Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

πωπω όσο δεν γουστάρω τους γάμους τον μάιο πρέπει να πάω σε έναν.

γιατί θεέ.

Τους άλλους μήνες εισαι εντάξει με τους γάμους; Μονο τον Μαιο έχεις πρόβλημα; :huh:

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

laaaaame, οπως θα ελεγε και ο θεόδωρος ερρίκος αυτοκινητάνθρωπος...

ρε παίζεις diablo 3? παίξε τίποτα να γίνεις άνθρωπος σαν εμένα που ειμαι προτοτυπο ανθρώπου στο insomnia στην Πάτρα στο σπίτι στη γειτονιά και κάτω απ τα κρεβάτια σας παντού βρίσκομαι

 

anyway <kalhnyxta και φιλιά στο φαν κλαπ στους υπόλιπους δίνω κάρβουνο

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επαιξα κάμποσο, το βαρέθηκα. Τώρα θα παίξω με τα σίδερα αμά λάχει να'ούμε!


ρε παίζεις diablo 3? παίξε τίποτα να γίνεις άνθρωπος σαν εμένα που ειμαι προτοτυπο ανθρώπου στο insomnia στην Πάτρα στο σπίτι στη γειτονιά και κάτω απ τα κρεβάτια σας παντού βρίσκομαι

anyway <kalhnyxta και φιλιά στο φαν κλαπ στους υπόλιπους δίνω κάρβουνο
 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πωπω όσο δεν γουστάρω τους γάμους τον μάιο πρέπει να πάω σε έναν.

γιατί θεέ.

Μόνο εγώ ψοφάω να πάω σε γάμους; Παντρεύονται μερικοί συνάδελφοι και πραγματικά πεθαίνω να δω τι τζέρτζελο θα γίνει... θα κλάψουμε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κινητό μου ήπιε ολόκληρο ποτήρι ούζο σήμερα και το ακουστικό τα έπαιξε....ευτυχώς επανήλθε τώρα

Ποτέ ξανά πάνω στο τραπέζι, μόνο στην τσέπη  :ph34r:

 

Εδιτ:Και το χειρότερο είναι ότι το χρεώθηκα το γαμωούζο για 2 γουλιές που πρόλαβα να πιω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παίζεις diablo 3? παίξε τίποτα να γίνεις άνθρωπος σαν εμένα που ειμαι προτοτυπο ανθρώπου στο insomnia στην Πάτρα στο σπίτι στη γειτονιά και κάτω απ τα κρεβάτια σας παντού βρίσκομαι

anyway <kalhnyxta και φιλιά στο φαν κλαπ στους υπόλιπους δίνω κάρβουνο

 

Προτοτυπο ;

 

Τωρα π λετε για γαμους θυμαμαι τα καλοκαιρια οταν ημουν γυμνασιο με τους φιλους μου ( καμια 10ρια ατομα σκεψου) μαζευομασταν στις 18:00 για μπαλα κ πριν ξεκινησουμε αν ειχε κανα ηβεντ το τοπικο παραρτημα της εκκλησιας στηνομασταν στην ουρα για χαιρετουρες και γ να παρουμε παστες,κουφετα κλπ απο καμια βαφτιση ή γαμο.

Ωραια χρονια γαμωτο.

Μετα παιζαμε την μπαλιτσα μας , το βραδυ καναμε με τα κοριτσια της παρεας διαγωνισμο χουφτωματος , σαλαμακι και τα σχετικα κ μετα αγοραζαμε αυγα και τα πετουσαμε στα λεοφωρεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο εγώ ψοφάω να πάω σε γάμους; Παντρεύονται μερικοί συνάδελφοι και πραγματικά πεθαίνω να δω τι τζέρτζελο θα γίνει... θα κλάψουμε. 

 

Λεφτά υπάρχουν..  Ο Γιωργάκης τώρα δικαιώνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...