Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν πω οτι στα λεγα....;

Χειροτερο απο το Anchorman 2 αποκλειεται να ναι.....

 

Btw, με πιασε κατι και κατεβαζω αβερτα ταινιες:

Για δράση:Captain america, Hunger games duology

Για χλίδα:Great Gatsby,

Για ρομάντζο: About time,

Για γέλιο: Delivery man,

Για κατι απλό: Saving Mr. Banks

ΚΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ....................Veronica Mars. :-D

Θα ξεκινησω με τη βερονικα για το γμτ ρε γμτ. Ποσο μου έλειψε και αυτη η σειρα!!!

 

Και η μενεγάκη ειχε αυτη την απορια οταν την παρουσιαζαν και αναρωτηθηκε μετά: και τι γινεται δλδ; αναστήθηκαν;;;; :whistle: :lol:

Το great gatsby θα σου αρέσει

Υπομονή viper....ελπίζω να την χρησιμοποιείς σε κάτι ενδιαφέρον,όπως τα παιδιά εδώ me logistic και machine learning(http://kevintechnology.com/post/71621133663/using-machine-learning-to-recommend-heroes-for-dota-2) και όχι όπως εγώ σε βλακείες που μας αναγκάζουν :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

γαμώ, με το που ετοιμαζόμουν για δουλειά και πήγα να ξυριστώ είχε μπει ο αλλος στο μπάνιο -_-

 

γαμώ τη συγκατοίκησή μου μέσα γαμώ  :mad:  :mad:  :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα μελετήσω την πρότασή σου. Αν κάτσει, αναλαμβάνω εγώ το μενού.

 

υπονοάς κάτι; Δεν σε άρεσε το μενού μου;

 

Στον υπαίθριο που είχε ;

 

Είχε και κλειστό. Γενάρης μήνας ήτανε, στο κλειστό μας πηγαίναν. Καθημερινές βλέπαμε αμερικάνικα φιλμάκια για τα Ρέο, ΣΚ βλέπαμε ταινίες. Θερμοκρασία περιβάλλοντος βέβαια και το κλειστό, μην φανταστείς, το δαγκώναμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τέτοια προσβόλα ξεπλένεται μόνο με μπύρα. Ελπίζω να φέρει καμιά καλή και όχι καμιά της Αθηναϊκής ο τοπικίσταρος.

 

 

selfie-470.jpg

 

Μπαρακ Ομπάμα, Όλγα Κεφαλογιάννη καιιιιι, ο ένας, ο μοναδικός, ο ανεπανάληπτος... Πάνοοοοοος Παναγιωτόπουλοοοοος!

Να την έβαζα στις αστείες εικόνες μήπως; Το Ολγάκι σκίζει πάντως. Θα την ψήφιζα αν ψήφιζα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε ήπια μια ωραία μπύρα σήμερα.

δεν πολύ ήθελα γιατί δεν γουστάρω τις μπύρες γενικά και η φάση ήταν πιες αυτή θα σου αρέσει. και τελικά μου άρεσε, μια με φρουτώδη γεύση κάπως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>ρε ήπια μια ωραία μπύρα σήμερα.</p>

<p>δεν πολύ ήθελα γιατί δεν γουστάρω τις μπύρες γενικά και η φάση ήταν πιες αυτή θα σου αρέσει. και τελικά μου άρεσε, μια με φρουτώδη γεύση κάπως.</p>

 

Ε πως τη λένε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπεχ, η τελευταία ταινία που είδα ολόκληρη ήταν ο τιτανικός στο σινεμά του ΚΕΕΜ στην Σπάρτη.

Α τώρα έχει διαλυθεί. Κλειστό που είχε ρε;

 

τέτοια προσβόλα ξεπλένεται μόνο με μπύρα. Ελπίζω να φέρει καμιά καλή και όχι καμιά της Αθηναϊκής ο τοπικίσταρος.

 

 

selfie-470.jpg

 

Μπαρακ Ομπάμα, Όλγα Κεφαλογιάννη καιιιιι, ο ένας, ο μοναδικός, ο ανεπανάληπτος... Πάνοοοοοος Παναγιωτόπουλοοοοος!

Να την έβαζα στις αστείες εικόνες μήπως; Το Ολγάκι σκίζει πάντως. Θα την ψήφιζα αν ψήφιζα.

 

Ο μαλάκας ο "δημοσιογράφος" τι πετάγεται και χαλάει την φωτο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...