Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια χαρά είναι ..

 

Ειδικά σήμερα που τρέχαμε στον Μαραθώνιο ( καλα οκ , στον αγωνα των 5χιλιομέτρων για την ακρίβεια :P ) ήταν ιδιαίτερα γκαυλωτικό να τρέχεις στην βροχή .

Σε φάση "στους όρχεις μου , δεν με αφορά" ο βρεγμένος την βροχη δεν την φοβάται συν του οτι σε δρόσιζε απο την κάψα του τρεξίματος .

 

 

Πραγματικά μεγάλη γιορτή σήμερα .

15 χιλιάδες κόσμος βγήκε για να τρέξει . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Αν είσαι μέσα βλέπεις ταινία με ανοιχτά παράθυρα ναι συμφωνώ τι ωραία που βρέχει... Στο δρόμο Not

Σιδερένιος-περαστικά καλέεεεεε!

εγώ έχω ανοίξει τη μπαλκονόπορτα και βλέπω τη βρoχή ξάπλα με internets

 

thanks , αλλα αυτό να μου το πεις απο Τετάρτη-Πέμπτη-Παρασκευή , όποτε μπω inso  :-D

έβλεπα στο ύπνο μου οτι μου είχαν κάνει ολική νάρκωση και λέει κόπηκε το ρευμα και σηκώνομαι πάνω και του λέω του γιατρού "ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ δε σου ειπα να αλλάξεις τσι μπαταρίες ?!!!!!!! :mad: 

 

  :-D

 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα φάω στην υγειά σου stormrain :-D

 

Υπάρχει θεός και λέγεται Pizza Hut. Είναι εκείνες οι στιγμές που λες "πόσο καλύτερη να κάνουν μια pizza" και έρχεται ο διάολος και φτιάχνει κάτι τέτοιο.

 

Εντάξει, what's next;

Όντως υπάρχει θεός που φτιάχνει πιτσα και ονομαζεται theos theospizza.com

Η καλύτερη κρουστά του πλανήτη. Blue cheese, smoked bacon, mushrooms... Αμβροσία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά μεγάλη γιορτή σήμερα .

15 χιλιάδες κόσμος βγήκε για να τρέξει .

Γεμίσαμε "μαραθονοδρόμους". Ηθελα να παω στα 10 αλλά λίγο ότι φοβομουν για τη μέση πολύ οτι μου εσπασαν τα νευρα όλοι που την ειδαν αθλητές και φιλάνθρωποι τους έγραψα στα @@ μου και κοιμήθηκα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεμίσαμε "μαραθονοδρόμους". Ηθελα να παω στα 10 αλλά λίγο ότι φοβομουν για τη μέση πολύ οτι μου εσπασαν τα νευρα όλοι που την ειδαν αθλητές και φιλάνθρωποι τους έγραψα στα @@ μου και κοιμήθηκα.

 

 

43669544.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ έχω ανοίξει τη μπαλκονόπορτα και βλέπω τη βρoχή ξάπλα με internets

 

thanks , αλλα αυτό να μου το πεις απο Τετάρτη-Πέμπτη-Παρασκευή , όποτε μπω inso  :-D

έβλεπα στο ύπνο μου οτι μου είχαν κάνει ολική νάρκωση και λέει κόπηκε το ρευμα και σηκώνομαι πάνω και του λέω του γιατρού "ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ δε σου ειπα να αλλάξεις τσι μπαταρίες ?!!!!!!! :mad: 

 

  :-D

 

 

 

Έτσι όπως το γραψες κατάλαβα ότι την έκανες ήδη, δε συγχρονίζομαι σήμερα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεμίσαμε "μαραθονοδρόμους". Ηθελα να παω στα 10 αλλά λίγο ότι φοβομουν για τη μέση πολύ οτι μου εσπασαν τα νευρα όλοι που την ειδαν αθλητές και φιλάνθρωποι τους έγραψα στα @@ μου και κοιμήθηκα.

ωραιος B)

Αν είσαι μέσα βλέπεις ταινία με ανοιχτά παράθυρα ναι συμφωνώ τι ωραία που βρέχει... Στο δρόμο Not

μεσα ημανε γλυκα εφτιαχνα αλλα και εξω δεν με χαλαει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Pizza. Νταξ. Τις τρωω σχεδον ολες. Απο παντου. Κ ας μην ειναι ωραιες. Οποιος συμφορουμιτης θελει να μου κανει το τραπεζι με πιτσα ειναι παραπανω απο ευπροσδεκτος...στα 35 κομματια σταματαω.αντε 36 για να ειναι ζυγο το νουμερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι όπως το γραψες κατάλαβα ότι την έκανες ήδη, δε συγχρονίζομαι σήμερα...

 και εγώ τα ίδια , δεν είδες πως γράφω? :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

descriptive statistics day two και εχω πυρετο.

Οχι, πραγματικα εχω πυρετο.

 

 

Σπερες

περαστικά παλικάρι

 

 και εγώ τα ίδια , δεν είδες πως γράφω? :-D

είσαι κι εσύ είμαι κι εγώ, γαμα τα κ αστα :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Pizza. Νταξ. Τις τρωω σχεδον ολες. Απο παντου. Κ ας μην ειναι ωραιες. Οποιος συμφορουμιτης θελει να μου κανει το τραπεζι με πιτσα ειναι παραπανω απο ευπροσδεκτος...στα 35 κομματια σταματαω.αντε 36 για να ειναι ζυγο το νουμερο.

διαβάζοντας αυτό με ήρθαν εικόνες φρίκης :ph34r: :ph34r: :ph34r:

μας κατέστρεψε ο τοξοέτσι , πλήση εγκεφάλου μας κάνει!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...