Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

 

 

Σημερα το πρωι ξεκινάω να παω σε ενα μέρος μετα απο ενα χιλιόμετρο σπάει η εξατμίση μπροστα πηγαίνω σε ενα φαναρτζη το κόλαει πηγαίνω στο σημείο που θελω και στην επιστροφή ξεκολαει πιο μπροστα αλλα επειδη ήμουν σε άλλο μέρος πηγα σε ενα Συνεργειο και μου την έφτιαξε έκοψε ενα κομμάτι και έβαλε άλλο ολα καλα 20€ την πρώτη φορα στο φαναρτζη και 45€ στο Συνεργειο μου κόστισε 65€ αν μου το έλεγε απο την αρχη ο άλλος θα έβαζα καινούργια. Κανονικα δεν πρεπει να ζητήσω τα λεφτα πίσω απο τον φαναρτζη την κολησε και ξεκόλλησε μετα απο λιγο όχι στο ιδιο σημείο όμως

Πρέπει νάναι κάποιος πολύ πλούσιος για να κάνει τόσο φτηνές επισκευές...

 

Αλλαγή με τη πρώτη λέμε.

Να την αλλάξεις ολοι θελει 100 και βάλε ευρω δεν τα ειχα
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

The awkward moment when....

 

Έχεις μια εταιρία καλό πελάτη, όπου οι εταίροι κτλ είναι ιαχωβάδες. Καλοί και τίμιοι άνθρωποι, δε λέω.

Γκλιν γκλον, χτυπάει το κουδούνι και σκάνε μύτη κάτι γνωστές φάτσες από την εταιρία, φάση lemme talk to you about jesus christ.

Και ντράπηκα να τους διώξω αμέσως. Damn

 

1:50

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πωπω, πείτε μου κάποιος τι έγινε και κλειδώθηκε το θέμα με τους γκέη γάμους, πείτε μου πείτε μου πείτε μου. Πριβέ στην ανάγκη. Θα βάλω ίντερνετς στο μαγαζί γαμώτο, να μην τα χάνω κάτι τέτοια. Απανθρωποποίηση και ομοφοβία.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

/τόξοmode

 

Τι να πεις φιλενάδα με τις ομοφοβικές και τη μπλέμπα που μπλέξαμε εδώ μέσα να πούμε. Ο τόξο δεν πτοείται από τέτοια bitches.

Κλειδώστε όσα threads θέλετε. Διασκεδάστε με

 

/τόξοmode

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά η Iron Maiden τι λέει; Όποτε την πετυχαίνω σκέφτομαι να πάρω για την καλτιά αλλά τελικά παίρνω κάτι πιο στάνταρ στη θέση της.

 

Δεν είναι καλή, φαντάσου μία μοναστηριακή (πχ. LaTrappe), αλλά στο πολύ νερωμένο. Μοιάζουν οι γεύσεις τους, αλλά είναι σαν το καθυστερημένο ξαδερφάκι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...