Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Πρέπει να κάνει καλό κρεβάτι στις καλές τις για να της μιλάς ακόμα.;ρ

σοβαρα, καθισες και το διαβασες;

με το που βλεπω κατεβατά, σκρολάρω ασυναισθητα....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σοβαρα, καθισες και το διαβασες;

με το που βλεπω κατεβατα σκρολάρω ασυναισθητα....

 

 

1) Μου αρέσουν οι προκλήσεις.

2) Δεν φοβάμαι το διάβασμα.

3) Διαγώνια ανάγνωση, όπως το εφημερίντα.;ρ

 

Φυσικά και με την δομή που είχε το κείμενο δεν περίμενα κάποια κορύφωση, αλλά τέλος πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3) Διαγώνια ανάγνωση, όπως το εφημερίντα.;ρ

Αυτο δυσκολευομαι να το καταλαβω, δεδομενου οτι εχω στο νου μου σταθερη οθονη pc.... :huh: 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειχαμε μια συζητηση με μια τη φιλη μου για το αν οι τραγουδιστες φορανε ακουστικά ή οχι και γιατι, εγω ειχα μια αποψη αλλα ειχα δει και μια παλια συνεντευξη ενος τραγουδιστη που ελεγε οτι φορανε το ακουστικο για να ακουνε τη μουσικη, και εκεινη ειχε μια αλλη αποψη, της λεω οτι τα φορανε για να ακουνε τη μουσικη και μου λεει οτι ειναι μια βλακεια αυτο που λεω και κατεβαζω επιχειρηματα απο τη κουτρα μου,της λεω οτι εχω δει μια συνεντευξη παλιοτερα που το λεει αυτο και μου λεει εσυ δεν θυμασαι τι εφαγες χθες θα θυμασαι αυτο, μετα λεμε για τις ηχογραφησεις και μου λεει οτι τα ακουστηκα τα εχουν για να ακουν τη φωνη τους γιατι μεσα στο δωματιακι παιζει η μουσικη και τις λεω οτι γινεται το αντιθετο και μου λεει. δεν θελω να ακουω μπουρδες μαλακιες και οτι σκαρφιζεσαι οτι νανε για να υποστηρίξεις τις αποψεις σου, τελως παντων καπως ετσι συνεχιστηκε ολη η κουβεντα μεχρι που με φερνει στα ορια μου και της λεω αντε στο διαολο, βγαινω εξω να κανω ενα τσιγαρο ερχεται μου λεει δεν χρειαζεται να νευριαζεις ετσι, αργοτερα της λεω ηταν αυτη η συμπεριφορα σου σωστη? και μου λεει ναι γιατι η δικια σου ηταν πολυ καλη που μου λες αντε στο διαολο, τελως παντων λεω οκ δεν γαμιεται μια αναμπουμπουλα ηταν θα περασει οπως πολλες, γενικοτερα ετσι ειναι, μια αλλη φορα που μιλαγαμε για διαφημίσεις της ελεγα οτι το κατι σαρκ εχει μονο με το πλοιο τους και μου ελεγε δεν θελω να ακουω μαλακιες, anyway την επομενη μερα ειπα να ειμαι καλος να φτιαξω την κατασταση μιας και ειμαι ο μονος που το κανει αυτο, ημουν και λιγο αρρωστος, και βγαινουμε εξω εγω να την πιανω απο τη μεση να τη χαιδευω εκεινη κλασσικος χιονανθρωπος,σαν να μου λεει εσυ φταις που χαλασανε οι διακοπες μας, παμε στα goodies και μου λεει να παει τουαλετα της λεω οκ παω παραγγελνω μου το ετοιμαζουν παω καθομαι και περιμενα και δεν ειχε γυρισει, εγω άρχισα να ανησυχώ μη την επιασε τιποτα κτλ, παω στη τουαλετα χτυπαω τη πορτα και λεω εισαι καλα? και μου απανταει με υφος εκνευρισμενο ναι ρε μιχαλη καλα ειμαι εσυ ποσες φορες εχεις αργησει στη τουαλετα? εγω φευγω ενοχλημενος και παω και καθομαι στο τραπεζι, ενοχλημενος οχι μονο γιατι σε πιανει το αδικο μερικες φορες εγω ανησυχώ και αυτη μου μιλαει ετσι, αλλα γιατι συνεχιζει να εχει το ιδιο τουπε, ερχεται μετα και εκεινη και μετα με ρωταει γιατι εχεις τετοια μουτρα και αρχισε να μου λεει δεν θα πρεπε να παραβιαζεις το προσωπικο μου χωρο και κατι τετοια και οτι παλι εισαι οπως παντα με τα μουτρα κατω συνεχεια και της λεω σημερα ημουν ετσι γιατι ειμαι και λιγο αρρωστος και λεει ναι αρρωστος..., εγω δεν μπορω να καταλαβω ρε παιδια που ειμαι λαθος για να με κατηγορει συνεχεια?

 

rand (1, infinity)

 

in other news

 

your ass wanted it...

τα θελει ο κωλος σου που λενε και στο χωριο μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Ρε συ Μαστοροδέκα, σε ενα σημαντικό προβλημα όπως ας πουμε τι ταινία θα δειτε το βράδυ βγάζετε μπιστολια ή τη βγαζετε με απλα μπουνιδια; 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσε, δεν το έχω ξεκινήσει γιατί ποτέ δεν βρήκα τον 2ο τόμο.:\

Μην αρχισεις να το διαβαζεις...... Μετα κολλάς και θα ξεχασεις την ζωη σου. Παιζει να ειναι τα μονα βιβλια μετα τα Βορειοι και Νοτιοι που εχω διαβασει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο τζουτζουκος μου, μου αναβαθμισε το πισι, μου εβαλε 7αρια, μου άλλαξε μητρική και περιμένω νέα ραμ. What else should I ask;;;; :-D

Τωρα το συνηδιτοποιησα που σας γράφω....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σεις, που βρηκε η GreanPeace το μειλ μου; Ποιος τους ειπε οτι εχω οικολογική συνείδηση ή οτι με νοιάζει το περιβάλλον;

 

 

Ο τζουτζουκος μου, μου αναβαθμισε το πισι, μου εβαλε 7αρια, μου άλλαξε μητρική και περιμένω νέα ραμ. What else should I ask;;;; :-D

Τωρα το συνηδιτοποιησα που σας γράφω....

 

 

Δηλαδη το οτι εχει αλλαξει το λειτουργικο σου το καταλαβες τωρα που εγραφες;  :huh:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Δηλαδη το οτι εχει αλλαξει το λειτουργικο σου το καταλαβες τωρα που εγραφες;  :huh:

Μα ναι! :-)

Καλα, ταυτοχρονα απο πισω τρεχουν για αποκοπή κανα 100gb ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...