Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

1k σημαίνει 1000. Με τόσα λεφτά παίρνεις iPhone.

 

Ωχ σορυ..νομιζα κ ειναι κατοσταρικο. :whistle: 

Ε σιγα μην ειχα και τοσα. Ή και τοσα να ειχα σιγα μη τα εδινα για iphone. Παλι σε κανα Xperia θα πηγαινα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου φαίνεται μετά από ~10χρ. ειρηνικής συνύπαρξης, κάποιον θα πάρει ο χάρος αύριο στην οικοδομή.

Τι στο διάολο, έχει μια βδομάδα που κάποιας της βάρεσε να κλειδώνει την είσοδο :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@C,

Tits are fine =p, κάπου πιο πάνω έχουν ανάψει λαμπάκια. Seriously τώρα, σκέψου ότι κάθε φορά που σου έρχεται κάποιος, να πρέπει να κατεβαίνεις ν' ανοίξεις για να μπουν.Και άντε τώρα ήμουν ξύπνια κλπ, που πάλι σπαστικό ήταν. Προ-προχθές μέσα στον ύπνο πρωί πρωί έπρεπε να τιναχτώ, να ντυθώ για να κατέβω να ανοίξω τον ταχυδρόμο. Πλάκα μου κάνεις; Φόνος λέω εγώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού έδωσα έναν μισθό για να πάρω καινούργιο τον γαλαξία τον 2,τότε,και ουσιαστικά το παντρεύτηκα γιατί λυπηθηκα τα λεφτά που έδωσα τότε και δεν παίρνω άλλο ποτέ ξανά κινητό πάνω από 150-200 μάξιμουμ...

Ρε γμτ ρίσκο τα κινέζικα μη στα φάνε στο τελωνείο.

Τα καλα της παγκοσμιοποίησης και της κόσκο, δεν πληρώνουμε τελωνειο ουτε σε wholesale μέχρι κάποια τιμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@S, ωπα ναι, όπως το παρουσιάζεις είναι πράγματι μίζερο... Ανακαλώ.

 

Απείλησε ζωές, παρθενίες και σκύλους! Και αν πουν ότι αντιδράς υπερβολικά, δείξε το post μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για εσενα, γενικά λέω ρε τσακαλι..;ρ

Προφανώς βρήκε γκόμενα και ας κάνει τωρα τον χαμηλοβλεπούση. Πρώτη κουβέντα που έγραψε μετα απο καιρό και ήταν η λέξη "τιτς".

Τα 'εχει φρέσκα ο ανθρωπος στο μυαλό του! Λέξεις - αισθήσεις και εικόνες που κάποιοι απο μας έχουν ξεχάσει!  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το γαμημένο το φμπ κάθε μέρα πάει και λίγο πιο αριστερά. Θα ξυπνήσω την άλλη Τρίτη και θα μας έχει βγάλει απ' την ΕΕ.

Προφανώς βρήκε γκόμενα και ας κάνει τωρα τον χαμηλοβλρεπούση. Πρώτη κουβέντα που έγραψε μετα απο καιρό και ήταν η λέξη "τιτς".

Τα 'εχει φρέσκα ο ανθρωπος στο μυαλό του!

Νόμιζα απαγορεύονταν οι πολιτικές συζητήσεις εδώ μέσα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...