Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Χθες ειδαμε το Χομπιτ. Γαματη ταινιουλα αλλα αυτο ηταν το παιδικο βιβλιο; Με τα Ορκ να ξεριζώνουν κεφαλια, τους αλλους να κόβουν τα χερια κτλ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες ειδαμε το Χομπιτ. Γαματη ταινιουλα αλλα αυτο ηταν το παιδικο βιβλιο; Με τα Ορκ να ξεριζώνουν κεφαλια, τους αλλους να κόβουν τα χερια κτλ;

 

ΕΓΩ ΗΜΟΥΝΑ ΚΑΤΑΔΡΟΜΕΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΦΛΩΡΑΚΟ ΤΟ ΓΙΟ ΣΟΥ ΠΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΚΑΛΟΥΣ ΣΤΑ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ΤΟΥ ΑΠ ΤΑ ΟΡΚ

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΓΩ ΗΜΟΥΝΑ ΚΑΤΑΔΡΟΜΕΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΦΛΩΡΑΚΟ ΤΟ ΓΙΟ ΣΟΥ ΠΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΚΑΛΟΥΣ ΣΤΑ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ΤΟΥ ΑΠ ΤΑ ΟΡΚ

ομολογω οτι εισαι πολυ μπροστα! :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει περασει κανεις σκωληκοειδιτιδα; Εκανα την αφαιρεση 27/12 (ναι περασα γαματες γιορτες) και σημερα που μου εκοψε τα ραμματα ο ντοκτορ ειπε οτι θελει μηνα για να ρθεις στα 100% φυσιολογικα. Μεχρι τοτε και πονο λεει παιζει να χω και θα πρεπει να μη σηκωνω βαρη (αυξημενες πιθανοτητες κηλης) και δεν επιτρεπεται και το σεξακι :P :p

 

Πλακα πλακα απ οσα ακουγα ειχα διαμορφωσει την εικονα οτι προκειται για μια πολυ ευκολη περιπτωση αλλα τελικα εχει το τραβηγμα της... Καμια εμπειρια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα παιδι μου καθε επεμβαση εχει το ζορι της , ακομη και η πιο ευκολη μεχρι να επουλωθεις πονας.. εδω δοντι βγαζεις και εισαι χαλια μια βδομαδα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...