Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

st8ght κουτσομπολιο;Το ακουσαμε και αυτο .. χαχαχαχα. Δεν μπορω να βλεπω αντρες να κουτσομπολευουν . Δεν ξερω γιατι.. μου φαινεται πολυ αντιθετο του αντρικου προτυπου.

Οταν οι αντρες κουτσομπολευουν δεν εχει καμια σχεση με εσας. Εμεις π.χ. θα πουμε "Ειδες την νεα γκομενα του Τακη;" "Ναι ρε φιλε" "Πωωωω τι μουνι ειναι αυτο!".

 

Ενω εσεις "Και προχθες η Τουλα βγηκε εξω στο μπαλκονι να απλωσει τα ρουχα της και ειδα οτι ειχε ενα κακασχημο χακι φορεμα!" "Ασε φιλεναδα κι εγω ειδα στον δρομο την Ελενιτσα, ξερεις την ξαδελφη του μπαντζανακη του φιλου του Μακη, ο οποιος παρεμπιπτόντως ειναι gay, αλλα δεν το εχει πει στους γονεις του και ο αδελφος του (ο οποιος ειναι γκομενος) τον απειλεί οτι θα τους το πει εκεινος"

 

Βλεπεις καμια σχεση;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Απο οτι καταλαβατε απο τις 4 τελευταιες σελιδες κατι διαδοσεις που κυκλοφορουν οτι μονο οι γυναικες κουτσομπολευουν και οι αντρες δεν κατινευουν ποτε ... μυθος . Μαθαμε και για την γκομενα του γειτονα του αλλου ..ἔμεις και η μιση ελλαδα :P

Μιλησαμε το πρωι, αρχιδια, ξαδερφη του ηταν.

Κατατά αυτο που λεει το αναλαφρο αγορι πιο πανω. Υπαρχει κουτσομπολιο αλλα πολύ λάιτ-φλου χωρις κακία (θελω να πιστευω τουλαχιστον) εκτος αν μιλαμε για αυτον που μας πηδάει την αδερφή,την πρώην,τον γειτονα που μας πιανει καθε βραδυ τη θέση ή τον περιπτερά στην γωνία που δε φέρνει ντραμ άσπρο ξερωγω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα δε προσπαθει κανείς να σώσει κάτι, απλα σου εξηγουμε πως εχει η κατάσταση. Δε προκειται να κατσω εγω για καφε και να πω " ειδες τον μαλακα τον Σπυρο τι φορουσε; χαχαχαχαλια παπουτσια ,τι παντελονι ηταν αυτο", το πιο πιθανο ειναι "πετυχα τον σπυρο προχθές έξω με καινουριο αίμα 7στα10"

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα αυτο σας ελειπε να μιλατε και για ρουχα . Που ουτε και εμεις το κανουμε τοσο , εκτος αν η αλλη εχει φορεσει κατι πολυ ξεκωλο οπου αυτο θα το σχολιαζατε και εσεις . Για αλλους λογους βεβαια..αν σας αρεσαν και τα ψωνια θα ησασταν ιδανικοι για φιλεναδες.. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που ουτε και εμεις το κανουμε τοσο

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα, καλό καλό! Μόνο που το έβαλες σε λάθος τόπικ, υπάρχει και ένα που βάζουμε τα ανέκδοτα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε δεν μιλαμε ολη μερα για ρουχα..

Αυτό έλλειπε! Αλλιώς πότε θα μιλάγατε για την άλλη την τσούλα (που είναι και κακάσχημη) και πήρε τον παίδαρο που όλες (κρυφά μέσα σας) θέλατε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κ ο οποίος παίδαρος παρεπιπτώντως είναι πάντα ο Τόξος

Μονο που αυτος ο παιδαρος πηρε μια κακασχημη τσουλα. Εισαι σιγουρος οτι θελεις να εισαι εσυ αυτος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα δε προσπαθει κανείς να σώσει κάτι, απλα σου εξηγουμε πως εχει η κατάσταση. Δε προκειται να κατσω εγω για καφε και να πω " ειδες τον μαλακα τον Σπυρο τι φορουσε; χαχαχαχαλια παπουτσια ,τι παντελονι ηταν αυτο", το πιο πιθανο ειναι "πετυχα τον σπυρο προχθές έξω με καινουριο αίμα 7στα10"

Αυτό με την κλίμακα του 10 νόμιζα ότι την έχω μόνο εγώ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κ ο οποίος παίδαρος παρεπιπτώντως είναι πάντα ο Τόξος

Αν δεν δουμε φωτο δεν πιστευουμε.. καθ του ινδου μετα για να κανουμε συγκριση.. αντε γιατι πολλα μας τα λες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...