτό που του έκλεψες ;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εντωμεταξύ πώς θυμάται να του το κλέβεις; Σε είδε και δεν είπε τίποτα και τον έπιασε τώρα ο πόνος;  ....ντου νοτ αντερστάντ....



Σήμερα έμαθα τι ειναι η παρθενοραφή.
 

 να σου προτείνω πάνω σε αυτό το θέμα την υπέροχη ταινία "Στον Αστερισμό της Παρθένου" . Απίστευτη καλτιά, απίστευτο γέλιο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα έμαθα τι ειναι η παρθενοραφή.

Επίσης οι κάδοι του ΤΕΙ έχουν γεμίσει αυτοκόλλητα ALITIZ.

 

http://www.youtube.com/watch?v=z0rLCFz7Kdo

συμφοιτητης σου ειναι αυτός;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...