Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Και αν ο μόνος λόγος είναι "είδα τα λουλούδια, ήταν ομορφα, σκέφτηκα θα σε αρέσουν, στα πήρα, ΜΥΡΙΣΕ ΤΑ ΚΑΙ ΣΚΑΣΕ"  ;

 

Ε?εεε;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδικο τραυμα???αχαχχαχααααα

 

χειροτερο ρομαντικη.ε μωρε δεν πειραζει..

edit:τσιμπα να μην εισαι στο παραπονο:

tumblr_n38zuq0eoP1t96jpzo1_500.jpg

 

 

Άντε, πάρε από και μένα ένα μπουκετάκι. Τυχερούλα, σε λουλουδιάσαμε.

rosebouquet_3.jpg

 

ΩΩΩΩΩ τι γλυκέεεες <3 σας αγαπώ! Χα χα μπα δε θα με έλεγα ρομαντική, μήπως λόγω πατέρα που είναι κηπουρός και τα χω συνηθίσει; Τι να πω...

"όταν ένας άντρας κάνει δώρο σε μία γυναίκα χωρίς λόγο, ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ"

ΜΙΛΑ! Ξέρασέ τα όλα! Πες μας τι ξέρεις! Μοιράσου τι γνώση (οκ enough) χα χα

Επίσης γιατί σε χώρισε είπαμε; Συγκάλυψη κουτσουκέλας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά η Iron Maiden τι λέει; Όποτε την πετυχαίνω σκέφτομαι να πάρω για την καλτιά αλλά τελικά παίρνω κάτι πιο στάνταρ στη θέση της.

 

 

Για μια δοκιμή μόνο αξίζει

Προτίμησε τη Motorhead είναι καλύτερη

Ακόμα καλύτερα βρες το βαρελάκι των AC/DC με 20 περίπου ευρώ

 

Αλλά πριν πεις ότι οι παραπάνω είναι καλές επιλογές

Δοκίμασε το κρασί των slayer

Τα ποτήρια των slayer είναι λίγο ακριβά, είναι σα να αγοράζεις κρύσταλλο για παντριά, όποτε πιες το από το μπουκάλι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πόσο με τσαντίζει να βλέπω αστυνομική σειρά με ψυχοπαθή δολοφόνο και να δείχνει οτι σκοτώνει μια γάτα
δεν τα αντέχω αυτά , ανθρώπους οκ , όχι και τη γάτα ρε μπουστη

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα,ό,τι εισηγούμαι στα posts μου είναι βγαλμένα απ' την πολυετή (η αγαπημένη μου στάση στο σέξ είναι "με το ένα πόδι στο λάκκο",τόσο πολυετής είμαι :P ) εμπειρία μου στη ζωή.

 

Ακόμα θυμάμαι τον μπαγάσα το '83 (όχι 1883,έτσι;...) που είχα πάει πέντε φορές να μου κολήσει το mini μου,όταν κόπηκε η εξάτμιση λόγω χρονικής φθοράς.

Τη πρώτη φορά αφού έφυγα,ξεκόλησε σε λακούβα χωρίς να βρει κάτω<τις υπόλοιπες,όλο και κάπου έβρισκε...αλλά δεν δικαιολογούταν,με σάλιο τη κόλαγε;

 

Την άλλαξα και μετά από πέντε χρόνια που το άλλαξα,δούλευε αστέρι,είχα μπει σε χωματόδρομους,παραλίες,βουνάείχε στραβώσει εκεί που έβρισκε,αλλά δεν ξεκόλησε από κόληση.

 

Υποθέτω ότι θέλει πολύ καλό μηχάνημα συγκόλησης,που τα συνοικιακά επισκευαστήρια δεν έχουν λόγω κόστους.

 

Πολύ καλύτερα να του έδινες την αμοιβή του σε δόσεις,παρά να πηγαίνεις και να ξαναπηγαίνεις για το ίδιο πράγμα συνεχώς.

 

my2€cents

 

 

 

δεν εχεις και αδικο μου κοστισε 65 αλλα πηρα 20 πισω απο το πρωτο συνεργειο γιατι δεν εκανε σωστη δουλεια οποτε συνολο θα πληρωσω 45 αλλα στο μελλον θα την αλλαξω να ειμαι σιγουρος 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...