Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

είμαι καλά μη φοβάστε που δε γράφω! B)

παίζω diablo απο χθες που πήρα το expansion και με φευγει η μέρα :mellow:

πάω να παίξω και τώρ καμια ώρα γιατ δε με πάει καρδιά να κοιμηθώ χωρίς να παίξω torment 1 :mellow:

ειν καλό, α?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σήμερα λέει στο Λιντλ είχαν προσφορά, αρνί νωπό ολόκληρο, 4 ευρώ το κιλό. Πέρασε ο γείτονας έξω από ένα Λιντλ πηγαίνοντας στην δουλειά, 8 παρά κάτι το πρωί, και είχε ουρά από έξω να περιμένουν να πάρουν αρνί (απορώ πάλι εγώ, αν πάρουν αρνί ολόκληρο σήμερα, τι θα το κάνουν ως την άλλη Κυριακή; Τεσπά...). Η πλάκα είναι ότι σήμερα το Λιντλ δεν άνοιγε στις 8 το πρωί όπως κάθε μέρα, αλλά... στις 11! Ανεπιβεβαίωτες πληροφορίες μάλιστα αναφέρουν ότι κατάστημα Λιντλ στο οποίο κάποιος γνωστός γνωστού μπατζανάκη παρασυνκούμπαρου του γείτονα μπήκε από τους πρώτους, είχε στα ψυγεία του την απίστευτη ποσότητα των τριών (3) ολόκληρων αρνιών. Καλή φάση. Σαν τα αρνιά στην σφαγή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μουυααααχαχαχαχαχαχα

Καλά να πάθουν τα όρθια ζα, τα θύματα, οι ανεγκέφαλοι.

 

Μου βγήκε o Λεβέντης :-P

 

Ούτε αρνί, ούτε κατσίκι δε τρώω. Κοτόπουλο στο φούρνο και τέρμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μουυααααχαχαχαχαχαχα

Καλά να πάθουν τα όρθια ζα, τα θύματα, οι ανεγκέφαλοι.

 

Μου βγήκε o Λεβέντης :-P

 

Ούτε αρνί, ούτε κατσίκι δε τρώω. Κοτόπουλο στο φούρνο και τέρμα

 

Τα έλεγε η προεδράρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>σήμερα λέει στο Λιντλ είχαν προσφορά, αρνί νωπό ολόκληρο, 4 ευρώ το κιλό. Πέρασε ο γείτονας έξω από ένα Λιντλ πηγαίνοντας στην δουλειά, 8 παρά κάτι το πρωί, και είχε ουρά από έξω να περιμένουν να πάρουν αρνί (απορώ πάλι εγώ, αν πάρουν αρνί ολόκληρο σήμερα, τι θα το κάνουν ως την άλλη Κυριακή; Τεσπά...). Η πλάκα είναι ότι σήμερα το Λιντλ δεν άνοιγε στις 8 το πρωί όπως κάθε μέρα, αλλά... στις 11! Ανεπιβεβαίωτες πληροφορίες μάλιστα αναφέρουν ότι κατάστημα Λιντλ στο οποίο κάποιος γνωστός γνωστού μπατζανάκη παρασυνκούμπαρου του γείτονα μπήκε από τους πρώτους, είχε στα ψυγεία του την απίστευτη ποσότητα των τριών (3) ολόκληρων αρνιών. Καλή φάση. Σαν τα αρνιά στην σφαγή.</p>

 

4 ευρω ; Θα κανω μια επισκεψη αυριο μου φαινεται :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτά να δεις που αυτό το Πάσχα ή που δεν θα έρθει κανεις λόγω μιζέριας ή που θα σκάσουν όλοι λόγω φτώχιας...

 

 

#τρομος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...