Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 Μένουν αξύριστοι. Βεβαια οι τουρκοι δεν μασάνε απο τέτχοια αλλά πολλοι βρισκουν απωθητικό ένα τριχωτό κωλαράκι. 

Ναι, ξεχασα, αυτο κανουμε. Μενουμε αξύριστοι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Εκπαιδεύεστε καθόλου, σοβαρά; Krav Maga κτλ ή απλά η καύλα και το αρχαίο πνεύμα το αθάνατο, θα τους αφοπλίζει του αντιπάλους;

 

/σοβαρά ρωτάω.

Ναι εκπαιδευομαστε. Ψαξε και βιντεο στο youtube που εχει αποσπασματα απο την εκπαιδευση μας.....

 

 

Γιωτάς

 

 

I5

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Εαν μας την πεσει κανενας χρησιμοποιούμε την εκπαιδευση μας. Και m-4 να εχει ο αλλος τον αφοπλίζουμε ανετοτατα.......

 

Λοιπόν, εγώ έχω τερματίσει τα MGS στο European Extreme. Πολλές φορές. Είμαι γρήγορος, αθόρυβος και αποτελεσματικός, πρακτικά δε μπορείς να με αφοπλίσεις. Αν σε βάλω στόχο, το μόνο πράμα που θα προλάβεις να δεις θα είναι η ζωή σου ολόκληρη όπως θα περνάει μπροστά απ' τα μάτια σου σε flash forward.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, εγώ έχω τερματίσει τα MGS στο European Extreme. Πολλές φορές. Είμαι γρήγορος, αθόρυβος και αποτελεσματικός, πρακτικά δε μπορείς να με αφοπλίσεις. Αν σε βάλω στόχο, το μόνο πράμα που θα δεις θα είναι η ζωή σου ολόκληρη όπως θα περνάει μπροστά απ' τα μάτια σου σε flash forward.

LOL ρε μαλάκα!  :-D

 

Επ-οπ επ-οπ επ-οπ

Ουτε καν.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκεινος ο ουκας που πατησε την γυναικα με τα παιδάκια και τα εγκατελειψε μαζί σου υπηρετεί;

Μπαρδον; εαν λες για τον αλλον που ειπα πριν, γειτονας μου ηταν απλα.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...