Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τεσπα

Κανά τραγούδι.

ο σουγκατα εχει τις καλές εμπνεύσεις τέτοια ωρα. Κι ο Λουσι για τους μύστες της νύχτας, αλλά μπορεί να σου προκαλέσει και ψυχωσικό επεισόδιο αν τον βρεις σε ωπα.

 

Αναθεμα τραγουδαν ρεηντιοχεντ

http://www.youtube.com/watch?v=OUWK99tWAUA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

οταν ειδα τον τιτλο "αυτο που περιμενατε ολοι" απο τοξοβολομανγιουκεη περιμενα να το ανοιξω και να διαβασω κατι τυπου...

 

 

 

"νομιμοιποιειται απο 1/1/2013 KAI στην Βενεζουελεα το συμφωνο συμβιωσης για ομοφυλοφιλα ζευγαρια"

 

ή

 

"αύριο ξεκινάνε εκπτώσεις τα abercrombie & fitch" (ή πως διαολο γραφονται)

 

ή

 

"στο επόμενο σινγλ της Lady Gaga θα κάνει backing vocals η Madonna"

 

ή

 

"συμφωνησανε οι μεγαλυτεροι κατασκευαστες κινητων πως πρεπει πια να μπαινει το gaydar προεγκατεστημενο σε ολα τα smartphone οπως ο μετατροπεας μοναδων"

 

 

Αντ' αυτου πιανει το ματι μου μια ιντερνετικη εκπομπη και ενα τσατ λογκ τρομακτικου ογκου (ισως και περιεχομενου, αλλα να 'μαι ειλικρινης τρομαξα πρωτα απο το μηκος)

 

Αληθεια, η εκδηλωση αδιαφοριας σε εναν αυτοσαρκαζομενο* τιτλο τοπικ τι χρειαζόταν;

 

 

*θελω να πιστευω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

seriously dude για τέτοιον με έχεις?

νομιζα οτι κανει μπαμ πως απο ενα σημειο και μετα το ποστ μου παιζει κλιμακωτα με τα στερεοτυπα, αλλα οπως το ξαναδιαβασα δεν γραφτηκε καλα μην δινεις σημασια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πρώτο πάντως είναι αντιστερεότυπο.Η μειοψηφία (εν Ελλάδι) μάλλον ενδιαφέρεται για γάμους κ πανηγύρια.Εξού κ η μηδενική ορατότητα κ διεκδίκηση στο πατρίντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα μην τρελαινομαστε, ενα πειραΓματικο ποστ προσπαθησα, δεν σηκωνει και πολυ αναλυση.

Γενικα οπως λενε το να κανεις αναλυση σ' ενα αστειο*, ακομα και ειναι σα να κανεις ανατομια σε εναν βατραχο - λιγοι ενδιαφερονται, ενω στο τελος ο βατραχος πεθαινει.

 

 

*ειδικα σε ενα που δεν "βγηκε"

 

Υ.Γ. βλεπω δεν σε χαλασε το φανταζυ για μαμησιο gaydar σε ολα τα σμαρτφον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Τοξό-πλασμα" περιμένω την εκπομπή ....έχω ξυπνήσει από τις 7 και έχω βάλει αυτόματο refresh στην σελίδα του radio  για να μην χάσω δευτερόλεπτο :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί χάθηκες; Ζακέτα φορούσες; ;ρ

 

Με τόσο λίπος εμένα η μάνα μου δεν με ρωτάει αν φοράω ζακέτα... αν την έφαγα με ρωτάει

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...