Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Α ρε Τουβλομαν, αν δεν σε εβλεπα 24ωρες το 24ωρο εδω μεσα, ισως και να πιστευα τελικα οσες πιπ@ς γραφεις. Κατα τα αλλα, εχεις γυναικα εσυ? Χαχαχα. Ενταξει ματσο μαν, ενταξει! Φαε τα γαριδακια σου τωρα. :D

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Α ρε Τουβλομαν, αν δεν σε εβλεπα 24ωρες το 24ωρο εδω μεσα, ισως και να πιστευα τελικα οσες πιπ@ς γραφεις. Κατα τα αλλα, εχεις γυναικα εσυ? Χαχαχα. Ενταξει ματσο μαν, ενταξει! Φαε τα γαριδακια σου τωρα. :D

Οκ. Ο καθένας χρησιμοποιεί όσο μυαλό έχει......

 

 

Δεν θα χρειαστει να σε ακουμπησει ,στοκε

 

 

Και παλι, ας προσπαθησει.

 

μιας και μιλατε για ειδικες δυναμεις θυμαστε πριν κανα δυο χρονια ενα βιντεο που ειχε κυκλοφορησει που εδειχνε κατι απο αυτα τα εθνικια κομαντα να φωναζουν συνθηματα του τυπου γαμω τους τουρκους και τις μανες τους; ηταν σε περιοδο εθνικης γιορτης θυμαμαι και ειχε γινει σαματας. Αισχος..

Στην παρελαση λες στην θεσ/κη. Για τους Αλβανους ηταν τα συνθήματα. Και δεν λεγαμε τιποτα για μανες κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ααα ναι για τους αλβανους ηταν....και παλι αισχος. Την ειδαν υπερανω, και καλα οτι οι ελληνες σττατιωτικοι ειναι γαμιαδες...τι να πω. Εμενα ονειρο μου ηταν να παω στη σχολη αξιωματικων πολεμικου ναυτικου στους μαχιμους, ευτυχως ακουσα τους δικους μου και πηγα οδοντοιατρικη. Νομιζω πως τους μονιμους γενικα στο στρατο τους κανουν πλυση εγκεφαλου εκει μεσα. Εχω δει πολλους να αποστρατευονται και η συμπεριφορα τους να εχει αλλαξει τελειως...αυτοι καλα..αλλοι δεν μπορουν να παραμεινουν και φευγουν νωριτερα. Δεν ειναι τυχαιο που σχεδον κανενας στρατιωτικος δεν στελνει το παιδι του στο στρατο. Τεσπα περιεργη φαση και ισως η επιλογη μου να μου βγει σε καλο :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ααα ναι για τους αλβανους ηταν....και παλι αισχος. Την ειδαν υπερανω, και καλα οτι οι ελληνες σττατιωτικοι ειναι γαμιαδες...τι να πω. Εμενα ονειρο μου ηταν να παω στη σχολη αξιωματικων πολεμικου ναυτικου στους μαχιμους, ευτυχως ακουσα τους δικους μου και πηγα οδοντοιατρικη. Νομιζω πως τους μονιμους γενικα στο στρατο τους κανουν πλυση εγκεφαλου εκει μεσα. Εχω δει πολλους να αποστρατευονται και η συμπεριφορα τους να εχει αλλαξει τελειως...αυτοι καλα..αλλοι δεν μπορουν να παραμεινουν και φευγουν νωριτερα. Δεν ειναι τυχαιο που σχεδον κανενας στρατιωτικος δεν στελνει το παιδι του στο στρατο. Τεσπα περιεργη φαση και ισως η επιλογη μου να μου βγει σε καλο :)

Απλα επειδη η ημιμάθεια ειναι χειροτερη απο την αμάθεια να σε ενημερωσω οτι μια μερα πριν την παρελαση 6 αλβανοι ξυλοκοπησαν μεχρι θανατου εναν αξιωματικο του ΠΝ και γι αυτον τον λογο ειπαμε αυτα τα συνθηματα. Κι εγω απο ΣΝΔ ειμαι και μπορω να σε ενημερωσω οτι δεν σου κανουν πλυση εγκεφαλου. Απλα αλλαζει εντελως η νοοτροπια σου και απο απλος πολιτης γινεσαι στρατιωτικος. Και αυτο γινεται σε ολες τις στρατιωτικες σχολες, οχι μονο στην ΣΝΔ.

 

κανενας στρατιωτικος δεν στελνει το παιδι του εκει επειδη δεν θελει να περασει τα ιδια με αυτον. Τωρα εαν το παιδι πραγματικα αγαπαει τον στρατο, οτι και να του λενε οι γονεις του θα παει και θα την αγαπησει την δουλεια του περισσοτερο απ'οτιδηποτε αλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α, οχι. (Το κειμενο λεει και Επ.Οπ και υπαξιωματικός. Τελικα τι σκατα ηταν αυτος; )

 

 

εποπ ήταν, αμα τον βρεις πες του οτι γαμιεται η μανα του :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^ για κατουρημα πας καθολου;

Αλλιως δε καταλαβαινω πως απαντας σε όλα και quoteρεις τα πάντα... :whistle:

Δηλαδη οταν πηγαινω για κατούρημα πρεπει να κλεινω τον υπολογιστη; Επισης το quote τι σχεση εχει;

 

Μαλλον δεν ηταν καλα εκπαιδευμενος αυτος ο Αξιωματικος ε? Να του κανεις ιδιαιτερα μαθηματα.

Δεν ηταν ΟΥΚας, απλος αξιωματικος (μηχανικος) ηταν.

 

εποπ ήταν, αμα τον βρεις πες του οτι γαμιεται η μανα του :)

Θα του το πω, παντως να εισαι σιγουρος οτι του το εχουν πει και αλλοι πολλοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ.. Ετσι και αλλιως εγω ειμαι εξω απο το χορο, απλα λεω τι αντιλαμβανομαι. Thanks για την ενημερωση σχετικα με το περισταικο στη σαλονικη, οντως δεν ειχα δωσει μεγαλη σημασια και δεν θυμομουν. Καλη ξεκουραση μπρικ παω να χαζεψω στο utube και να ακουσω κανα τραγουδακι τα λεμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ.. Ετσι και αλλιως εγω ειμαι εξω απο το χορο, απλα λεω τι αντιλαμβανομαι. Thanks για την ενημερωση σχετικα με το περισταικο στη σαλονικη, οντως δεν ειχα δωσει μεγαλη σημασια και δεν θυμομουν. Καλη ξεκουραση μπρικ παω να χαζεψω στο utube και να ακουσω κανα τραγουδακι τα λεμε!

Οκ αντε καλο βραδυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, ακριβώς αυτό.

 

In other news 1) Βγηξα εξω και ολη η άσφαλτος να εχει ξηλωθεί. WTF????

                      2) Καμια καλη ταινια δρασης για το βραδυ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα του το πω, παντως να εισαι σιγουρος οτι του το εχουν πει και αλλοι πολλοι.

 

μου κάνει εντυπωση ότι δεν γνωρίζεις για το περιστατικο, την επομενη μέρα του δυστυχήματος έστειλαν για αιμοδοσία όλη τη μυκ στο νοσοκομειο που ήταν τα παιδιά...

 

δες κανα behind enemy lines έχει ουκαδικες καταστάσεις

B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...