Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ε ρε συ , απλα για γυναικα ειναι πιο αποδεκτο να σχολιασει . Τα γυναικεια σαιτ και περιοδικα εχουν κουτσομπολιο..τα αντρικα οχι τοσο..

Μα εχουν κουτσομπολιο και τα αντρικα! Απλα στα αντρικα ειναι ανδρικο το κουτσομπολιο!

 

Αυτό με την κλίμακα του 10 νόμιζα ότι την έχω μόνο εγώ....

Και οι υπόλοιποι άντρες της Γης!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Α εννοεις κατι φωτογραφιες με ξωβιζες γκομενες που τα εχουν διαφοροι ποδοσφαιριστες και τετοια . Εγω νομιζα οτι αυτα ειναι φωτος για τα λιγουρια.. :P

 

O λαος απαιτει φωτο του τοξο με γκομενοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α εννοεις κατι φωτογραφιες με ξωβιζες γκομενες που τα εχουν διαφοροι ποδοσφαιριστες και τετοια . Εγω νομιζα οτι αυτα ειναι φωτος για τα λιγουρια.. :P

πρέπει να είσαι άντρας για να καταλάβεις! Επίσης τέτοια περιοδικά που λες έχουν 10 σελίδες άρθρα και μόνο 2 φωτογραφίες (αυτές είναι οι αναλογίες τους)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια τωρα θελουμε φωτοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο...............................................και του ινδου.............................................................................................................

 

και σου επιτρέπεται να εκφέρεις γνώμη; Βρε ουστ! :P

Ναι γιατι οχι;Και εχω και αυστηρα κριτηρια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια τωρα θελουμε φωτοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο...............................................και του ινδου.............................................................................................................

Μονο του ινδου, τον τοξο τον εχουμε δει! Αλλα μεχρι να μας δωσεις δικια σου φωτο ο τοξος δεν θα ανεβασει καμια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...