Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

@C,

Οκ, θα το τυπώσω να πάω προετοιμασμένη με την έγκριση στο χέρι =p

Δεν τα χώνει κάτω απο την πόρτα ο ταχυδρόμος σας; Σε εμάς έτσι κάνει.

α. συστημένα, αντικαταβολές κλπ είναι παράδοση στο χέρι.

β. Δεν χωράνε τα πάντα κάτω από την πόρτα, μόνο οι απλοί φάκελοι λογαριασμών. Λίγο πιο παχύ να είναι, που πολλά είναι...

γ. Οι προηγούμενοι αφήνανε κάτω από την πόρτα ότι χωρούσε, ο καινούριος (που είναι αστέρι btw) έχω την εντύπωση ότι δεν το κάνει ούτε με τα απλά, αλλά not 100% sure, μπορεί απλά να τα πέτυχε άλλος ένοικος πριν από μένα και να τα έβαλε στα κουτιά, μέχρι στιγμής δεν έχω πετύχει κάτι στο πάτωμα με αυτόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

  • Moderators

Αυτο που κλειδωνουν την εισοδο της πολυκατοικιας (ειδικα αν δεν ειναι και καμια πορτα της προκοπης οποτε να πεις πως ειναι για ασφαλεια κατα των διαρρηκτων) 24/7 ποτε δεν το καταλαβα. Να κατσει καμια φαση εκτακτης αναγκης και να πρεπει να βρεις το κλειδι για να φυγεις γρηγορα απο το χωρο ξερωγω, Βεβαια το εχω συζητησει με πολλους και η αληθεια ειναι πως εχουν επιχειρηματα, αλλα και παλι μου φαινεται επικινδυνο. 

 

Ενηγουεη, καληνυχτα :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω να ξυριστω κανενα μηνα και εχω μουσια...

 

Παρατηρησα κατι κοκκινα σσν σπυρακια .. Μαλλον ερεθισμος θα ναι... Λεω αυριο να τα ξυρισω... Εχει συμβει σε κανεναν;; μην τρεχω για βλακειες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο που κλειδωνουν την εισοδο της πολυκατοικιας (ειδικα αν δεν ειναι και καμια πορτα της προκοπης οποτε να πεις πως ειναι για ασφαλεια κατα των διαρρηκτων) 24/7 ποτε δεν το καταλαβα. Να κατσει καμια φαση εκτακτης αναγκης και να πρεπει να βρεις το κλειδι για να φυγεις γρηγορα απο το χωρο ξερωγω, Βεβαια το εχω συζητησει με πολλους και η αληθεια ειναι πως εχουν επιχειρηματα, αλλα και παλι μου φαινεται επικινδυνο. 

 

Ενηγουεη, καληνυχτα :)

 

Να πρέπει να κατέβεις για το delivery να δεις πως είναι D:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Εχω να ξυριστω κανενα μηνα και εχω μουσια...

 

Παρατηρησα κατι κοκκινα σσν σπυρακια .. Μαλλον ερεθισμος θα ναι... Λεω αυριο να τα ξυρισω... Εχει συμβει σε κανεναν;; μην τρεχω για βλακειες...

πλένεσαι;;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δλδ, σε άρεσε;

 

οκ, τώρα το είδα, δεν σε άρεσε :P


O Mustaine (frontman των megadeath) εκτελεί Βιβάλντι.

Χαμηλά τον ήχο και όχι ακουστικά.

 

http://www.youtube.com/watch?v=6sHwxjkGQcU

.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...