Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κλειδώθηκε το τοξολούγκρικο.

Όσο ήταν για τα πανηγύρια,ήταν ζωντανό.

Μόλις απόκτησε ανθρώπινη επαφή,κλειδώθηκε.

 

Αν μή τοι άλλο,έχουν χούμορ.

 

Φίξντ.

 

 

Πρώτη σκάλα and it's long enough

 

 

Για να μην είμαι όπως εσύ;

Edgy μικρή μου αρκουδιτσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Στο άλλο με τη μαγειρική δε μου απαντάνε, που διάολο (supermarket) έχει σίγουρα gnocchi (νιόκι) να πα να πάρω για το βράδυ;; στα συνοικιακά δε βρήκα 

 

Mπορεις να φτιαξεις gnocchi και μονη σου. Ειναι πολυ ευκολο (θελει χρονο βεβαια) και σιγουρα θα γινουν πολυ καλυτερα απο τα ετοιμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα το πρωι ξεκινάω να παω σε ενα μέρος μετα απο ενα χιλιόμετρο σπάει η εξατμίση μπροστα πηγαίνω σε ενα φαναρτζη το κόλαει πηγαίνω στο σημείο που θελω και στην επιστροφή ξεκολαει πιο μπροστα αλλα επειδη ήμουν σε άλλο μέρος πηγα σε ενα Συνεργειο και μου την έφτιαξε έκοψε ενα κομμάτι και έβαλε άλλο ολα καλα 20€ την πρώτη φορα στο φαναρτζη και 45€ στο Συνεργειο μου κόστισε 65€ αν μου το έλεγε απο την αρχη ο άλλος θα έβαζα καινούργια. Κανονικα δεν πρεπει να ζητήσω τα λεφτα πίσω απο τον φαναρτζη την κολησε και ξεκόλλησε μετα απο λιγο όχι στο ιδιο σημείο όμως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα το πρωι ξεκινάω να παω σε ενα μέρος μετα απο ενα χιλιόμετρο σπάει η εξατμίση μπροστα πηγαίνω σε ενα φαναρτζη το κόλαει πηγαίνω στο σημείο που θελω και στην επιστροφή ξεκολαει πιο μπροστα αλλα επειδη ήμουν σε άλλο μέρος πηγα σε ενα Συνεργειο και μου την έφτιαξε έκοψε ενα κομμάτι και έβαλε άλλο ολα καλα 20€ την πρώτη φορα στο φαναρτζη και 45€ στο Συνεργειο μου κόστισε 65€ αν μου το έλεγε απο την αρχη ο άλλος θα έβαζα καινούργια. Κανονικα δεν πρεπει να ζητήσω τα λεφτα πίσω απο τον φαναρτζη την κολησε και ξεκόλλησε μετα απο λιγο όχι στο ιδιο σημείο όμως

Πρέπει νάναι κάποιος πολύ πλούσιος για να κάνει τόσο φτηνές επισκευές...

 

Αλλαγή με τη πρώτη λέμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@lucifer δε σε πρόλαβα να το δω πριν φύγω.

Ευχαριστώ πάντως παιδιά!!

@linkin ναι θέλει χρόνο και γενικώς δε μαγειρεύω οπότε ότι κάνω με τα έτοιμα θαύμα θα ναι. Τα χω κάνει 3-4 φορές και γενικώς άντε να χω μαγειρέψει μόνη μου 10 :P

 

Sent from my iPhone using Insomnia

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλειδώθηκε το τοξολούγκρικο.

Όσο ήταν για τα πανηγύρια,ήταν ζωντανό.

Μόλις απόκτησε ανθρώπινη επαφή,κλειδώθηκε.

 

#ε_τους_πουστδες

 

όσο ήταν μόνος τα έλεγε ωραία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...