Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

πουλέτε, όλη τη βδομάδα προγραμμάτιζα να την κάνουμε σήμερα πρωί πρωί για το γαλατικό χωριό, να πιούμε κάνα επαναστατικό τσίπουρο με τον πατέρα, να κάνουμε κάνα επαναστατικό ψαρεματάκι, να συζητήσουμε για αναρχοκομουνισμό, να τσακωθούμε και λίγο, τέτοια. Και βλέπω τον καιρό στο ιντερνέτς χθες, και λέει βροχές, μποφόρια, χάλια. Αστο λέω, ας πάμε άλλη φορά. Και παίρνω τον πατέρα τηλέφωνο πριν λίγο και λέω "τι λέει εκεί, βρέχει;", "μπα, και γαμώ είναι, ετοιμάζομαι για ψάρεμα εγώ"... Φακ. Το φρη-μέτεο τον παίρνει πατόκορφα. ΓΤΠ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάλι τράκα στην Καλλιρρόης...κάποιος να πάρει το δίπλωμα από τους μαλάκες που τρέχουν δίχως αύριο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλο οχι λεω εγω ρε. Σε στυλακι

οοοοοοοοοοοοοοχιιιιιι πουτανακι, θα κατσεις να τον φας και δευτερη φορα

οοοοοοοοοοοοοοοχχχχχιιιιιιιιιιιιιιι καριολιτσα, θα κατσεις μεχρι τις 2 μαζι μας

 

κτλ. Εχω προσεξει αρκετες τετοιες εκφρασεις τελευταια και λεω αν βγηκε απο καπου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλο οχι λεω εγω ρε. Σε στυλακι

οοοοοοοοοοοοοοχιιιιιι πουτανακι, θα κατσεις να τον φας και δευτερη φορα

οοοοοοοοοοοοοοοχχχχχιιιιιιιιιιιιιιι καριολιτσα, θα κατσεις μεχρι τις 2 μαζι μας

 

κτλ. Εχω προσεξει αρκετες τετοιες εκφρασεις τελευταια και λεω αν βγηκε απο καπου.

 

με νταβατζηδες κανεις παρεα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάλι τράκα στην Καλλιρρόης...κάποιος να πάρει το δίπλωμα από τους μαλάκες που τρέχουν δίχως αύριο...

Σε στουκάραν πάλι ή απλά το είδες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα έλαβα απαντητικό mail για μια δουλειά που είχα κάνει αίτηση όταν σπούδαζα πριν από ...2 χρόνια. Το ρεκορ μέχρι τώρα το είχε μια άλλη εταιρία που μου είχε απαντήσει μετά από 9 μήνες.

 

- Ρε σεις, βρήκα ένα mail απο το 2012

- Ωχ, να του απαντησουμε του παιδιού, μην περιμένει άδικα.

 

HR, έχουν το deadline στο DNA τους.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πόσο εκνευριστικό είναι που δεν υπάρχει πλέον το discussions filter στο google. οι εναλλακτικές δεν βοηθάνε. μπράβο μαλάκες. καμιά άλλη μηχανη με αυτή τη λειτουργία παίζει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αναπάντητη ρε τσίπη; :P

αν δε ειναι σίγουρο μπιφτέκομα δε χαλάω cent!

Ή μήπως είδες οτι σε στούκαραν ;

 

hqdefault.jpg

α χα! γκαλοοοοοο ααααααα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε περίπτωση που θες να κάνεις κεφάλι και δεν έχεις τίποτα που να πίνεται ή να καπνίζεται καθάρισε το μπάνιο με τα γνωστά καθαριστικά.

 

εγγυημένα αποτελέσματα.

luke-drunk.gif?w=950

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε περίπτωση που θες να κάνεις κεφάλι και δεν έχεις τίποτα που να πίνεται ή να καπνίζεται καθάρισε το μπάνιο με τα γνωστά καθαριστικά.

 

εγγυημένα αποτελέσματα.

 

παραισθήσεις δεν θα έχεις ούτε θα ενισχυθεί η αντιληψη σου, το πολύ πολύ κανα μούδιασμα αν εισπνευεις κάτι βαρύ

τα έχω δοκιμάσει ολα τα καθαριστικά !

 

χθες το βράδυ μου μπήκε πάπρικα καφτερή στο μάτι (το έχω ξαναπάθει) και μετά απο λίγο όταν έριξα νερό στο μάτι μου είχα μια ωραία αίσθηση

 

---------

δοκίμασα φραπέ σκέτο οπως τον πίνω αλλα με κανέλα και ειναι πολύ ωραίος ! απ δω κ περ μόνο κανέλα !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...